Osamelý jazdec

• Česko Osamělý jezdec (viac)

Čo všetko sa prihodilo, než sa mladý prokurátor John Reid ocitol mimo zákona a stal sa legendárnym hrdinom Divokého západu ako samozvaný pomstiteľ Osamelý jazdec? To všetko nám prezradí indiánsky bojovník Tonto, ktorý bol očitým svedkom udalostí v Texase v roku 1869 a Reidovým sprievodcom. Texaskí rangeri so šerifom a prokurátorom prenasledujú bandu zločincov Butcha Cavendisha. V kaňone padnú vďaka zradcovi do pasce a v prestrelke s banditami všetci zahynú. Keď svojrázny indiánsky bojovník Tonto pochováva mŕtvych, v plytkom hrobe sa zrazu preberie mladý okresný prokurátor John Reid, ktorý ako jediný zo skupiny mužov zákona prežil. V jeho zmŕtvychvstaní sú možno aj čary ducha Tontovho bieleho koňa, ktorý Johna zachránil, aby indiánovi pomohol dokončiť jeho misiu a potrestať dávnych vrahov kmeňa Komančov. Vďaka Tontovi sa John Reid už onedlho stane veľkou legendou a ako maskovaný Osamelý jazdec, nezmieriteľný ochranca spravodlivosti na bielom koni, sa preslávi po celom Divokom západe. Ale prečo sa mladý právnik rozhodol prejsť na druhú stranu zákona, aby mohol vlastnoručne trestať bezbrehé zlo v krajine? Indiánsky bojovník Tonto sa s nami podelí o doteraz nevypovedané príbehy, ktoré objasňujú, prečo sa tak stalo a muž zákona sa prerodil na samozvaného pomstiteľa. Budeme svedkami ich spoločných dobrodružstiev a humorných nezhôd, ktoré musia oba rozpačití hrdinovia spočiatku prekonať, aby napokon dokázali bok po boku bojovať s ľudskou chamtivosťou a korupciou a potrestali zločincov. (TV JOJ)

mkastil

Když na někoho míříš, nekecej a zmačkni spoušť. Tady jsou bohužel jen neustálé "dramatické" scený s namířenou pistolí, ale... a to je překvapení ten co míří nevystřelí. To se tu pŕihodí asi 100x a je to opravdu trapné. Trapné jsou i efekty dělané ve špatném freewaru. Važná hudba a dechovka v závěru je úplně mimozní. Tento film je děsný. ()

Bertramm

Gore si může opucovat ruce od prachu a hrdě se poplácat po zádech ale víc ne. Není to na plnej počet ale mě to bavilo. Naposled jsem se takhle libě křenil snad jen u prvních pirátů. Bacha na Spoiler. Jo je to klišé s kašpárkem Johnym, kterej si vydupal posunutí Tonta (španělsky "blázen") na post vypravěče a hlavního hrdiny, což byl vždycky heroický maskovaný "Ranger", ale to nevadí protože jeho linie byly mnou nadšeně očekávané a fakt jsem se těšil na to, až se zase objeví na plátně. Poslední zcéna byla hravá, správně rozmáchlá a věčný "vedlejšák" Will Fichtner byl záporák jak má být, i když ho ke konci trochu zastínil jeho filmový bratr Wilkinson. Jen jejich odchod ze scény byl takový vlažný. Žůžo dobrodrůžo za čtyři hvězdy. ()

Bednobuch

Půlka filmu byla zajímavá a skoro až akční. Ale ta druhá už byla místy nudná, místy až šílená. Pár vtipům Deppa jsem se zasmál, ale už to není ono. A hlavní pointa se dala odhadnout ještě před polovinou filmu. A finální skákání po vlacích? To už bylo moc. Škoda ho ()

Mazmen

Začátek docela v pohodě - v polovině už mě to začalo nudit a lézt na nervy a konec s tou "debilní" finálovou hudbou od Rossiniho tomu nasadil korunu. Bylo to příliš dlouhé, příliš stupidní, přílišné napodobování Jacka Sparowa. Koukatelné to trochu bylo, ale už si to znova nepustím. ()

gustaw

oproti pirátům z karibiku velkolepá zábava! a A´t si kdo chce co chce říká já se u tohoto podle mne nedoceněného filmu hodně bavil ()

