Mission: Impossible 4

• USA Mission: Impossible - Ghost Protocol (viac)

Špionážna agentúra IMF má obrovský problém. Práve keď jej eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), vykonávalo tajnú operáciu v Moskve, spáchal ktosi úspešný bombový útok na Kremeľ. Ruskí predstavitelia sú nahnevaní a hovoria dokonca o vojnovom akte. A pretože sa všetky nitky zbiehajú práve v IMF, americký prezident dá pre istotu od agentúry oficiálne ruky preč vyhlásením "Ghost Protocol", čím ju odreže od zdrojov, zázemia, podpory a z jej členov urobí ľudí na odstrel. Krátko po tomto byrokratickom údere zomiera násilnou smrťou jej oficiálny šéf (Tom Wilkinson). Ethan Hunt sa preto pokúsi o nemožné. Spoločne s trojicou verných a odhodlaných kolegov (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) sa pokúsi nájsť páchateľa útoku a zmyť tak zo seba všetku vinu. Ako bolo povedané už v úvode, táto misia bude skutočne nesplniteľná. (TV Markíza)

bergeron

Najmodernejšie spracovanie u mňa dostáva aj najlepší dojem. No povedzme si, niekto to rád po starom, niekto rád akciu po novom , s modernejšími hi tech vecičkami, modernejším prostredím, modernejšími kamerami. Okrem sceny v púšti, čo bola kompletne zbytočná záležitosť, ostatok filmu bere dych, úsmev, a napatie z diváka. Tom Cruise sa zase naučal behať, všade behá inak, je to pán bežec. :D ()

chicotomas

Na to, že jsem ten film viděl v letadle dálkového letu, se špatnými sluchátky, takže jsem slyšel tak půlku dialogů, mi to vlastně ani nevadilo. Kufříky, diamanty, spiklenectví, dobrá akce. Navíc natočeno v Praze. Něco extra? Ehm, proč? ()

shinlove

Lepší než dobré, ačkoli první polovina lepší než ta druhá. Po 1.dílu se mi právě 4.líbil nejvíce a už se těším na 5.díl v roce 2015 a zodpovězení otázky, zda Cruise předá otěže Rennerovi, jak už to bylo původně v plánu v tomto díle. 4* ()

RomanBond007

Jedna z najlepších špionážnych sérií, ktoré som mohol vidieť. Tom Cruise nesklamal a zase dokázal, že patrí medzi top hercov v súčastnosti. Ešte ďalšie + je pridanie daľších známych mien - Simon Pegg a Jeremy Renner. Dúfam, že piata časť bude aspoň priemerná, nech neskazí dobrú sériu. Takže, odporúčam si to pozrieť - 90%!!! ()

Pythonator

Naprosto vymazlený akční film. Ze všech MI ho mám nejraději snad kvůli oldschoolovému špionážnímu pojetí doplněnému hi-tech hračičkami. Snad je to kvůli Tomově akrobacii na nejvyšší budově světa, která byla sice trochu přehnaná, ale zatraceně dobře natočená. No a snad je to díky tomu, že je to první MI, kde není Ethan Hunt superman pracující sám za sebe, ale spoléhá se tu výhradně na celý tým, přičemž ta sebranka, co se tu sešla je opravdu perfektní sympatický herecký tým. ()

ElVory

Mám rád sérii Mission: Impossible už od samého počátku a MI:Ghost Protocol se mi vryl do paměti ještě více než všechny předchozí filmy (snad kromě scény z M:I z Karlova mostu). Bezpochyby za to můžou dech-beroucí scény...šplhání po dubajském mrakodrapu, útěk z ruského vězení, výbuch bomby v Kremlu nebo honička v písečné bouři. Pokud se vám líbil některý film ze série M:I, nenechte si ujít ani Ghost Protocol! 95% ()

