Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

EricNor

tak jsem se tomu chtěl smát jaká je to blbost, ale má to švih a spád a kupodivu to není trapný. Musím ubrat, protože jsem viděl MIMYM a ten rozdíl je neskutečný. Místo postav a lidí s vášní, jenom karikatury, cokoliv se děje bez hlubšího smyslu (vím je to sitcom, ale koukněte se na HIMYM). S nikým bych se neztotožnil, což u HIMYM můžete a taky poznáte, že tenhle chlapík, je skoro jako jeden můj kámoš atd. Ubírám jednu hvězdu. ()

DeTomaso

Teda ne, že by to byl sitcom k popukání, ale Dejdar jako ortodoxní rocker Ozzák je skvělej. Je to prostě "jeho" seriál, na něm stojí a padá. ()

BasarMT

Nic jsem od tohoto sitcomu nečekal, ale jsem u toho vysmátej, až se za břicho popadám. První díl byl slabší, ale od druháho se to velmi dobře rozjelo. ()

Urby

Konečně český sitkom, který mě pobavil, ale do světových má ještě daleko. Nejlepší postavou je bezkonkurenční Martin Dejdar alias Ozzák a pomalejší teenager Matouš Ruml alias Lexa. ()

Prehistar_

Ze začátku dobrý, ale už mě to ňák nebavý. Hrozně rychle to dokáže omrzet. Každopádně mezi ostatní českou seriálovou prodkukcí učiněný skvost. ()

Dispa

Je mi líto, že tento sitcom má sestupnou tendenci. Ze začátku byly díly opravdu dynamické a na český humor poměrně dobře postavené, ale postupem času ztrácí svoje kouzlo. takže ze 4* musím dát již 2* ()

corax8

Myslím, že jeden z nejlepších českých seriálů u nás. On také nemá moc konkurenci VKV, ulice a další povedená dílka na něj rozhodně nemají. Jedna hvězda navíc je pro tvůrce, který mejí odavu do toho projektu jít. ()

masasour

Na české poměry povedený sicom, který ale ve druhé řadě přestává být tak originální a zábavný. Jde vidět jak režisérům dochází nápady. Jednoznačně nejlepši z herců je Martin Dejdar, který správně hraje úplného dementa a já se každou středu těším co zase vyvede. Při 30 min. díle se prostě nemůžete začít nudit......73%. ()

Teddy11

Vzhledem k tomu, že na TV seriály, kromě Hvězdné brány snad, skoro ani nekoukám mi přijde Comeback jako slušná odpočinková, ovšem až moc přehnaná, záležitost. Často jsem si představil určité scény z tohoto seriálu a málokterá by byla možná provést. O to je možná seriál vtipnější, ale zase přehnanější, než by se mnoha lidem líbilo. Pomohlo by možná lepší obsazení, ovšem Ozááka bych nechal a hlavně úplně nový "realističtější" scénář. ()

Jezkoic odpad!

jednoznačnej důkaz toho,že český pořady dou přímo do ...jj tam dolu, kam se boji podívat i pan doktor.. přesně tam:( ()

Šimon

První povedený domáci sitkom. Dejdar se u mě rehabilitoval za všechny svoje idiotské role posledních let. Tady sice idiota hraje, ale Ozzák je prostě dokonalý. ()

Isaac

Po dlouhe dobe serial z ceske produkce, ktery si na vtipnost pouze nehraje, on dokonce vtipny je! "Tak tohle neuchladim.."...."Hele, muzu te uklidnit, ze na prdel dostanes drive nez Novacek.."...."Cirkus hulberto, Tri podbrisky pro Popelku a 30 prirazu majora Zemana."...."Jo a hlavne bacha na vyschlou michu!" :) ()

Lockeroom

Jako český sitcom překvapivě dobré a vtipné. Jenom mi připadá, že Matonohovi a zejména Batulkové ten humor v jejich rolích zrovna nesedne .... ()

Tirroz

Zprvu se mi to zdálo jako dobrý pokus o přiblížení rockové, potažmo metalové hudby běžným lidem, ale poté se seriál stával více trapným, nežli vtipným a postupně jsem tento seriál přestával sledovat a nyní jej již nesleduji vůbec. Pár povedených hudebních vtípků to nezachrání (např. "Napalm Death - čaj") a pokud si lidé pod pojmem "metalista" jako synonymum pro něj vybaví Ozzáka, tak to určitě není dobře... Navzdory tomu se své role Martin Dejdar zhostil velmi dobře, no a Lexa je dle mého názoru nejvtipnější postava tohoto seriálu :D A Kristýna Leichtová je prostě kočka ;) Lepší průměr... ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)