TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkujú:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (viac)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiálny text distribútora)

Petus odpad!

Koho ksakru zajímá, kde se včera Pepa opil, kde se Mařka odhalila, s kým si vyšel Vláďa a koho si bude brát Jarka. I když někoho asi ano, když se takovéhle blafy páchají a zveřejňují. Horší než mexická telenovela. Na druhou stranu to o nás taky něco vypovídá. ()

Knor odpad!

Televizní bahno a dementní drbárna o dementech pro dementy. Tohle snad normální člověk vůbec nemůže sledovat. Dám příklad.....nedávno ukazovali žhavou zprávu o nějaký krávě ( jméno si opravdu nepamatuju ), která si nechala zvětšit kozy a někde ji byly vidět kalhotky......co má tohle jako kurva za logiku někde vysílat. Koho to jako zajímá ???? ()

megan017

Bulvární magazín o lidech, jenž jsou slavní, ovšem tím stylem, že jsou buď dětí slavných, bulvární lulánci co šokují (zdravím Ornellku!) a dál už nevím. Snaží se poodhalit jejich soukromí, jakoby všechny lidi bavilo čumět Dianě Kobzanové do ledničky, ptát se, jak jí to šlape v postely atd. Bulvár z toho přímo čpí. Je opravdu snadné, dostat se do reportáže v tomto magazínu...opravdu. Tvrďte, že je Gotťák váš otec, a budete pro sebe mít i speciál. Vznešeny odpad.:D ()

Exix odpad!

Hrůza jen ukazuji jak si žiji celebritky (neumělci) na náš účet. Pro mě je to pořad který me v telivizi dokaže nejvíce rozčílít. ()

kurzan odpad!

Tohle je přesně ona smutná otázka toho, že v dnešní době není v televizi ten kdo je něčím významný a něčím se proslavil, ale naopak ten kdo je v televizi se stává onou "celebritou" - člověku je z toho smutno a zároveň ho z toho bere vztek když si představí, že tohle je ona zářná budoucnost západního stylu...:((( ()

Burrows odpad!

Naprostá většina českých "celebrit" mně nic neříká. Pokud bych mohl mazat pořady z televizních obrazovek, Top Star Magazín by šel v první řadě. ()

BeeEsh

Snůžka drbů a "zajímavých" reportáží o silikonem vymytých mozcích našich modelek. Příšerné, navíc ve své době jěště se stále ležící Bočanovou. Jednu hvězdu za naši Ivetku Bartošovou, ty její eskapády mě ještě pořád baví :D ()

habertek

Dá se na to kouknout, když zrovna neběží v televizi nic kloudnýho...je to spíš pro nějaký slepičky co chytají kdejakej drb o slavných topmodelkách, zpěvačkách, herečkách,...aby si aspoň trochu vyléčili komplexy:) ()