Babicovy dobroty

(relácia)

Vše, čemu se Jiří Babica ve světě naučil, teď naučí i vás ve svém pořadu. Světová jídla v české kuchyni a z domácích ingrediencí. To si nemůžete nechat ujít! (oficiálny text distribútora)

sulek

To je fakt debil. Nejlepších je pár bonusových cestopisných dílů, kde si postupně prohlédneme fotky ze všech Jirkových dovolených. Fotky Jirky před pyramidou, na dálnici, na pláži, na pláži, na pláži, v plavkách, kraťasech, na pláži a do půl těla. A taky v plavkách. Do půl těla. Pod těmito obrazy jede Babicův komentář: "V Thajsku žijou ásiati, používaj hodně sojovku a jedi rejži. Protože je to v Ásii. A jedi hůlkama. Já jed s Tajlanďanama taky hůlkama." VŠEM DOPORUČUJI DÍL: SALÁT Z ČÍNSKÉHO ZELÍ! TO JE HNUS! ()

Šindy odpad!

Je to nudné, nezáživné a co je nejhorší. Pořad uvádí člověk, který se ani neumí vyjadřovat, přesně řečeno - česky vyjadřovat. Obzvláště pro mě osobně je pan Babica naprosto nesympatický. Dlouho jsem k nikomu tak velké antipatie neměl. Naštěstí je nemusím projevovat, protože pana Babicu raději nepozoruji. ()

Astrebleue odpad!

Vypadá jako Novofundlandskej pes, kterýmu skrz chlupy nejdou vidět oči. Neustále vaří něco s brokolicí, houbama nebo jinou přitažlivou potravinou. A přijde mi stašně arogantní a když na něm stojí celej pořad, tak je výsledek jasný jako on sám. ()

Speck

Mno proč ne, novácká lidová kuchařka, která prezentuje běžnou, z dostupných surovin uvařitelnou stravu. Na rozdíl od kuchařek Jamieho Olivera (které zbožňuji) Babica předkládá recepty, které jsou pro běžného uživatele kuchyně jaksi více "friendly", zkrátka recepty k běžnému užití. Prostě populární platforma, která mě nijak nepohoršuje. ()

Dyer Maker

S velkou dávkou sebezapření a smyslu pro humor, se na Babicovy dobroty dá pohlížet jako na špatný zabavný pořad. ... a když jsme to vařili v Petersberger Hofu, tak se tam na to stály fronty! ()

Judy24 odpad!

Ale no tak, tohle přece neni žádný kuchař, ani moderátor (nenávidím, když něco moderuje člověk, který nemá žádné rétorické schopnosti), při jeho slovech se mi dělá zle a z jeho kuchyně taky. Ale lidi to baví...což mě ani moc nepřekvapuje... ()

DadysGirl odpad!

Nebyla jsem schopná shlédnout ani jeden díl... Jen při zjevemí toho pána na obrazovce okamžitě znechuceně přepínám... To pro mě mluví za vše... ()

Smerfetka88 odpad!

Jako parodii na všechny kuchařské pořady to beru, ale jestli tohle někdo myslel vážně, tak to ani nechci komentovat! Velmi mě však pobavil komentář od J*A*S*M. ()

Freshoun odpad!

Proboha toto je ABSOLUTNÍ ODPAD který v televizi najdete větší sra*ku a většího de*ila sem ještě neviděl.Ale jestli nemáte sůl dejte si tam nějakej prášek a jestli nemáte limetu tak tam nedávejte NIC. :-D ()

SuicideKing odpad!

by ho měli zavřít! viděl jsem pár minut a je mě nablití, z něho aji z těch blafů co vyrábí! a to jak propaguje jakysi hrnce.. to snad ani nejde ne? během dvou minut zaznělo panvicky.cz asi 15x jenom kvuli němu bych si tam nikdy nic nekoupil ani kdybych měl vařit na kamenu :D ()

dj_kure odpad!

