Romantická komédia o dôsledkoch náhodného stretnutia Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussenovej (Jennifer Anistonová) v arizonskom diaľničnom moteli, ktorý patrí Mikeovým rodičom. Fľaša vína ako poďakovanie za pohostinnosť spôsobí, že dvaja ľudia sa zrazu vydávajú na zložitú cestu hľadania zmyslu života. Márny rojko Mike vsadí všetko na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na mieste zistí, že Sue v svojom starostlivo naplánovanom živote nemá pre neho miesto. Konzervatívna Sue, posadnutá túžbou zmeniť svet, sa vracia k svojmu bývalému priateľovi - jogurtovému magnátovi Jangovi (Woody Harrelson), ktorý jej sľubuje možnosť uplatniť sa v oblasti charity. Mike však konečne našiel niečo, za čo sa mu oplatí bojovať, a hoci sú jeho šance malé, v súboji o Sue sa nevzdáva. Oboch  čaká spletitá, hrboľatá a namáhavá, ale zároveň tiež oslobodzujúca cesta, na konci ktorej spoznajú, že ich miesta na svete sa zrejme nachádzajú hneď vedľa seba. (TV JOJ)

Pethushka

Zaprášený film nahoře v šuplíku. Někdo se tu vyřádil na Jennifer Aniston, protože tohle je snad první film, kde nebyla krásná a sexy. Trošku podivná atmosféra, trošku divný chlápek, ale nějaký smysl to přece jen dávalo..možná více reálné než většina komedií dnešní doby. Myslím, že průměrné hodnocení je pro tento film přesné. ()

Pavlínka9

Je to hodně zvláštní film...Pointa je strašně jednoduchá, jelikož ji každý prožíváme každý den, ať chceme či nechceme. Ale je jen na nás, zdali budeme tak zpomalený a zabedněný jako dvě hlavní postavy....Já to tak nemám a proto mi to přišlo dost nudný, nevýrazný, ALE zase právě na druhou stranu dost zajímavý, že tohle jen tak nikdo nenatočí. Sahání na zadek - ok -mělo to své ovoce ;) Jennifer jako puťka s vlasy bez příkrasy, Steve jako týpek, kterého bych se asi po pár minutách jeho snažení zeptala, zda měl někdy ženskou (popravdě jsem čekala, že se ho Sue zeptá).... Prostě ze života, ale s nudou...a tu já ve svém životě nemám.. ()

Xmilden

Vůbec se nejedná o tak špatný film jak by mohlo zdejší hodnocení napovídat. Vcelku příjemný romantický příběh, kde jsem nepokrytě fandil Stevu Zahnovi, aby došlo k naplnění jeho snů. Jennifer zde i přes svou studenost působí neodolatelně. Myslím že se jedná o jeden z jejich lepších filmů. Komediální rovinu jsem nenašel. Bohužel perfektní začátek pokazí závěrečná půlhodinka. 55% ()

Streeper

Ve filmu se prolínají tři hlavní žánry komedie, drama a romantický, v některém filmu to funguje, ale bohužel zrovna v tomhle opravdu ne. Scénář je špatný, ani ne tak dialogy jako příběh samotný, ve kterém se ty žánry opravdu perou, ze začátku to vypadá na komedii, následně romantiku a pak drama. Žádný žánr vysloveně nepřevažuje a to je dle mého názoru špatně. Takže navzdory krásné Jennifer Aniston a milému Steveovi Zahnovi jsem se nudila. ()

misterz

To najlepšie na celej tejto romantickej komédii je Steve Zahn, ktorý ma ešte nikdy tak nebavil, a to i napriek tomu, že mi jeho postava liezla po celý čas na nervy. Mať takého ctiteľa, hlavne zo začiatku, tak ho asi preventívne kopnem do rozkroku. Ale postupne z toho vyliezla celkom milá záležitosť. Slabší priemer. 55/100 ()