Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

keoma26

presne ten film, kterej musela bejt mnohem vetsi zaba tocit nez se na nej divat...i ty vykony byly obcas jako na skolni besidce, kde se mezi sebou kluci postuchuji a pitvori se spis pred holkama, nez aby mysleli na publikum. Takze to dopada pul na pul, chvili extremne bezprostredni a vtipna ujetina, chvili jen trapna krec ()

Hanys_

Sakra šílené. Ale boužel ne až tak vtipné jak mohlo při takovém tématu být. A nechci si ani představit jak by film vypadal bez toho hvězdného obsazení (trojce Clooney, McGregor, Bridges), protože film dost táhnou a už kvůli nim to stojí za vidění..5.5/10 ()

Fary

To je tak blby, az je to pekny! :) Boston s jejich pisnickou uz jsem taky dlouho neslysel, takze to byla i trocha nostalgie. :) Mezi herci by meli byt napsany i George Bush Jr., ktery ma ve filmu "zasadni" roli. :-D :) Nevim, jestli je to vic k smichu, nebo k placi, ze si nekdo vzal na musku praktiky armady s LSD, ale asi se z toho dalo vytezit i vic. ()

fantasmic

Škoda...potenciál to malo. Mohla to byť vynikajúca, trocha šialená komédia. Za niektoré scénky alebo hlášky (najmä The silence of the goats) by si to aj zaslúžilo tie 4*. Veľkým pozitívom je herecké obsadenie (ani jeden z hercov ma nesklamal). Ibaže hluchých miest je tam dosť a hlavne ten záver mi prišiel dosť suchý... Koniec koncov sa to dalo očakávať... ()

Rssa

Nicneříkající, pomalu plynoucí pohodovka, ve které září Clooney s McGregorem. Jejich jedi warriors, rozmluvy i zažité dobrodružství ani na chvíli nenudí, ale pochybuji, že po pár dnech mi bude tento snímek v hlavě nějak rezonovat. Návrat knírků ve velkém stylu! 75 % ()

cab

Rozum zustava stat, pri jake skvadre hercu a zajimavemu nametu, se da film dovest do neskutecne nudneho slepence nedotahnutych vtipu v dobre rozjetem vlaku. Asi je muj smysl pro humor nekde jinde. Prepaleno. 40% ()

duddek

Tady je názorně vidět definitivní tematická vyčerpanost filmového média, ke které po sto letech jeho existence konečně dochází. Už se jenom svolají herci a odkýve se úplně všechno, co by se ve filmu dalo použít. Co na tom, že to nedává smysl, postrádá to konsistenci a divákovi to vůbec nic nepřinese ("tak mu uděláme radost aspoň odkazem na Hvězdné války, to by mohlo zabrat") – je to přece umění. A pod to se dá schovat všechno. Pochybuju, že už během natáčení věděli, jak to všechno skončí. ()

I.AM.NOT

Je škoda, že tento film, kvůli skýtajícímu hereckému obsazení, byl předem odsouzen k podhodnocení a bohužel tím k záhubě. Herecké výkony všech herců jsou výborné, vypravěčské tempo svižné, scénář až na opravdu skřípající konec, který je nedotažený, jako by to chtěli ukončit a neprodlužovat, kvalitní a prostě to tak příjemně plyne a mě jen mrzí, že takovýchto komediálních "úletů" co mají hlavu a patu kvůli před-odsouzení není více! Jednoznačně 4*! ()

XdanteX

Film, který na něco naráží...snaží se něco zesměšnit...něco přiblížit a hlavně film co nic z toho bohužel nedotáhne do konce. Film by byl ničím nebýt velice příjemného hereckého obsazení. 3 hvězdy za milost, hudbu a kouzelný "emotivní" závěr u kterého jsem se konečně zasmál:) ()

Krabak

Obrovské, ale opravdu OBROVSKÉ zklamání. Když jsem viděl trailer na tento film, tak jsem u něj pomalu čůral smíchy. Říkal jsem si, že tento film prostě musím vidět. Už i kvůli hvězdnému obsazení rolí. Vždyť 3 z 5ti hl. postav jsou moji oblíbení herci. Tak jsem si tedy tento film sehnal, sedl k pc a začal se dívat.... To co přišlo pak mi málem vlilo slzy do očí. Za tu hoďku a půl jsem se zasmál jen u scén(a to ne u všech-v traileru ty scény byly mnohem vtipněji namluvené), které byly použity v traileru. Pokud mám či nemam tento film někomu doporučit, tak doporučím jenom trailer. U něj se vysmějte jak je libo, u filmu se vám to nestane. 2 hvězdy dávám opravdu jenom za to, že tam hraje Cloony, McGregor a Bridges... --->35% ()

ruhebitte2010

Velmi vtipné, mnoho narážek na všechno možné, ovšem příliš jednoduchý příběh sráží celkový dojem na lehký nadprůměr. G.Clooney opět vynikající. ()

Ilhan

Tak tohle se nějak nepovedlo. Trailer nabušenej jako blázen a následný film docela zklamání. Asi to tak musí být, když nejlepší z celého filmu nacpete už do traileru a zbytek nemá co nabídnout. Zdá se to, jako by někdo vzal pakoidní scénář komedie (takový, který s neznámými herci končí někde u dna hodnocení) a řekl si, že když do toho nacpete kvalitní obsazení, tak to špatně nedopadne. Nedopadlo to nejhůř, ale je to zklamání. 50 % ()

Junglista

Sem docela zklamanej, abych řek pravdu. Vtípky sou fajn, bohužel 90% jich je ve flashbacích (snad sem nenapsal kravinu, prostě flashback no) a s dějem nemaj moc co dočinění. Kdyby tu nebyly, tak je to nuda jak v Brně. Díky tomu to vypadalo jak kdybych si pouštěl jeden film, najednou střih na komedii a pak zase zpátky a takhle pořád dokola. A tyhle bordely já nemám rád. A nezachrání to ani fakt, že se tu prezentujou rovnou 4 moji oblíbenci. Bohužel. ()

Shakeus

Místy opravdu vtipné, místy ale také bohužel nudné, bylo to takové nahoru dolu. Clooney ale neměl chybu, ten byl na celém filmu to nejlepší. Místy jsem měl dojem, že film se omlouvá za USA a staví araby do rolí ukrivděných utlačovaných chudáčků a to jsem nedokázal překousnout ani v parodii (propouštění vězňů bylo už vážně moc). ()

Mičl

Star Wars 0 : The Men Who Stare at Goats. Tak trochu nezařaditelný avšak průměrný film. Čekal jsem, že něco pod co se podepsalo britské impérium BBC a v čem se objevilo tolik špičkových herců mě bude bavit víc než jen na tři čisté *. Ale pořád zajímavý, rozmanitý scénář a přítomnost sympaťáků Padawana Ewana McGregora a Jediho George Clooneyho dává tomuto snímku své kouzlo. ()

kedl

Pravdou je, že "Muži, co zírají na kozy" měli originální scénář, ale to, že to byla píč....a nikdo nezapře. Pochvala za herecké obsazení. ()