"Když nemáte kečup, dejte tam hořčici." Když nemáte Babicu dejte tam brambor - chápete smysl? Ne? Já taky ne, proto odpad. 0% ()

acn odpad!

Dobrý den drazí televizní diváci, vítejte u pořadu Babicovy totální sračkomrdky, které uvádím já, mistr světa hnusných hoven na talíři, ožrala a člověk co má totální temno v hlavě, Jirka Babica řečený prasopes obecný. Dnes si uděláme co?No uděláme si totální hnus, jako vždy, který by jste nedali ani svému nejhoršímu nepříteli. Vemete si nějaký, jedno jaký, čtyři vepřové kotlety. Říkám jedno jaký, protože z toho stejně udělám jadernou hlavici do kapsy. Teď tady mám nachystané nějaké zelí, co jsem chystal sám. Haha, jste všichni úplní kreténi, říkám že sem to chystal já, ale ve skutečnosti mám ruce úplně levé, tak mi to tady dělaly ty svině z televizní stanice SračkyHovnaZmrdiHnusImbecilita. No tak to prostě vemu, dám tam nějaký koření, zase je jedno jaký, prostě to tam mrdněte jako já, potom nějakej olej, klidně i do auta, protože je jedno jakej, počkejte musím jít doplnit zásoby vodky v mém organismu.T akže olej do auta, zalijte to klidně leteckým benzínem pro lepší chuť. Chutná? Nechutná že. No to je jedno, protože to je sváteční jídlo. Když říkám sváteční, tak tím myslím to, že když si ho jednou dáš tak umřeš. Proto je to sváteční. Takže to tam všechno nasereme do misky, dám tam špetku soli. No kurva, zase sem tam hodil půl sáčku, ale to je jedno, jak říkám. Víte jak dlouho to pak máte vařit? Vaříte to do té doby, než to je. Jak já říkám, není to do té doby, než je to pořádně měkký. No a potom to je. To je kurva hnus co? Nevadí, hlavně že dostanu prachy a mám v piči všechno, fujtajbl. Tak si dáme teďka vyprošťováka. Víte jak, já alkoholik opici nemám, protože sem napranej furt. Když je nejhůř, dám si dycky nějakou svoji sračku, to mě postaví na nohy. Ale vy, mé drahé prasata, ještě nejste takový zkundyzmrdi jako já, takže potřebujete mého vyprošťováka. Takže následovně drazí jebáci. Zase je to úplně všechno jedno, prostě dejte co chcete jak chcete, důležité je, aby tohle, co vypadá jako třikrát použitej toaleták z hajzlu, bylo celé 4 dny v ledničce. Zavři hubu vyjebanče, mám u prdele že za 4 dny nebudeš mít opici, musím ukázat tenhle gastromimozemský zázrak, co jsem se naučil v nejhlubší stoce v mém rodném městě Prasošpekátově. Takže zase vemte plnej pytel všeho, nejlépe prefabrikáty za 5 korun, ať to má co nejvíce ředidel, sladidel, stabilizatorů a takových dobrůtek, co já mám rád. Kecám, mě stabilizuje jen flaška vodky. Víte co, všichni běžte do prdele, já to tu jebnu do mé kouzelné pece, ve které je všechno jídlo za minutu hotové. Tak a teď se udavte a doufám že chcípnete. Váš prznitel jídla, chodící flaška vodky a jeden z největších zmrdů, Jirka Blbica. ()

Bombastikus

Ruce jako lopaty ostře kontrastující s jemně nasekanou zeleninou, dělnickej kukuč, ,,vypitej" hlas typický pro páně Babicu a opravdu dosud nevídané tipy & triky ze svých dalekých cest za kopec. A k tomu mistrovský um míchat páté přes deváté, hatla patla matla, vaříme z hoven. Co si můžeme v sobotu v podvečer přát více? Přemeta Prkennou Podlahu? Hvězda za to, že tento člověk dokázal na obrazovkách se svým pořadem vydržet tak dlouho. ()