Čínsky tajný agent Bob Ho (Jackie Chan) pomáha CIA dolapiť zločinca Antona Poldarka (Magnus Scheving). Vydáva sa za obchodného zástupcu a vtiera sa do priazne Poldarkovej susedy Gillian (Amber Vallettaová), aby sa dostal bližšie k svojmu cieľu. Keď Bob chytí Poldarka, skončí aj s kariérou špióna a chce požiadať Gillian o ruku. Slobodná matka však má tri deti, ktoré Boba nemajú veľmi v láske. Aby si Bob získal sympatie Gillian, ponúkne sa, že postráži jej deti, keď musí odísť z mesta. Netuší však, že to naozaj nie je ľahká úloha. Keď jedno z detí omylom stiahne z jeho počítača supertajné dáta, urobí z jeho domu cieľ ruských teroristov. Ak predtým bol v nebezpečenstve len jeho život, teraz vypukne naozajstný blázinec, v ktorom ide o krk aj deťom. Akoby to nestačilo, medzitým zloduch Poldark unikne z väzenia a je jasné, že niekto z CIA mu pomáha. (TV JOJ)

Hal_Moore

Jackie Chan patří mezi mé nejoblíbenější akční hrdiny pro originální choreografii soubojů spojených s humorem a bez využití kaskadérů a dublérů. I proto jsem mu dokázal odpustit některé kroky vedle (Tuxedo), tady to však nešlo. Jak už jsem několikrát zmínil, rodinné taškařice s dětmi jako skoro hlavními hrdiny nevyhledávám a štítím se jich jako čert kříže. Stejně mi to nedalo a na Spy Next Door jsem se podíval. Samozřejmě to byla chyba a já si následně měl nafackovat. V celém filmu je jedna koukatelná scéna (bitka v kuchyni) a to ještě musím přivřít oko. Jackie by se měl vrátit ke svým starším a originálnějším filmům jako První rána, nebo se vydat cestou Rytířů ze Šanghaje, s takovou s ním do budoucna přestanu počítat. ()

Nathalie

Globální ekonomická krize zasáhla i akční hrdiny asijské rasy a důchodového věku, takže z muže, který dělal protivníkům au, je najednou au-pair. Je to parodické, sebeparodické nebo nechtěně parodické? Od všeho trochu. Ale takové filmové céčko nemá smysl trápit racionálními nároky, protože Jackie Chan, elitní tajný agent , ze sebe ve jménu lásku dělá idiota před třemi dětmi, ňufacím mikroprasátkem a kdysi oddaným publikem, které mu za mladých let baštilo kopy s otočkou . Anžto do poslední množiny ani omylem nepatřím, přišlo mi to nezáměrně a ukrutně vtipné, ale když jsem si v ojedinělém záchvatu empatie představila, jak bych se cítila, kdyby můj milovaný spisovatel začal psát sériové harlekýnky, úplne do smíchu mi nebylo:) 50% ()

mzss1

Mě se komedie rozhodně líbila. Sice to působí i jako bláznivé rodinné drama, ale co je na tom špatně ? Zásadně nic velkého. Jackie Chan zde předvádí dost kousků, i kaskadérských, párkrát se dost pere, ale film je hodně i o komedii. Je to typ střeštěné komedie, to jo, ale mě to sedlo. Záporáci, no ani nemůžu říct, že jsou trapný, nejde z nich vůbec strach, ale aspon se člověk zasměje. Akorát hudba se mi místy nelíbila, že to připomnělo znělku Bonda a to nemám rád, když někdo něco paroduje, ale to je jen jedna chyba. Celkově film hodnotím na dobrých 80% = **** ()

Yeosol

Jasně, je to film nic moc, scénář je taky slabý, ale rozhodně lepší než nějaký Ochránce s Vin Dieselem. Když jsem viděl prvně trailer, řekl jsem si: JEŽIŠI KRISTE JACKIE, DO ČEHO SI TO SKLOUZL, ale nakonec jsem se příjemně bavil a to i přesto, že je to už několikrát okoukaný téma. Přesto jako fanouška Jackie Chana, za 4 hvězdy. ()

terunka003

Jednoduché, nenáročné, dětské, akční, Jackie Chan × americké, rozmazlené, drzé. Klasický film o klasických rozmazlených amerických dětech z rozvedených rodin, kteří nechtějí přijmout nového rodiče. Navíc když je to agent. Jackie už stárne a akčních vtipných honiček moc nespatříte. Vtípky taky nic moc. ..ale musím říc, že se u toho bezvadně vybaluje.. ()

• Jackie Chan o scénáři k filmu řekl: „Scénář má trochu ze všeho. Akce, komedie, romantika, dobrodružství, no prostě všechno.“ (ČSFD)
  • Natáčení začalo na konci října 2008 v Rio Rancho v Novém Mexiku a bylo dokončeno na konci prosince 2008. (ČSFD)
  • George Lopez vysvětlil důvod, proč chtěl natočit tento film. Řekl pouze dvě slova: „Jackie Chan.“ (ČSFD)

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (viac)