Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Stromek

Čekal jsem, těšil se a to co jsem dostal mě velice bavilo, ale prostě ty léta jsou už dávno pryč a dnes se točí trochu jinak ... někomu nestačí jen hlášky, akce a nádech nostalgie. Příště kameru trochu dále, méně stříhat a Čendu Nořiče, ten mi tam prostě chyběl :-) 75% ()

SirTraged

Plný počet, to je jasná volba. Sice bych našel pár věcí, které by mohly hodnocení trochu srazit, ale na ohled fakt brat nebudu. Proč taky, když jsem si film naprosto parádně užil? Od první do poslední minuty? Naopak, když film skončil, tak jsem si řikal - to už je konec? to nemohlo být 99 minut. Bezpochyb parádní "návrat" do 80tych let. Sly podle mě, očividně dle hodnocení ne jen dle mě, dokázal to co předem sliboval a povedlo se mu to fakt bravůrně. Toto je další z filmů, na který se můžu kouknout znova a znova a vždycky ten finální pocit zůstane naprosto stejný! Kdo neuvidí v kině, vůbec netuší o co přijde. A co říct závěrem? Snad jen: Kdy, že bude 2ka? ()

Toumyk

Poměrně kvalitní podívaná z rukou ač stárnoucího tak stále dobře nadupaného Stalloneho. Ovšem pokud čekáte typickou oldschollovou akci typu Rambo budete přinejmenším překvapeni. Je to škoda protože nepřehledný střih a rozklepaná kamera s rychlými, normálními a pomalými záběry je často jen nepřehlednou komninací obrazů - takže s akční bitky nebo střílečky ve výsledku nic nemáte. Jenom víme že vyhrál náš starý známý Sylvester. Je to škoda. Nebýt tohoto "populárního" stříhání akčních scén byl by zážitek 100%. To je snad jediné, leč poměrně zásadní, negativum tohoto filmu. Ovšem nutno dodat že o pár oněch brutálních detailů ala Rambo 4 jsme díkybohu nebyli ochuzeni, aspoň že tak :-). Rozhodně tu není ani nouze o vtip a napětí což může být v kombinaci docela dobré a tady se to celkem povedlo. Potěší i tloustnocí Arnold se svým štýrským akcentem. Nehledejte tu příběh. A užívejte si hlášek plnou akci, brutalitu a vůbec všechno. Škoda jen toho střihu. 80% ()

Matthew00

Klasická strieľačka s niekoľkými neuveriteľne veľkolepími výbuchmi za poslednú dobu, Sly je expertom na akčné filmy dokázal aj s obyčajných béčkových hercov vystrúhať niečo viac a vykopal aj pár hercov starej školy jednoduchý príbeh dokonalo stvárnené postavy aj keď niečim podobné ako Rambo, ale stále je to na 4* ()

SirGawain

Sel jsem na Expendables s tim, ze zhlednu renesanci perfektnich akcnich filmu 90. let. Co se tyka akcnich scen, nemam co vytknout... Tady veliky bravo... Ale jak rika Joe v The Last Boy Scout: ,,This is the '90s. You can't just walk up and slap a guy, you have to say something cool first." A prave perfektni hlasky, ktery z tech akcnaku tvorej ty filmy, na ktery moc rad vzpominam, tady totalne chybej... Skoro bych si pral, aby se v tomto pripade jednalo o nemej film... Potom bych aspon nemusel vyslechnout tak totalne patetickej dialog z ust takovejch frajeru jako je Stallone a Rourke, u kteryho jsem mel sto chuti si uriznout usi... ()

Achab

Tento film má skvělý potenciál, který nebyl vůbec využit. Samotný příběh filmu je velmi tuctový. Myslím si, že pro Jasona Stathama je to konečně film, který ho vytáhl z upadajících snímků, ve kterých se objevil v poslední době. Velmi mě potěšilo filmové obsazení legendy utimátních zápasů Randyho Coultureho, na druhé straně se filmem mihla další zápasnická hvězda Antonio Nogueira v roli tělesného strážce bez nároku na nějakou další akci. ()

Colinner

Co sem od toho čekal, to sem dostal! Takže plnej počet hvězd! PS: V kostele to moh Stallone Arnoldovi s tou zmínkou o džungli vrátit. Přece jenom tohle prostředí neni ani jednomu z nich cizí!!! ()

p.i.t.b.u.l

Vzhledem k tomu, že jsem vyrůstal na filmech z 80. a 90.let, byl pro mně tento film neskutečným dárkem a zároveň vzpomínkou na ta úžasná filmová léta. Vidět tolik slavných herců pohromadě je už samotný zážitek. Navíc scéna z kostela bude asi patřit mezi bestsellery vůbec, tedy aspoň pro mně určitě. K ději filmu je těžké se vyjádřit. Na jednu stranu tuctové béčko, nicméně když se na to podíváte z druhé strany, byl to film přesně z těch starých známých dob jak jsme na něj zvyklí. Pro mně to byl nádherný filmový zážitek a já za něj děkuji. Spousta lidí, zde kritizuje kameru, akční scény, někdo kritizuje závěrečnou akci, rozpačité a až zbytečné výjevy M. Rourka apod., já to dělat nebudu. Tento film nebyl stvořen proto, aby přinesl něco nového do kinematografie, nebo autentičnost, přesnou linii děje či správné a duchaplné dialogy herců a kdo ví co ještě, byl prostě vytvořen pro nás, filmové fanoušky těchto herců a tohoto žánru. Nemůžu jinak než dát plný počet hvězd. Ať si každý říká nebo píše co chce, já jsem byl spokojený a dostal jsem přesně to, co jsem od filmu očekával. A tajně doufám, že bude pokračování. ()

