Neriadená strela

• Česko Neřízená střela (viac)

Victor Maynard (Bill Nighy) je jedným z najobávanejších a najdrahších nájomných vrahov v krajine. Zároveň je najstarším zabijakom, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii založenej už jeho starým otcom. Problém však tkvie v tom, že práve toto rodinné remeslo so sebou nesie príliš málo príležitostí na stretnutie vysnívanej ženy. Rosie je zase nezávislá, škodoradostná a veselá zlodejka, ktorá prišla na dokonalý podfuk. Po tom, čo sa neúspešne pokúsi okradnúť bohatého Fergusona (Rupert Everett), stane sa Victorovým terčom. Victora však okamžite zasiahne jej zlodejská drzosť, šokujúca zmyselnosť a nakoniec aj vlastné zistenie, že nie je schopný zabiť ju. V tej chvíli sa z neho stáva ochranca, ktorý sa so svojou korisťou vydáva na nekonečnú bezcieľnu cestu, aj keď sa im ju pokúsi skrížiť nejeden neprajník – či už Victorova matka, úhlavný nepriateľ, prípadne potenciálny Victorov nástupca. (TV JOJ)

SinisterBlac

Pravdupovediac z tohto filmu som mal dlho zmiešané pocity divný scenár,divny príbeh aj obsadenie. Neškodný Rupert Grint a veľmi milá Emily Blunt, najväčší WhatTheFuck moment bol keď sa dala dokopy a tým starcom inak **** ()

Evee04

Tak to bolo absolútne šialené!!!.To herecké obsadenie ma fakt dostalo a celý príbeh bol zložený z niekolkých častí,čiže potenciál bol využitý na sto percent.Konečne bol Londýn ukázaný v peknom počasí a tie vtípky no mám dost. 100% PS:Vždy každý strelil 3 krát,okrem Ruperta Grinta*****Chyba vo filme: Ked Emily vylaká na začiatku filmu maliara obrazu spraví mu šmihom na čele čiaru,v dalšom zábere je obraz bez čiary. ()

martin1m2

Ohnivo ryšavý Ron, pán Xenofilius Lovegood (otec Luny Lovegood) a asistentka Mirandy Priestley? To je neuveriteľná kombinácia ... ktorá ma odrovnala a tak im to spolu sekne a klape ... Od tohto filmu som neočakával absolútne nič, dokonca som mal obavy, že bude hrozný ... asi preto som sa nakoniec tak dobre pobavil a zasmial :D Komentár Malarkey-a je výstižný ... Aj ja som mal niekoľkokrát počas filmu pocit, že sa pozerám na francúzsku komédiu a atmosféru ... Ohromné prekvapenie z mojej strany ... Už som to od premiéry pred pár dňami videl 4 x :D S rôznymi kamarátmi a rodinou ... všetkým sa páčilo, niektorí to už aj videli a spoznali a bavili sme sa všetci ... P.S.: Emily Blunt je v tom filme neuveriteľne, pekelne, brutálne SEXY :O ♥ ()

Doffy

Měl to pár opravdu vtipných scének, ale bohužel je někdy vyvážily i scény nudné (většina těch s Rupertem Grintem). Délka byla tak akorát, ale protože příběh dost kolísal na kvalitě, tak proto bez 4 hvězd. ()

baron156

Tak černá britská komedie tu už dlouho nebyla. Rodinka nájemných vrahů, zbraně, příjemní herci, černý humor co víc si přát? ()

Bogrant

S typicky britským pojatím pomerne dobre napätá i odviazaná komédia, ktorá patrí k tomu lepšiemu nadpriemeru v tomto žánri. Najväčší podiel úspechu ide na triko skvelého Nighyho, ani Emily (ktorá mi vôbec neprekáža) sa tu však nestratí. Nenápadná, ale o to viac pozitívnu náladu vyvolávajúca strela. ()

Rastamania

Parádní anglická komedie s dvojicí mých nejoblíbenějších herců, a sice Billa a Emilly. Kdybych věděl, že na starý kolena potkám takovou nejlepší ženskou, tak bych zabíjel i zadarmo :) ()

futislav

Film neustále balancuje mezi crazy komedií a dramatickou detektivkou, což mu ubírá jednu hvězdu. Kdyby to byla jenom komedie, nebo jenom drama s prvky humoru, mělo by to i na pět hvězd. Ale divák se rozhodně nenudí a to se počítá. ()

Crtcus

Naproto brilantní komedie v duchu Univerzální uklízečky. Pokud jste typově na americké pubertální komedie, tak se vám to líbit nebude; jestli ne, berte všema deseti. ()

misiacik

Nie, nie, nie. Naivné, stupídne, predvídateľné a zle natočené. Jediná hviezdička za Emily, čo toto je za film, strata času, radšej si dám pivo. ()

elgato

- "Tony .... pojď se podívat, co se stane, když si nevyčistíš zbraň." Výborná komedie. Lehký humor v lehkém tempu od začátku až do konce. Opravdu výborná komedie. ()

JAzzeURo

Bill Nighty v ne až tak typické roli. Rupert Grint by raději ani hrát neměl. V celku se mi komedie líbila, ale nic převratně vtipného to také nebylo. 3* za Emily Blunt, hezká herečka v britském filmu, to se jen tak nevidí. ()

wairau

Přestože mi Emily Blunt místy nehorázně lezla na nervy, povznáším se nad to. Britský černý humor v tom nejlepším podání. Báječná komedie, kdy člověk neřve smíchy na celé kolo, ale usmívá se a pochechtává takřka po celou dobu. "Who did this? -Rembrandt. -Who? -Rembrandt. -Gimme his address. Now. -He´s dead. -Dead? When? -Three hundred years ago." ()