Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

C0r0ner odpad!

Pergnerovou to málem stálo život kvůli perníku. Mě to zase stálo dlouhé a dlouhé hodiny sledování. To mi bylo asi tak 7 a nic lepšího nebylo, tak jsem na to koukal. Vidět pak v dospělosti jeden opakovaný díl bylo celkem utrpení. Česká produkce devadesátek fakt stála za to a Eso je toho důkazem. 5% ()

Fallen_One

Leoše opravdu nemusim. Tereze díky čágo belu a svým dětským létům dávám dva. Dřív jsem na to čuměl furt a ty klipy mně dycky dostávaly. ()

messiah odpad!

Zaujatě hodnotím takto díky svému hudebnímu přesvědčení které se absolutně nekryje se zaměřením tohoto pořadu, ač v dřevních dobách se tam i ti Kabáti a Landa objevili. ()

KajusaK

Perfektní hudební pořad, škoda, že byl tak krátký..Klidně bych to ještě protáhla..Jednu dobu jsem sledovala pravidelně :)) ()

oveckaoa

V dnešní době je to odpad, ale,když se ohlédnu zpět tak se to dalo. Navíc z hudebních pořadů nejlepší ty další co už vznikly stály za exkrement. ()

Kri-kri

Moderovala to vyhastrošená troska, co si přivydělávala pornofotkama pro LEO, aby měla na fet, už to o něčem vypovídá. Ale krátce se v tomto pořadu objevily tři klipy tehdy mé oblíbené zpěvačky Michaely Paštékové - "Sprayer Frayer", "Nikdy nezober drogu" (že sis to, Pergnerko, nevzala k srdci!) a "Kam pláva moja posteľ", proto dávám alespoň 1 *. Jinak mi takovéto pořady plné komerční západní, výhradně anglicky zpívané hudby (mnohdy se o hudbě ani mluvit nedalo) absolutně nic neříkají. ()

Jazzzz

Sice naše a zahraniční hudební scéna stojí převážně za prd, ale informovat o tom je třeba. Každý z průvodců pořadem to dělal svým způsobem, ale Leoš je z nich úplně největší idiot... :-) ()