Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (4)

Ďáblova lest (2009)

Za mě zklamání, čekala jsem mnohem víc. Příběh jako takový nebyl špatný, možná trochu rozvláčný. Ale ve finále jako největší plus vidím to, že jsem po dlouhé době viděla na obrazovce herce jako pana Němce, Zindulku, Vlacha, Somra a paní Štěpánkovou. ()

Noc hadů (2009) (E01)

Chvílemi to funguje fakt pěkně. Teď mám na mysli atmosféru. Hercům občas moc nevěřím. Hlavně ze začátku mi přišlo, že pan Dvořák dost přehrával. Mám teorií o tom, jak to bylo a kdo za tím vším je. Tak jsem zvědavá. A to i na to, zda bude mít vše racionální vysvětlení. Já v to doufám. ()

Vražedný kód (2009) (E02)

Na mě je to trochu moc rozvláčné (a málo uvěřitelné). Hudba je fajn, ale chvílemi jako bych se dívala na Hříchy pátera Knoxe... chápeme se? Na svém tipu, kdo to má všechno na svědomí trvám, ale pravda je, že s motivací už si tak jistá nejsem. Tak uvidíme, co přinese závěrečný díl. Každopádně mám pocit, že pan Dvořák už našel tu správnou polohu a k mému překvapení mě fakt baví paní Geislerová. ()

Brána nebes (2009) (E03)

Hlásím, že můj tip na hlavního zlosyna vyšel a taky to, že jsem fakt zklamaná. Čert vem divnou scénu s křížem, ale otec bez jakýchkoliv emocí, když jde dceři o život, rozpačitá hackerská scéna a zásahovka byla kde...? No nějak se to poskládalo. 2,5* ()