Meego82

Na moje počudovanie som sa skvelo zabavil..a to som po prečítaní recenzií, rôznych info o filme a traileru bol pripravený že tomuto napálim tak max **...nuž život je plný malých prekvapení :) ()

hujerita

Nebolo to až také zlé, ale straaaaaašne straaaaaaaaaaaaaašne uťahané jak sopeľ :-))) Deep bol výborný a akurát som nepochopil toho deda a chlapca. Na ktorého svätého to tam bolo? Vie my niekto odpovedať? škoda toho filmu a veľká. ()

Googooplexer

Stupid white disney. A mohlo to byť celkom dobré, keby Verbinskému nedrblo v hlave. Podľa mňa už aj Džonymu lezie na nervy postava kapitána Vrabca vrhnutá, kde sa len dá. No aspoň si pamätal niečo z natáčania Dead Mana a Strach a hnus v Las Vegas a snažil sa tak Vrabca aspoň trochu ozvláštniť. Film je (ako sa koniec blíži,a ten sa teda blíži pomaly) postupne nudnejší a nudnejší. Nepodarený rimejk, ale naozaj sa nedá povedať čoho. ()

Valentino4

Skvělá podívaná pro fanoušky tohoto žánru. Johny jako obvykle excelentní - jeho obličejové kreace a humor jsou nenapodobitelne. Skvěle jsem se pobavil. ()

Mixerka

Američani natočili o sobě film jací jsou kreténi. Stejně jako Avatar a filmy o indiánech v Americe ukazuje jací jsou roztahovační a proradní, akorád přidali chlastajícího koně. A co se mi na tom filmu líbilo? Dávám hvězdu za ten corpsepaint co měl J. Depp. ()

1normalny

Vyumelkovana omalovanka robena za ucelom oslovenia velkej skaly divakov a samozrejme ziskov. Presne to som si pomyslel uz pro uvedeni loga "Dysney" pred uvodnymi titulkami. Ocakavane klise a gyc sa naplnili do bodky, ale nemozem povedat, ze som sa nebavil. Trosku na skodu, ze film je absolutne nevyprofilovany. Zacal ako seriozna westernovka a ku koncu sa zvrhol k absurdnej komedii. Niektore kusky do seba vobec nezapadali a hlavna postava John Reid na konci filmu absolutne vysumel mimo misu. Za ciastkove velmi zabavne momenty 3*. ()

panter666

Hezká reklama na Johnny Deppa aneb indiána sem ještě nehrál. Chvilkama sou zde pěkné akční scény, ale jinak je to docela nuda. Armie Hammer je protivný moralista od kterého nic nečekáte, Ruth Wilson je totálně nevýrazná a překvapivě zde ve dvou krátkých výstupech exceluje Helena Bonham Carter, jinak je to pouze Johnny Depp, který mi připadal, že fakt už neví, jaký nový obličej by vymyslel a dost připomíná Jacka Sparrowa a to i v kaskaderských situacích. Nic sem od tohohle filmu nečekal a nic sem nedostal. Doufám, že nepřemýšlejí o pokračování. ()

Capinka

Začátek byl dobrej a i vtipnej, ale tak od půlky to byla fakt fantasmagorie s blbou hudbou... škoda, bylo to nakonec úplně promarněný :( ()

yahoo

Je to comics vážení ! A tak sa k nemu treba stavať. Záverečnú scénu s hudbou z Viliama Tella som si už pustil desať krát. Pokaždé sa bavím, chechtám a vôbec mi nevadí absencia logiky. Tú hľadám u Holmesa. Tuto je to čisto nádherná jazda s hudbou ktorá ani nemohla byť lepšie vybraná. Že Depp vyzerá debilne ako náš premiér ? No a čo . Táto rola mu proste sedí určite viac ako polodementný idiot z nejakej Burtonovej psychedelickej vtákoviny. Je druh filmov pri ktorých sa chcem baviť a toto je jeden z tých lepších. Týmto zdravím všetkých kritikov filmového umenia . Howgh. ()

luukaas

Komerčně předpojaté dílo, které si své diváky najde. Když už to nejde tahat lidi na Piráty, tak proč nepřijít na western? Musím, říct , že místy jsem se i zasmál, ale bohužel je to celé příliš dlouhé, křečovitě utažené za vlasy kde mají všichni 13. životů. Po nedělním obědě, pro lepší trávení doporučuji, ale jinak vidět jednou a dost. ()

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

03.03.2021

Gore Verbinski (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly) natočil svůj poslední film v roce 2016, Lék na život stál nějakých 40 milionů dolarů a v kinech vydělal 26. Ještě předtím stál režisér za… (viac)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády