Réžia:
Juraj HerzScenár:
Hermína FrankováKamera:
Jiří MacháněHudba:
Michal PavlíčekHrajú:
Viktor Preiss, Sandra Pogodová, Tereza Bebarová, Ladislav Trojan, Karel Greif, Jana Švandová, Jaromíra Mílová, Petr Rychlý, Tomáš Materna, Václav Helšus, Martin France, Vlastimil Harapes (viac)Obsahy(1)
Studentka s politikem prožívají řadu milostných kolizí i krizí. Viktor Preiss v hlavní roli romantické komedie spisovatelky Hermíny Frankové. (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Viktor Preiss
Československo
Najlepšie filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Královský život otroka (1992) (TV film)
Sandra Pogodová
Československo
Najlepšie filmy:
Blboun (2001) (divadelný záznam)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)
Tereza Bebarová
Československo
Najlepšie filmy:
Blboun (2001) (divadelný záznam)
Všetci moji blízki (1999)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Ladislav Trojan
Československo
Najlepšie filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrť krásnych srncov (1986)
Blboun (2001) (divadelný záznam)
Karel Greif
Československo
Najlepšie filmy:
Poslední motýl (1990)
Popel a hvězdy (1990) (TV film)
Všechny krásy života (1990) (TV film)
Jana Švandová
Československo
Najlepšie filmy:
Už zase skáčem cez kaluže (1970)
Brakýři (1983) (TV film)
Vracenky (1990)
Jaromíra Mílová
Československo
Najlepšie filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (divadelný záznam)
Jeden život (2023)
Ochranca (2021) (seriál)
Petr Rychlý
Československo
Najlepšie filmy:
Periferie (2017) (divadelný záznam)
Blboun (2001) (divadelný záznam)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Tomáš Materna
Československo
Najlepšie filmy:
Nevinné lži (2013) (seriál)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (TV film)
Fotograf (2015)
Václav Helšus
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Martin France
Československo
Najlepšie filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dlouhá míle (1989) (seriál)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Vlastimil Harapes
Československo
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Ako vytrhnúť veľrybe stoličku (1977) (TV film)
Marketa Lazarová (1967)
Jana Andresíková
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Světáci (1969)
Žert (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Bronislav Poloczek
Poľsko
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Hotovo, konec! (2003) (divadelný záznam)
Smrť krásnych srncov (1986)
Zdeňka Sajfertová
Československo
Najlepšie filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Ako básnici prichádzajú o ilúzie (1984)
Dana Homolová
Československo
Najlepšie filmy:
Oznamuje sa láskam vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Ivo Niederle
Československo
Najlepšie filmy:
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Kočár do Vídně (1966)
Martin Zahálka
Československo
Najlepšie filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelný záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
Zdeněk Pecháček
Československo
Najlepšie filmy:
Obchodník so smrťou (2005)
Mord (2024)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Jiří Knot
Československo
Najlepšie filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrť krásnych srncov (1986)
Rozpustený a vypustený (1984)