TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkujú:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (viac)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiálny text distribútora)

T600 odpad!

Už ten kdo dá jednu hvězdičku je pošahanej. Lidi co se rádi vrtaj v soukromí jiných lidí sou trapný a naprosto debilní. A tak se znova ptám: Proč, Proboha proč? Proč další kreténskej pořad? Nemluvě o tom že nedávno dávali díl z roku 2009 kdy tam drbali Václava Havla to je prostě a jednoduše nechutné. ()

Kreveta.punk

Jedna hvězda, rozhodně ne za nějaký kvality, ale za zkrácení dlouhých večerů na intru, kdy notná dávka omamných látek umocnila zábavu z pořadu plnýho kreténů a nepodstatnejch informací o hovně. Ale kde bysme sakra byli bez módní policie :-D Jinak ten obsah co je tady mě taky celkem festovně rozesmál...prej příběhy jenž hýbou společností, zajímalo by mě kterou. ()

Frosty_CZ odpad!

Královská stoka, vedoucí všem, k poměru s ní, miniaturním trubičkám na Primě, které předčí nejen svou dokonalou hovnyplností, ale také i počtu sebevražd zoufalých manželů u televizních obrazovek. Nejsem tedy sám, kdo při mučení sledováním tohoto královského velehovna chtěl spáchat sebevraždu vším, co měl po ruce. Klidně bych si tu ruku ukousl a ubil se s ní k smrti, kdybych nenašel do kritických 10ti mučivých vteřin ovladač. Doporučeno všem masochistům a sebevrahům. ()

lajkus odpad!

Odpad odpadů.... Dávám také velké mínus všem ,,celebritám" poskytujících rozhovory této žumpě, místo toho aby vzali rozum a sebeúctu do hrsti a poslali celou reportérku z TOPSTARMARGARÍNU do prdele a pochcali jí kameramana.... ()

Marvel25 odpad!

Fuj, fuj, humus! Jak já nesnáším bulvár a vše kolem něj!!! ,,Lidé, jejichž příběhy hýbou společností"? No to si ze mě děláte prdel.. ()

Peddro odpad!

Nechápu koho může zajímat soukromý život známých osobností??? Je mi smutno z toho kolik povrchních hlupáků v ČR máme, jinak by se to nevysílalo.... ()

Lou_Pagi odpad!

Opravdu odpad... nemám vůbec nic proti slavným lidem. Když umí něco, co mě baví a líbí se mi, rád se na ně podívám při jejich umu. ALE TOTO ?? K.V. co to je? Proč tolik lidí baví dívat se na NIC natočené o jiných lidech? Tento pořad nemá pointu, vlastně ani není přesně co kritizovat, protože je to malé nic o ničem :) Umění je jen to, že někdo uměl natočit pořad o ničem a ještě ho prodávat lidem WOW :D ()

Maya.Angel

Já si nemyslím že je to tak špatné, dívám se na to. Sice mi není sympatická Mahulena, ale důvod je ten, že ačkoli se řeší celebrity, není to jak typický bulvár. Pořad se nesnaží za každou cenu hvězdy pošpinit, jdou za nimi a ptají se, nedělají zbytečné střihy a dají člověku prostor. A myslím že i celebrity to ví, protože často tam hodně řeknou i ti, kteří se jinak bulváru nesvěřují ()

s.fergie odpad!

Mahulena Bočanová je příšerná moderátorka,spíše než reportáže o celebritách jsou jen o rádoby Českých modelkách,které jsou slavné jen díky zvětšení poprsí. ()

vojtik.sup odpad!

Televize Prima uvádí TopStar magazín! Sedí tady Mahulena a kecá o tom, co kdo provedl, kam kdo šel, co kdo dělal, kde kdo byl, jak někdo to a to... Jestli si chce někdo vyprázdnit hlavu, může si klidně zapnout Prima Love a čumět na tuhle kravinu. ()

Bila_pani odpad!

Jsem ráda, že ani jednoho z těch lidí, co se tam kdy objevili, neznám osobně. Deníček Agáty Hanychové je dozajista nejlepší rubrika a Mahu má vždy dokonale vkusné oblečení, co se skvělé hodí pro ženu jejího věku... odpaaaaaad ()