Odseknuté ruky privodia mužovi smrť vykrvácaním. Bol spoločníkom úverovej spoločnosti. Sám sa vyhrážal svojim klientom, ktorí nestíhali splácať jeho vysoké úroky. Stredoveký spôsob potrestania zlodeja vedie k jeho zákazníkom. Ale ako medzi nimi nájsť páchateľa, keď sú ich tisíce? (TV Markíza)

elma

Prosím, vy všichni co píšete recenze, písněte sem, v jaké sérii p. Švehlík se oženil, měl dceru. Já to nějak asi přeskočila. A kdy odešla p. Zlata Adamovská coby šéfka. Já nevím ale asi budu nějaká zmatená, nebo chyba v matrixu a nebo chyba v seriálu. Já to nějak nepochopila. Nějaký díl jsem asi přeskočila. Nebylo tam ani na začátku např. Po x letech nejlépe po 20 letech. Jelikož on má dceru a dokonce manželku. Třeba tu dceru měl již v první sérii.  Já teda nevím, kde se vzal p. Langmajer. P. Švehlík má více jak 20 -ti letou dceru a manželku. Ten jejich šéf v podání p. Gondíka, ,má větší hlavu než tělo. Kterému známému políbil zadnici, že tam dostal roli. Proboha nechte ho v rádiu, ten tam nemá co dělat. To je fakt děsná figurka. P. Taclík zase přibral o x kg více, což je podivný skok od poslední řady. Mám ho jako herce moc ráda a jeho humor, jelikož si myslím, že spousty hlášek dával do dialogů on sám, někdy mne fakt i rozesmál. Teď ho asi nenechali aby sem tam něco prohodil, tím se to stalo jak kdyby to spadlo z Marsu. Já jsem se na chvíli i vrátila o sérii zpět, zda jsem něco nepřehlédla a ne, nepřehlédla, je to fakt vážně takto hloupě zmatlané, slepené. Strašné. Škoda, byl to fajn seriál. Teď ta chemie jakoby se vytratila z toho seriálu a toho mladíka bych za debilitu, respektive toho kdo mu psal ten scénář nechala zavřít. Ten není vtipný, ten je vyloženě trapný a díky němu mne nijak neláká koukat na další díly. Je to škoda, byl to nadějný seriál. Měla jsem ten občasný humor a skvělé obsazení ráda, teď již není proč na to koukat. Ale děkuji za předchozí série. ()