Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiálny text distribútora)

mnx

Verze 2005 mě minula, nejspíš díky placeným kamerám, a sestřihy v TV jsou vždy režisérsky subjektivně poupravené. To potvrdí snad každý, kdo této dosti pokleslé a právem brakoidní zábavě propadl. Ta pravá zábava začala až s verzí 2013, kde byly všechny kamery 24/7 online zdarma, a člověk mohl vidět vývoj všech těch andílků, homosexuálů a hodných slečinek v krvelačné intrikující bestie, sužované ponorkou a toužící po milionech, takříkajíc na vlastní oči. Výběr protagonistů byl už trošku horší, a vyhrál to zase ten největší a nejšílenější hysterák, který vlastně další pokračování pohřbil, protože bez Vladka prý nemůžou být další Vyvolení. Samozřejmě že můžou, jen se od toho tvora musí jednou provždy oprostit :-D ()

darkdaze

První série mě chytla a nevynechala jsem skoro žádný díl. Ale u těch dalších by mé hodnocení kleslo někam těžce pod odpad...každopádně kdybych měla říct Vyvolení nebo Big Brother? Tak u mě Vyvolení... ()

lizardking odpad!

Tak taky druh televizní zábavy, dívat se na úchylné lidi a nešťasné zoufalce, co si pár týdnů myslí, že jsou superhvězdy. Napadlo mě, že jeden z důvodů dočasné popularity této pseudošou je skutečnost, že člověk se občas rád podívá na ještě větší chudáky než je sám.Mohlo by se to jmenovat antigen. Galerie antielity národa. Panoptikum lidských trosek, zoufalců, kteří udělají cokoliv, ještě daleko víc než ta nešťastná stará paní v Rekviem za sen, aby se dostali do televize. Jsem si jistý, že mnozí z těch ubožáků dnes trpce litují, že se tak lacino zaprodali.Kdyby místo toho vydělávali prachy šlapáním, vydělali by víc a méně důstojné už by to ani nemohlo být. To nejde. Nejen kdysi slavný záporák Petr Zvěřina který získal hanlivý "šlechtický" přídomek "z Václaváku"(von Wenzelplatz),ale i ty další nešťastníci, co prošli tímhle pořadem dneska chodí kanály, jestli mají aspoň zbytky rozumu. Mimochodem, nechci odsuzovat jen ty ubožáky. Hnusná je práce těch, kdo zneužili jejich naivity.To, že je někdo blbec nebo psychopat, neznamená, že nemusíme respektovat jeho lidskou důstojnost. ()

racing666

Přiznejme se, kdo první řadu nesledoval nebo se aspoň občas nepodíval? Myslím, že množství poslaných SMS do vyřazování mluvilo za všechno. Na ostatní řady už jsem se nedíval, to už bylo celkem o ničem a každý pochopil, že je to napodruhý či dokonce napotřetí ztráta času. PS: Bylo to 100x lepší než Big Brother. ()

liborson

S 1. sérií nemám problém, sociální experimenty mohu, ale jen do určité doby, než se to stane samo vykrádací. Takže další 2 série jsem jen nakousl. ()

ill

Psychologicko-sociologický experiment v uzavřeném prostoru mě baví o mnoho víc než replikující se komentáře zdejších pseudointelektuálních elit. ()

hony23 odpad!

Vila Vyvolených je místo, kde žije asi 10 lidí, z toho je 6 gayů a 5 striptérek. Součet jejich IQ nevystačí ani na trojciferné číslo, takže není divu, jaké hovory se uvnitř vedou. Celému martýriu nasazuje korunu afektovaná hysterka Vladko, který se neustále chová jak dementní tchýně v přechodu. Národ však evidentně rád šmíruje exoty zavřené v akváriu, takže není divu, že už se vysílá asi 5. řada této zhovadilosti! ()

heavy

VV jsou zajímavý sociální experiment, ve kterém VVV. (Vždy vítězí Vladko). A - we all live in a yellow submarine, yellow submarine, yellow submarine... ()