Babicovy dobroty

(relácia)

Vše, čemu se Jiří Babica ve světě naučil, teď naučí i vás ve svém pořadu. Světová jídla v české kuchyni a z domácích ingrediencí. To si nemůžete nechat ujít! (oficiálny text distribútora)

Pitrsss odpad!

"Já vám teď ukážu, jak se dělá citrónová omáčka. Dejte tam citron. Jestli nemáte citron, dejte tam limetu. Jestli nemáte limetu, nedávejte tam nic..." ()

Emzet odpad!

Sledovat tento pořad sice není tak nechutné jako cucat koule titulní postavě, ovšem jen o fous. (Nehledě na to - zkuste si jen tak pro sebe teď hned nahlas říct "Babicovy dobroty" a nepřipadat si jako perverzní úchyl. Ne, nejde to, vážně). Seňor Babica totiž působí tak neskutečně oslizlým a úlisným dojmem, že mě přejde chuť jenom na obrazovce spatřím tento počin. Výsledek je ojedinělý - skutečně PRVNÍ kuchařská show, u které jsem si ani jednou neřekl "tohle bych doma i zkusil". Co vše dokáže charisma. Přidejte si heslo "Nemáme česnek? Tak tam dejme cibuli." a máte otevřenou, regulérní rakovinu na pochodu. Jak říká Robert Hřebíček, "žít jako kaskadér a vařit jako Babica"... ()

TheGunner odpad!

Jednou jsem si zkoušel udělat topinky a spálil jsem je na uhel, nicméně byly určitě lepší, než veškery "dobroty" v podání nekuchaře jYrky. Opravdu, jeho jídla bych neposílal ani do Afriky. ()

lukano

Nevolí prolhané pravicové strany, vaří levně a je s ním sranda. Navíc jako kuchař procestoval svět, tak že něco o oboru ví. ()

Hepy13 odpad!

Pořady o vaření s vyjímkou "Ano šéfe!" stojí u nás za nic. Pokud má pořad zaujmout, tak v první řadě nápadem. Zde jde pouze o tuctový pořad jakých tu byly mraky, nenabízící nic vyjímečného. Za druhé - Zaujmout člověkem co ho uvádí, jeho charismatem, vzhledem, prezentací a komunikací s divákem. Pan Babica je přímo odstrašující případ jak to nemá vypadat. A za třetí - Recepty typu - Když nemáte citrón dejte tam limetu, když nemáte limetu dejte tam pomeranč, když nemáte pomeranč dejte tam třeba hovno a když ani to, tak tam nedávejte nic. To je vážně síla! Pan Babica si může všechny ty svoje recepty, i se svým pořadem hodit do odpadkového koše. Pane Babica když už vystupujete v Tv, tak by to chtělo se alespoň někdy ostříhat, oholit, vzít na sebe místo košile kuchařský rondón a pak to možná půjde. Tady je to tak čistý odpad jako nikde. ()

PanTumnus odpad!

tohle není pořad o vaření, tohle je pořad o tom, jak divákovy, doslova, nasrat do talíře, usmívat se u toho jako bilionkrát použitá guma a předstírat že jde o ten nejchutnější krmi všech krmí. ne, není! chcete-li se kouknout na pořad ve kterém je skutečný kuchař, který skutečně vařit pro lidi, sledujte show jamieho olivera. nejenže je skutečný talent a hvězda ale je i sympatickej a hezkej. ()

CiPR

Co k tomu dodat. Špatné, špatné a zas jen špatné. Je možné,že pan Babica patří ve svém oboru ke špičkovým kuchařům. Neřekl bych, že patří zrovna na televizní plátno, některým lidem se tento pořad určitě zamlouvá, ale mě určitě ne. Někdy mi připadá, že to jde pořád a pořád dokola. Jednu hvězdu si ale tento pořad u mě zaslouží. 10 %. ()

Honza dAve odpad!

Ten "člověk" by si zasloužil trpět hlady za to, jak ubližuje jídlu (někdy už jenom tím, jak o něm mluví) !! To už může mít kuchařský pořad úplně každej? V tom případě ho chci taky, má amatérská kuchyně by nedopadla hůř, aspoň nevařím á la Pejsek a Kočička .... . ()

constrictor.boa odpad!

To není pořad o vaření ale teleshopping. Všechno dělám v hrncích Ballarini, je to šikovný, hezky se mi to na to hodí, jistě znáte. Vejde se to krásně do skříně a dostanete to takhle v sadě. Objednávejte na vévévé pánvičky tečka cézet. Debil! ()

Košoun odpad!

Nemůžu Babicovým dobrotám zapřít věc, a to že se vždycky skvěle pobavím. Úsměv mi pak zkazí akorát to, že to skutečně Babica i produkce myslí vážně a babička podle toho vaří. A skutečně se to nedá žrát, některý "jídla" bych nedal ani psovi. Fakt TV NOVA se zase jednou vyznamenala! ()