Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Parm1

S Terezou Pergnerovou to ještě mělo slušnou úroveň. Později přišli moderátoři jako Yemi (nebo Jáma ABCD, viz. Tele tele) a já se na Eso přestal dívat. 40% ()

Wyrdas odpad!

Tereza Pergnerová, ESO a televize Nova. Tři odpadní složky dohromady nemohou dát vzniknout ničemu jinému, než opravdu smradlavému odpadu. A tohle opravdu smrdí - nevkusem, neprofesionalitou a hlavně do očí bijící blbostí. ()

CerKar

Nemůžu tomu prostě dát míň ... jak píše Boss321, za dob T.Pergnerové jsem každou neděli (myslím, že to byla neděla) vstával a chystal kazeťák na nahrávání nových pecek :o) Byla to regulérní závislost a společenská nutnost mít o čem mluvit ve třídě... Co se z toho stalo potom, to už nemůžu posoudit... ()

xladojx

Neuvěřitelně průměrný pořad, který ukazuje hlavně dospívající populaci, jak primitivní a ubohá je naše populární hudba. A bylo úplně jedno v jakých kulisách se Eso odehrává, nebo kdo sedí na moderátorské židli... ()

LetztesBiest odpad!

No, vlastně ani nehodnotím přímo moderátory, už je to x-let, co jsem to naposledy viděl, ale vždycky mě nehorázně vytáčelo to zkracovaní klipů, protože ještě pamatuji doby, kdy internet, jaký má dnes skoro každý byl spíš sci-fi a člověk si nemohl jen tak kliknout na Youtube a podívat se, jak ten klip vlastně vypadá ... Vždycky mě neskutečně štvalo, že když už tam nějaký zajímavý videoklip byl, tak jsem neměl šanci ho nikde vidět celý, protože by tvůrce pořadu asi zabilo, kdyby se snažili udělat hudební pořad pořádně ... ještěže už jsou tyhle časy nenávratně pryč ... ()

topi80

Víkendová předzvěst toho, co mi bude druhý den ve třídě (složené ze stádních, hudebně totálně tupých a komerčním hnusem snadno ovlivnitelných diskofiláků) otravovat život. Na druhou stranu, občas se podařilo postoupit kapelám jako Aerosmith (překvapiví idolové baladchtivých dívek) nebo dokonce Sepultura, Megadeth či Clawfinger. Tak tam tedy tu hvězdičku dáme. ()

Zl0

Dolly Buster (Make Love) a Pergnerová. To si z ESA pamätám. Časy kedy ešte aj Maduar nebol MC Erik a Barbara, ja som nevedel čo je metal, vedel som akurát možno že Scooter nie je len motorka do mesta a nadávky v pesničkách používali s mierou rockeri a nie tí čo "majú penáze a vychovala ich ulica". Tí prišli až potom. ()

MikyS90

Jak můžete hodnotit hitparádu, kde se klipy objevují s tříměsičním zpožděním? Navíc Leoše poslouchám každý ráno na Evropě 2, takže Esu dávám dvě hvězdičky za ty díly s Hezuckým a Ruppertem. ()

Burrows

Pokud nekoukám na Autosalon, slouží mně Eso jako zvuková kulisa při sobotní snídani. Mozek ještě nepracuje a nehodnotí. V porovnání s ostatními hitparádami, ať už českými nebo zahraničními, je Eso ale na samém chvostu pomyslného žebříčku. ()

Mercilonka

Špatně se hodnotí, protože se v moderování vystřídalo tolik lidí. Pro mě nejlepší a hlavně ikona Esa je Pergnerová, která může za moje vysoké hodnocení. Období Yemiho raději nekomentuju a za dob Mareše jsem Eso už nesledovala. Jestli mi někdo přišel ovšem docela zajímavý, tak to byla Partyšová, kterou "nikdo" neznal a vystupovala zde jako Rebeca (tuším že si tak říkala), dvojče Gábiny. Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla, že to byla jedna velká habaďůra :) ()