Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

Tomulka

Upřímně řečeno jsem od filmu čekal mnohem více, po shlédnutí traileru, ale furt jsem jenom čekal a čekal a čekal a nic. Ano nepřišlo nic. Film je velmi úsměvný, ale jen úsměvný od komedie chci, abych se za břicho popadal když se na ní dívám.Nutno podotknout, že bez těch velkých hereckých ikon by to byl totální propadák. ()

croftak

Nějaké kozy a hvězdní herci tam byli no, ti však neudělají jen tak samo o sobě výborný film. Já mám rád stašně zhovadilé filmy plné absurdit, nicméně například Po přečtení spalte, žánrově velmi podobný film rovněž s Georgem v obsazení se mi jeví jako daleko lépe zvládnutý film. ()

apolite

Film je to v podstate o kozách. George Clooney uprene sleduje kozu a koza z toho bezducho ovisne. Stále vidí tu kozu pred sebou keď zaspáva a tak sa rozhodne vycestovať na tajnú misiu do Iraku aby oslobodil všetky iracké kozy. Polomŕtvy nasleduje kozu na púšti aby ho doviedla ku vode a ďalším kozám. Iba vďaka nadprirodzeným schopnostiam nájde uprostred Iráku velehľadané kozy a vypustí ich zo zajatia. Dá si LSD, uletí a už ho nikdy nikto neuvidí. ()

Matt2626

A nemám šťastie a nemám... na dobrý 5* film. Toto snáď ani nemá zmysel komentovať. Nesplnilo to ani účel komédie, nieto ešte seriózneho filmu. Clooney je jediné, čo ten film drží nad hladinou. ()

schindler

Superhvězdné obsazení nezklamalo, Jeff Bridges s copem je nezapomenutelný. I když je to taková netradiční komedie, asi ne úplně pro každého, tak mě svým neobvyklým humorem dokázala rozesmát až k slzám. Zde menší ukázka: Časně ráno se na americké základně kdesi v irácké poušti ozve z rádia. ,,PŘEJI VÁM DOBRÉ RÁNO, ČEKÁ NÁS PŘÍJEMNÝ SLUNEČNÝ DEN S TEPLOTAMI OKOLO 30 STUPŇŮ". ()

skunkos

Filmek s netypickým a snad i mysteriozním námětem, na který se lze dívat jako na komedii, ale také jako na (a to je mnohem zajímavější) mystery drama se vším všudy. Herecké obsazení netřeba komentovat, ale ta pointa.....excelence, byť s lehce nedotaženým napětím, což ale u komediálního počinu nelze brát jako chybu. ()

tcheque

Oddechové, milé! Ale asi to na Oskara není...,o) Ale po dlouhé době film, u kterého jsem nechtěla mlátit do obrazovky židlí. ()

Agent008

Tenhle film byl o ničem. Chce se mi říct: škoda času, škoda peněz, nejen mých, ale i na hvězdný honorář. Naštěstí nebyl film tak dlouhý, což byla jeho jediná výhoda. ()

BeaVV

Velmi zvláštne, nie zlé, ale na druhú stranu ani nie dobré. Výber hercov skvelý a všichni "váli" a niektoré hlášky stoja za to, ale toto rozhodne nie je masová zaležitost. Zvláštne. ()

Eddieg

Bavil jsem se skvěle, díky panu Heslovovi, který natočil jednu z nejpraštěnějších komedií s velmi dobrým nápadem a prostředím. Není mnoho věcí ze kterých si de dělat srandutím způsobem, jako jsou nadpřirozené schopnosti hlavních hrdinů :-) ()

milford

Klady? Zvučná jména herců. Zápory? Všechno ostatní. Opravdu by mne zajímalo co je pointou tohoto filmu, asi jsem se dost nesoustředil na příběh, no u komedie se vlastně na příběh nekouká, ten tam je navíc, že. Ok, tak nechme příběh stranou, soustředmě se na prvky komedie. Hm, nic takového, co by mě donutilo se zasmát jsem tam opravdu neviděl ani neslyšel (dobře no, u něčeho jsem se alespoň ušklíbl). Škoda skvělého obsazení, herci se snažili, pro co ale? ()