Babicovy dobroty

(relácia)

Vše, čemu se Jiří Babica ve světě naučil, teď naučí i vás ve svém pořadu. Světová jídla v české kuchyni a z domácích ingrediencí. To si nemůžete nechat ujít! (oficiálny text distribútora)

playboy_05 odpad!

Zrůdnost...nesympatický prodavač lyží přeřikává recept a za každou větou nezapomene připomenout že "dneska vaří s produkty firmy XXX, které si můžete na následující adrese objednat"...navíc to co vaří, to sou kolikrát takový chuťovky že by to podle mě nesežrali ani v gulagu ()

haffen odpad!

Pozrel som 2 - 3 diely, na viac som nemal. Toto je kvalitná facka kulinárstvu. To berie recepty z mimibazar? "Urobíme si citrónovú omáčku... keď nemáme citróny, použijeme limetky... keď nemáme limetky, nedáme nič..." ()

Kozy9

Dokonalé od začiatku do konca. Samozrejme že nehovorím o varení. Miestami vtipnejšie ako Áno Šéfe. 100%! Kto neuvidel neuverí... ()

MFloyd odpad!

Jirka a jeho originální pánvičky Pánvičky jsou nerozlučná dvojka. Pat a Mat můžou jen tiše závidět té konkurenci. ()

Kukolar odpad!

"Urobíme si kurací steak ... keď nemáte kura, použite lososa.".. tento pán kvalitnú gastronómiu nevidel ani z...nie, on ju nevidel nikdy. Ako zábava čo všetko je možné skombinovať v potravinách fajn. ()

HERGImanCZ

Jo, tohle byla "kvalitka". Už jako mladšímu, když jsem měl jen malé zkušenosti s vařením, se mi na výsledcích Jirky Babicy u některých pokrmů něco nezdálo. Když se ale pak na YouTube začaly vynořovat záznamy epizod, připomnělo mi to, jak strašné to často bylo. Pro Jirkou nepolíbené házím pár příkladů: legendární havajský řízek, Havlův guláš nebo třeba tenhle monstrózní fotbalový míč. Kvalitě jídel byla často podobná kvalita hostů a jejich humoru, kde jste se začínali stydět, že jste také člověk. Tu jednu hvězdu dávám za zapamatovatelnou znělku a za to, že občas se teda i něco povedlo. Přeci jen já taky rád v kuchyni občas experimentuji. Rozdíl je v tom, že s tím nechodím do televize. ()

milwaukee

Už z principu 5*, protože Pohlreich je LULAN. A Jirka je lepší. A když vidím tu hysterii, napadl mě okamžitě Villon /Vy, co tu řvete, starci, mladíci, na Babicu jděte s peticí. Tak pojďte, honem, bando kvičící! Jak jeden pískne, běží vepříci./ ()