Blazis34

Expendables je opravdu akční jízda od začátku až do konce. V první řadě bych vyzdvihl obsazení, které je tak na 99%, akce tak na 90% a zbytek už trochu pokulhává. Přesto se divím, že tolik slavných jmen se ukázalo v tomto filmu. Vytkl bych snad jen docela předvídatelnost a znovu, jak už to tak bývá u amerických akčních filmů, že pár chlapíků se zbraněma zlikviduje stovky protivníků. Ale přesto chválím, za pěknou odreagovačku. Dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

rolly

Boys are back (in town) ako to znie v záverečných titulkách, aj keď škoda, že len dočasne. Je očividné, že hviezdy akčňákov nedávnej minulosti už trošku zostarli, ale v každom prípade sa ukázali vo výbornej forme a veru táto záležitosť spĺňa všetky kritériá kvalitného akčného béčka, ktorá určite poteší každého fanúšika. ()

miistr

Návrat akčních osmdesátek jak má být. Je to nářez a hlavně perfektní nostalgická vzpomínka na filmy, kdy jeden či pár hrdinů kosila řady nepřátel. Z celého filmu je asi nejlepší scéna v kostele, kdy nejlepší akční trojka donutí přemýšlet jak by to bylo dobré, kdyby je člověk viděl v průběhu filmu víc. Hlavně ta poslední věta pronesená na účet Arnolda mi způsobila velký záchvat smíchu. Sly to prostě dokázal a dostal mě do stavu, kdy doufám a věřím v jeho další akční film. ()

sirrgulo

Sly rád pobíhá v jungli, Arnie se prozměnu žene za prezidentským křeslem, Jason je plešoun a Li prcek no a Randy Couture má květákové ucho. To je jen pár připomínek a vtipů na některé akční hvězdy minulosti. Postradatelní prostě nezapomněli na humor, několik správných sebe sama zesměšňujících hlášek a slušnou porci akce, kde všechno lítá do povětří a mrtvoly přibývají rychleji než ve Žhavých výstřelech. Díky přímo zástupu známých tváří a Stalloneho od začátku plánované poctě starým dobrým akčním filmům a všem jejich hrdinům jsou The Expendables vážně skvělým snímkem, který pobaví. ()

simonaa

Na takýchto som vyrástla, takéto sa mi páčia .Aj keď to bolo pár krát pritiahnuté za vlasy tak to bola taká nostalgia, taká testosterónová bomba ;D ()

yatan

Tak az tu clovek pochopi aku ma kto charizmu akcnych hrdinov..U mna vitazi jednoznacne Dolph Lundgren. Kedykolvek sa tento clovek zjavil na scene tesil som sa..Pribeh je primitivny tak ako sa len da a dialogy by tu vlastne ani nemuseli vobec byt..Trosku ma mrzi ze realni herci hrali dokopy len asi 10min ale Stallone si splnil svoju povinnost dat na platno vsetky akcne hviezdy 80tych rokov a citit z neho vasen pre tento zaner..skoda ze nam uz ten Sly starne a snim aj roky 80te..zial asi najlepsie to zhodnotil Lou Lumenick z NY Post: The brain-dead male equivalent of Sex and the City 2. Sklamanie hlavne koli tomu ze skoro vo vsetkych aspektoch bol A-team lepsi ako Expendables..5/10 (o a este jeden dotaz pre tych co sa naparuju zo Steve Austin. Postavte k nemu Lundgrena a nebude ho vidiet. Je to asi taky rozdiel ako medzi Arnoldom a Sylvestrom) ()

chrustie

Ještě mi tam chyběl JCVD a už by sme to měli komplet :) .. Stopáž bych zkrátil o zbytečné kecy.. Někdo by měl Stallonemu říct, že počítačové efekty byly věrohodnější i před 20 lety.. V neposlední řadě by to chtělo více prostoru Arnýmu, nebo ať tam vůbec neleze. Těch 30 sekund tam spíš překáží.. Jinak na klucích jde vidět neúprosný zub času a otázka zní, kdo je nahradí, až půjdou do mausolea?? Řežba je to solidní, tady se není o čem bavit :) (samozřejmě být to normální jakýkoliv jiný film, jednalo by se o né více než průměrný akční kousek).. ()

White-Man

Pořádný nářez pěkně v rambo stylu. The Expendables jsou hodně podobní Rambovi, stylem, příběhovými zvraty i grandiózním finále. Čekal jsem možná něco trochu jiného, ale i přesto jsem byl spokojený. Každopádně výběr protagonistů byl perfektní a bylo skvělé je všechny vidět v jednou filmu, i když si někteří jen mihli na pár vteřin. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)