Posadnutá

• Česko Posedlá (viac)

Keď sa úspešný finančný poradca Derek Charles (Idris Elba) so svojou milovanou ženou Sharon (Beyoncé Knowles) a synčekom Kyleom (dvojčatá Nathan a Nicolas Myersovci) prisťahuje do novej štvrte v Los Angeles, zdá sa, že všetko bude dokonalé. Potom však do firmy nastúpi na záskok krásna Lisa (Ali Larter) a Derekov život naberie podivný obrat. Vďaka jedinému zle pochopenému rozhovoru na firemnom večierku, keď sa ju Derek snažil utešiť, keď plakala kvôli priateľovi, sa totiž naňho Lisa nezdravo upla, je ním doslova posadnutá a začína sa kruto zahrávať s Derekovou kariérou, jeho manželstvom i životom. A zjavne sa nezastaví pred ničím... (TV Markíza)

edie sedgwic odpad!

Sialenych psychopatiek snaziacich sa o ziskanie manzela niekoho ineho tu uz teda bolo, len v ziadnom z nich nehrala Beyonce, preto nejaky r'n'b milujuci producent pustil zilou a tak vznikol tento supernudny, banalny, neoriginalny, smiesny atd thriller (???). Mohli radsej poslat peniaze detom do Afriky. ()

Djoker

Afroameričan na vrcholu svých sil Derek Charles má všechno. V zaměstnáni má skvělou pozici a práce ho naplňuje, doma na něho čeká luxusní manželka se zdravým synem a navíc mu do postele neustále leze bílá kurvička. Na první pohled to vypadá jako splněný americký sen, jenže Derek stejně není spokojený. Zdá se to jenom mně, nebo jsou dneska ty lidi fakt nenažraný? ()

choze

To se vezme televizní scénář neuměle opisující od OSUDOVÉ PŘITAŽLIVOSTI, ohákne se do řemeslného filmového kabátu a vyšperkuje dvěma hvězdičkami a solidním hercem v hlavním roli a ejhle, ono se nato dá koukat. Úspěch v USA mě neudivuje, vždyt jde o prodejně dokonale vysoustružené zboží. Černé holky zajdou kvůli Beyoncé nakopávající kostnatou prdel té bílé čůze a černí kluci se na to nechají od svých černých holek zatáhnout ze stejného důvodu plus kvůli Ali Larter a všichni si ten vděčný průměr korunovaný slabým catfightem spokojeně užijí a zapomenou. Jen mě zarazilo, že Beyoncé, na jejíž jméno to láká nejvíc, tu až do finále hraje druhé housle. ()

honajz

Několikrát vylouhované téma, s nejapným scénářem s několika nelogičnostmi a manželkou, která nedrží při svém manželovi a nevěří mu, takže je to fakt manželka za všechny prachy. Dělá tak maximálně hysterické scény, a otočí, až když jí sáhnou na syna. Zdlouhavé a předvídatelné, navíc manžel se chová jak poslední podpantoflák. ()

mala_kea

Celkem slušný rozjezd se zajímavou zápletkou a poměrně dobrým scénářem. Jenže ke konci obrátky upadají a film se stává docela protivným až vlezlým. Prostě to začně člověka docela nudit, jediné však, co ho ještě docela udržuje v tempu je nejistý závěr, který může dopadnout jakkoliv. Ale až moc jsem to přechválil. Tak trapný a béčkový konec mohl vymyslet jen Steve Shill a to se dost divím, protože toto je pan režisér. Měl by ale spíše zůstat u seriálové režie, ta mu přece něco říká. ()

• Když Sharon (Beyoncé) odjíždí z domu a telefonuje s Derekem (Idris Elba), ten se jí ptá na zapnutý alarm, přitom kamera zabírá vůz skrz čelní sklo a je vidět plná čára na silnici. Z následného záběru z ptačí perspektivy je však čára přerušovaná. (MrAldridge)
  • Postav hraná Beyonce Knowles se původně měla jmenovat Beth. (Chatterer)

Paul Verhoeven sexuje s duchy

Paul Verhoeven sexuje s duchy

22.10.2010

Právě se doma v Holandsku připravuje na režii historického dramatu Hidden Force (o počátcích muslimského extremismu v jihovýchodní Asii), v létě si ale odskočí zpátky do Hollywoodu. Nečekejte nic ve… (viac)