JirkaJJJ

Kromě druhého dílu si MI drží laťku opravdu hodně vysoko. Po shlédnutí třetího dílu jsem si myslel, že takovou úroveň už další díly neudrží. Chyba lávky. Čtyřka je prostě SUPER film! Pravda, na začátku je to trochu nuda... Za to po první čtvrtině film chytne a nepustí. Ze scény s mrakodrapem je mi špatně ještě teď :) A myslím si, že můžou být spokojený i remcalové, co si stěžovali na emočně založeného Hunta ve trojce. Za mě jasných 5*. Víc takových filmů, fakt jsem se bavil!! A Paula Patton je prostě neodolatelná :) ()

chosan

Film má grády, šťávu, dobrý příběh, pěkný holky, dobré záporáky a že je to trochu přehnané? To je přeci Ethan Hunt a u něj se to bere 90%. ()

Signore

7/10 Moskva mě moc nebavila (navíc mě rušilo, že Kreml částečně dubloval Pražský hrad), Dubaj byla naopak brilantní; pak tomuto trochu dochází dech, celkově ale pořád velmi solidní nadprůměr. ()

I.ball

Zase v Praze a zase super film. Akce plno a naplno, trocha napětí ale ne moc, kopec legrace s Peggem a výborná "seriálová" koncovka. 85%. ()

Dupac

Čtvrtý pokus o stvoření Cruisemana, rutinéra bez bázně a honey. Některé scény (hlavně v Dubaji) poměrně efektní, celek (hlavně ke konci) dosti ubíjející. Návrat Brada Birda do mnohem realističtějšího světa Úžasňáků kvituju s velkou úlevou. ()

JB001

Poprvé jsem Ghost Protocol viděl, když jsem dostal padáka v zaměstnání, a tehdy jsem si moc nevšímal detailů. Včera jsem ale poznával místa, která se točila v Praze. Dost mne to pobavilo, ale to dokáže ocenit jen český divák... ()

CheeseFigure

Nie zlý Mission: Impossible film, ale nejak ma moc nebavil. Medzi dobré veci na tomto počine rátam lezenie na mrakodrap Burj Khalifa a úvodné titulky, ktoré mi prídu najlepšie spracované z celej série. Zamrzí záporák, ktorý je síce zaujímavý v tom, že konečne mu nejde o peniaze ako predchádzajúcim Mission:Impossible záporákom, ale má málo priestoru. A škoda, že sa Paula Patton už v ďalších dieloch nevrátila. Ale dvojka je stále horšia. ()

Bogrant

Vysokootáčková pecka, ktorá nie je bezchybná (záporák nie je tak viditeľný a finále je mierne prehnané), ale zo všetkých častí dovtedy ponúkla najväčšie akčné divadlo (samozrejme Dubaj je predčasný vrchol). Bird obstál a na štýl Jamesa Bonda nás povozil po rôznych lokáciach sveta, z ktorých je čo vyberať a vychutnávať. A Cruise v mikine s kapucňou je proste frajer. ()

Bragi66

Je to oddychová akční pohádka, u které se nedá ubránit srovnání s bondovkami. Podle mne je tato cruisovka hodně podobná středně starým bondovkám, které přetékaly potroublými vynálezy, superauty, supermlátičkami a hlavně kýbli supernáhod, které hrají ve prospěch hlavního superhrdiny. Otázka nezní: "Jestlipak se z té beznadějné situace dostane?", ale jakým pohádkovým kotrmelcem to ten kujón provede. Což o to, malebná podívaná s nadhledem a bez přehnaných krvavých hnusáckostí to je, a že si tam Tom Cruise vytahuje triko? No ať, když to tak má rád - ve svém žánru je to prostě první liga. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

Režisér Johna Wicka vyhlíží nový projekt

04.03.2020

Chad Stahelski má momentálně plné ruce práce s přípravou čtyřky Johna Wicka, jakmile ji však dokončí, je zřejmě připraven zkusit něco nového. A podle všeho už si dokonce i vybral, co to bude. Server… (viac)

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Režisér Brad Bird se proslavil zejména svými animovanými filmy Železný obr nebo Úžasňákovi, má na kontě ale třeba i čtvrtou Mission: Impossible – Ghost Protocol či dnes již zapomenutý Tomorrowland.… (viac)

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

28.06.2017

V pouhých 56 letech nás v úterý opustil Michael Nyqvist, švédský herec, jenž se v poslední dekádě dočkal mezinárodní slávy. Ačkoliv vám jeho jméno možná nic neříká, tvář určitě znáte. Nyqvist se… (viac)