TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkujú:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (viac)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiálny text distribútora)

Tessie odpad!

Televizní šikana, která měla být už dávno zakázána. Nerada hodnotím takové odpady, ale ta procenta je prostě třeba srazit dolů. Správně by tenhle kousek měl být v mínusu! ()

khue odpad!

Naprostej feministickej šit, kterej vede ještě horší kráva, který jednou vykládá o tom, že ta Bartošová už ale opravdu nepije, což zcela zaručeně vyvrátí v dalším dílu a vše zakončí Hanychovou. ()

Wishkah odpad!

Nezajímavé reportáže ze světa tzv. slavných českých selebrit, kde se vyskytují pořád ty samé, provařené, průměrné ksichty. Všimněte si. Kdykoliv na to přepnu tak je tam buď Vondráčková, Hanychová, Bartošová, Pomeje a nebo některá z těch silikonových, co nevím jak se jmenují ()

iampatrik

Blesk, Aha a podobný bulvár převeden z papíru na obrazovku ke všemu vyšperkovaný otřesným moderováním a reportážemi? Děkuji, nechci. I když chápu, že pro některé lidi je tohle to pravé, co v TV chtějí vidět a slyšet. ()

J*A*M*A*L

Je to o Hanychové a jejich trapných skandálech, a nebo o nevěře celebrit, a nebo o trapných příbězích celebrit, které jsou dnes hlavním zásahem a terčem novinářů? Ať, či onak je to jen zbytečný pořad... aspoň pro dnešní dobu ano. To co můžeme vidět v tomto pořadu mohu každý den číst v Blesku a dočtu se tam ještě daleko větších a trapnějších provokativních článků. ()

hammerhead odpad!

Ano, toto bych s klidným svědomím korunoval na nejodpornější pořad, který se mně podařilo, asi nejen, v poslední době zhlédnout. Původně jsem to zamýšlel jako recesi, přece jen považuji za svou povinnost být v kontaktu s čímkoliv, ale na tohle já vážně nemám. Podle mě tento výkvět musí zákonitě každého nasrat: Lidi, kteří se nemohou brát na Mauritiu, nemají v každém Lamborgini jednu milenku, (prostý lid), vadí jim vymaštěné výrazy a hlášky, jako: nejdalečejší místo, super super pár, nahá jsem se nevyfotila pro peníze, ale chtěla jsem to udělat pro sebe, (intelektuálové), a nakonec i ty silikonové "krasavice" kterým "strašně" vtipná moderátorka shodí garderóbu. Přimlouvám se za přímé přenosy z terárií... ()

Oyer

Nejdříve jsem tento pořad hodnotil jako odpad, no dobře dobře, přiznávám, že je potřeba kladně ohodnotit množství sehnaného a poté sestřihaného materiálu, s kterým si občas producenti dají záležet. Stále se však nemohu ubránit dojmu, že se moderátoři a celý štáb vyžívá v depresivních záležitostech (zákeřnými nemoci celebrit počínaje a sebevraždami konče...). prostě bulvár... ()

Mouzon

Ty bláho! Jestli je něco "guilty pleasure", pak toto. Je to hodně, ale HODNĚ moc pokleslé, ale takový zvláštní esprit to má, mňam! ()

gurmanik odpad!

Pravda, viděl jsem jen 2 díly a ještě né celé, ale i to mi stačilo na to, abych tohle mohl ohodnotit. Televizní forma bulvárních novin, které píší samé sra*ky mě opravdu nezaujala. ()

TereziaCSR odpad!

Probůh tato sračka je dá ohodnotit na csfd? No absolvovala jsem sice tento pořad jen jednou (a to nechtěně), ale myslím, že to pro názornost stačí. Ani by to možná nebylo tak hrozné, kdyby to nemoderovala Bočanová s tou její afektovaností a velmi originálními postoji a polehy při moderování. Určitě si o sobě myslí, že je velmi sexy ale mně se chtělo blejt. A lidi, kteří se na toto dívají asi nejsou zcela v pořádku. ()

RomeroIsGod odpad!

Babomuž Bočanová a panoptikum českejch "celebrit" - samý pěkný kousky. Jedna hvězda za nekončící smích během sledování. Jinak je to samozřejmě těžkěj vodpad. 5% ()

Chajimwitz odpad!

Idiotský pořad o našich pseudocelebritách,po kterých za hranicema našeho mikrostátu neštěkne ani prašivá čuba a kde by tito rádoby umělci jen těžko hledali obživu.Naprostá většina z nich totiž neumí vůbec NIC ! Humus. ()