Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Iroquaise

ajaj...legenda...devadesátá léta a soudobá populární hudba vtrhly do naší kotlinky...hlavně je zajímavý vnímat, jakej to byl mišmaš...jak se tam křížily tvrdý věci s ostrovními boybandy, s kontinentálním (pseudo) house-technem a tuzemskejma interpretama ( často v uvozovkách)...Premiere - Hrobař...Lunetic - Máma...Aerosmith - Crazy...The Offspring - Why don´t you get a job...2unlimited - No limit...20for7 - Is it love...Mr. President - Coco Jumbo...Fun Factory - Celebration...E-rotic - Help me Dr. Dick...Jackson - They don´t care about us...DJ Bobo - Everybody...Backstreet Boys - Get down...Take That - Never Forget...Spice Grls - Wannabe...Worlds Apart - Stay Together...Chaozz - Televize...Hanson - MMMbop...Kelly Family - Angel...Wanastovy Vjecy - Kouzlo...Joan Osbourne - One of us...John Scattman - Scatman´s world...Babylon Zoo - Space man...MC Erik a Barbara - Do it...Kopytovci - Dojit...Ozzy Osbourne - Back on earth...každopádně to byl jedinej komplexní hudební pořad u nás, kterej nenabízel jen hitparádu, ale i reportáže a rozhovory s domácími i zahraničními hvězdami (Osbourne, Kelly´s atd.), na stáncích se pak pravidelně vyloupla bestofka Čágo belo, šílenci...jedna až stotřicet vosum...jeden z majestátních symbolů doby a progresivní podoby tehdejší televizní zábavy...v dobrém i ve zlém...Divoká karta Novy...rekapitulace...sobota, jedenáct hodin dopoledne...Tereza, jedině Tereza...Rest in peace 90´s... ()

nevermore

Kdysi bylo tohoto pořadu třeba. tak v půlce 90. let a kdo se dostal do esa bodoval. Dnes je to při Youtubu, óčku a dalších hitparádách úplně zastíněný a navíc i samotná kvalita už je úplně jinde. ()

Compadre

Za dob Terezy Pergnerový bylo Eso asi nejlepší...pak prošlo milionem změn, které mu více či méně uškodily (každou chvíli novej moderátor, nové studio, jiný způsob hlasování...). Jako děcko jsem si nenechal ujít ani jeden díl. Pak jsem se jaksi přeorientoval na metal a přestalo mě zajímat, ale dřív se mi to fakt líbilo. ()

DellEthing

Možná jediné co stálo za to, byl speciál s Ruppertem a Hezuckým. Při videoklipech byla třetina obrazu zakrytá, rozsah žánrů skoro nulový, a skladby až o polovinu zkrácené. Klipy jako podkres pro SMS hlasování. To už radši tu Medůzu. ()

JKL odpad!

Humus všech humusů futrál! Eso sledují jen velice omezení diváci, kteří stojí o to, aby do ně někdo ládoval "rádoby" hity a ještě se vydrží dívat na úplně tragického Mareše, který neřekl leta jediný fór. 11 videoklipů = ve většině případů 11 sraček, které jsou vydávány za žhavou novinku (i po třech měsících trhání uší posluchačů v rádiích). Nenene, Eso není hitparádou, ale jen pokusem "famózní" TV NOVA, jak přitáhnout masu za pačesy, aby s pěnou u pusy sledovala tento vyblitý produkt... ()

Kosmik 1

Tak přiznejte se, kdo má ještě doma kazetu Čágobélo šílenci! :-D Eso se sledovalo, běželo to vždycky o víkendu hned nějak po ranních pohádkách. Naštěstí pak Terezka měla jiné lepší zájmy. 30% ()

ssfan odpad!

Tyhle pořady prostě nemusím. Leoš Mareš mi tak nevadí, ale rozhovory s jednotlivými hosty jsou někdy skutečně šílené. ()

venca163

Čučel jsem na to roky kvůli ségře a myslím, že se to celkem povedlo. Byla to sice taková MTV zábava po česku, ale ve své době to bylo z toho lepšího. Taky je záhodno dodat, že nebyly žádný (nebo pořádný) internety a tohle byl jeden z mála způsobů, jak vidět hudební klipy toho, co právě hráli v rádiu. Je to přehlídka televizní zábavy ve stylu 90. let a to se mi líbí. Tereza P. je ikona (i když jí moc nemusím). Navíc Mareš v období, kdy ještě nebyl trapnej. (55%) ()

Lukoboss

3,5/5 ani víc, ani míň. S Pergnerkou to byla klasika, s Leošem je to zase větší sranda. Dneska už se na to samozřejmě nedívám, ale oproti jiným pořadům je to ještě hodně dobrý. ()

lskala

Čágo bágo šílenci ... Pergnerka uváděla hudební pořad, který ve své době sledoval každý puberťák v republice. Když odešla, kvalita šla rapidně dolů. Proto musím hodnotiti takto, jako celek. 40% - 2** ()