Kráľ Aztékov

• Česko Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (viac)

V ráji na zemi přežijí jen ti nejvznešenější.
Píše se rok 1518 a španělský dobyvatel Ernesto Rios se chystá prozkoumat odlehlé údolí v Mexickém zálivu. Tam žijí Aztéčtí bojovníci v křehké harmonii s neuvěřitelnými tvory, mezi něž patří i Tyranosaurus Rex. Dobyvatelská touha po hojnosti ale naruší tuto symbiózu a Tyranosaurus spustí vražedné běsnění. Rios tak musí spolu s krásnou aztéckou princeznou zničit tyto obry, aby se sami nestali jejich potravou. (oficiálny text distribútora)

gurmanik odpad!

Kdybych to neviděl odpoledne na jedné komerční televizi (nakonec jsem to ani nedokoukal), tak bych si myslel, že je to nějaký úvodník do zvrhlého dinosaurolidského péčka. Ty výkony herců byly příšerné, ještě horší efekty a ten tyranosaurus v tom filmu vypadal a pohyboval se asi tak, jako bych ho namaloval já. Přemýšlel jsem o 1* z toho důvodu, že jsem se občas dobře zasmál v těch chvílích, které měly být nejvíc napínavé, ale tomuhle prostě musím dát odpad! :D ()

fefo odpad!

O nieco slabsie jak klasicke Asylum filmy. Ono sa to snad snazilo tvarit vazne. Spanielska vyprava v pocte sedem ludi, vedena Stevom z Beverly Hills v parochni, dobyva aztecke udolie, ktore obyva 5 domorodcov a dvaja Tyranosauri. Klasicky dej, megatrapne efekty, staci pozriet galeriu k filmu. Jedina rekvizita k filmu je smiesny oltar o rozmeroch 2x3 metre, kde sa odohra vsetko podstatne. Vsadepritomna debilita... co je vlastne plus :) Hodnotenie v ramci zanru 2* ()

Palvinie odpad!

Bla, bla, bla ... O čem že to bylo? No, dobře. Řekněme, že jsem se celkem zasmála, ale to prý nestačí, takže pardon. Hercům se asi zrovna nechtělo hrát, režisér měl výjimečně dobrou náladu, a tak nekritizoval a o efektech se snad radši ani nezmiňuji, stejně jako o logice filmu. Koho napadlo tohle natočit? Nikdy více! ()

Dont odpad!

Opravdu si myslím, že když nemám peníze, neměl bych točit film, kde bude vystupovat tyranosaurus... Protože pak to přinejmenším blbě vypadá, v tomto případě to dokonce blbé i je, nejen vypadá. I když výkony herců a ty perly, které vypouštěli z úst, byly semtam úsměvné, bohužel myslím, že to nebylo záměrem režiséra. ()

Daewiik odpad!

"Rychle otče, oddejte nás, ať se můžeme v úkrytu stromu rychle pomilovat, než nás sežere hromoještěr!" Má to vše, co by každý dobrý film měl mít: zrada, láska, žárlivost, touha, pokus o humor, krásné ženy, Aztékové, Španělé, rozzuření bohové, kněz alkoholik, křupání kostí, střeva a HROMOJEŠTĚR.... tak kde se stala chyba?! ()

• Na filmovém plakátu je zobrazena Mayská pyramida El Castillo z Chichen Itzá v Mexiku. (rakovnik)
  • Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)
  • U náčelníka jdou v puse několikrát vidět plomby, což je zvláštní u domorodce z pralesa. (MrAldridge)