Fanatický, drsný a nekompromisný policajt Mike Fletcher (John Cusack) so svojou partnerkou Kelsey Walkerovou (Jennifer Carpenterová) pátrajú po sériovom vrahovi, ktorý uprostred najtuhšej zimy v uliciach Buffala v štáte New York zabíja miestne prostitútky. Vo chvíli, keď psychopat unesie Fletcherovu problémovú dospievajúcu dcéru, ktorú omylom považuje za šľapku, detektív stráca všetok profesionálny odstup a úctu k zákonom. Urobí všetko, aby ju zachránil a vraha zastavil, aj keď mu na to zostáva len 48 hodín. (TV JOJ)

mmiri

čekala jsem slabý průměr, ale musím říct, že to byl slušný thriller, takový ten co sledujete a nemůže oči odtrhnout. John Ruksak překvapil a bod navíc za zajímavý a nepředvídatelný konec. ()

majorzeman13

Solidní,slušný průměrný,celkem dobrýý krimi- thriller !!!!!!!!!!!!!! Zkrátit na stopáž 90.minut a přidat akci a třeba možná by byla i ta čtvrtá hvězda?? ()

limalama

Chybělo mi trochu víc toho napětí, myslím že se z filmu dalo vymáčknout daleko víc. A o hvězdičku méně za předvídatelny konec, 60% mu sluší ()

1ava1

Tak to bolo super. Presne kriminalny thriler aky som hladala po internete. Ten koniec bol necakany a to ja vrahov a kadeakych sociopatov odhadnem hned na zaciatku alebo vstrede, tu som bola normalne prekvapena, paradny film, u mna rovnych 5* ()

aneta105

Kdyby tento film měl víc odpovědí, než otázek, tak by to byl o 100% hezčí film. Námět není zlý, ale provedení je na dost nízké úrovni. Taky hercům a herečkám chybí víc šťávy.... je mi líto 40%. ()

Marrakech86

Nebyl to vůbec špatný film, ale jak tady píše většina lidí, má to pár chybiček. Sice překvapivý konec, ale čekal jsem trochu něco jiného. 60% ()

Pavlis.xxx

Průměrný thriller s shitozními hereckými výkony a tak stupidním koncem,že tohle se může stát opravdu jen v Jú Es Ej. Obrázek si udělejte každej sám, ale nad postavou vyšetřovatelky a zápletky všeobecně zůstává rozum stát ()