Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Phorbo

Leoš to v posledních letech rozproudil a když se to tak veme tak i Tereza to mela docela dobře zvladnuté... ale jinak... Jednu dobu jsem to sledoval furt... a tedka to nesleduju vubec protože ta hudba de totalne mimo me... možna by si to ode me ani ty 3 stáry nezasloužilo.. ale budiž ()

dehlie

každá sobota pred obedom v dobe keď som ešte nestihol dospávať po piatňajších diskotékach u mňa patrili Esu. nezabudnem ako tam na niekoľko rokov prvé miesta opanovali kelly familly. nedá sa zabudnúť na terezu, neskor si pamätám vítka havliša, yemiho a lunetic, potom som to už úplne prestal sledovať. z nostalgie 3*. ()

filipvrbik

Bylo to dobrý, ale teď už je milion hudebních kanálů, rádií a youtube- takže už Eso asi opravdu není potřeba,ale v polovině devadesátých let jsem si nenechal ujít...70% ()

mira007

Legenda - pořad, který jako první přinesl divákům parádní komerci v hudbě ( v dobrém slova smyslu ) - do pádu komunistů se moderní muzika div ne pašovala, rozhlasy nevysílali nic progresivního a až přišlo Eso a vydavatelství jako EMG Toco tak přinesli do Čech taneční muziku. Is it love.... Ačkoliv nemusím Terezu P., tak si tímto vydobila místo v historii i s tím svým Čágo belo šílenci. V dalších letech samozřejmě kvalita klesala i díky dalším moderátorům - internet, hudební stanice, nová rádia časem vymazala smysl podobných pořadů a dnes klesá i smysl hudebních televizí jako zprostředkovatele nových kapel a písniček. Pět hvězd dávám za eso devadesátých let jinak to časem spadlo až k odpadu. ()

tom.cube

Tak v prvé řadě, v sobotu jsem dřív jak 13h nevstal už pekelně dlouho :) Každopádně kvalita Esa soupala a padala s moderátory. Mareš mi osobně nevadí, občas měl povedené hlody... ()

hellequine

Tento pořad uvádí hudbu, kterou nemám ráda, moderuje ho člověk kterého nemám ráda a zve si hosty, které většinou nemám ráda. Zkrátka nejsem ten správný typ na tyhle pořady.. Je mi líto.. Hvězdu dávám pouze z nostalgie za Pergnerovou a Zombice..:) ()

TheGunner

Časy, kdy jsem nevynechal jedinej díl, jsou sice v nenávratnu, ale za ty léta, kdy mi tento pořad dělal společnost, dávám aspoň ty 3*. ()

Skarface

čágo bélo šílenci, Leoš "kožich" a trapná partyšová se svejma bekovkama . Jediný co na tom bylo sem tam dobrý byly ty písničky ()

IvcaSammet

Jako malá jsem nedokázala přežít sobotní(?) rána a Silvestrovské večery bez tohoto pořadu a Leoše. Je pravdou, že jsem si ho díky tomuto pořadu opravdu oblíbila, i když ho teď nemůžu ani vystát. Díky Esu jsem poznala hodně mých oblíbených kapel, zpěvaček a zpěváků, zejména teda Rammstein. Líbilo se mi, že v každém díle byla nějaká ta osobnost českého showbyznysu a tak jsem se dozvěděla spousty zajímavých věcí. Je to ale už hodně dávno a věřím, že kdyby Eso vysílali i dnes, nedokázala bych se na to dívat už jenom díky vývoji dnešní hudby a taky těch rádoby celebrit. Jsem opravdu ráda, že Eso skončilo tak, jak skončilo a nestihlo mi pokazit mé dojmy z dětství :) ()

RadimFišer

Ano, je to tady. Už je mezi námi i ESO. Jeden z nejdelších seriálů. Ten co to u nás startoval a poté přišlo očko. Pamatuji si, že když jsem byl malý, tak se na to díval můj strejda a pouštěl si to nahlas. Babička mu říkala, že je nanic a že až půjde do světa tak si nevydělá ani na chleba. A tedka má byt v Praze a o to tady přece jde, ne? Líbila se mi ta bláznivá holka a možná, že u nás byla největší hvězda. Tedy já jsem jí tak vnímal. Škoda těch drog, ale to patří k životu. A ted se na tom dělá miláček s ferraris. To se mi líbí, tak to má být. Hudba patří kulturním lidem a kdyby tady nebyla, tak by jsme se pěkně nudili. Upřímně si ale radšio stáhnu hitparádu z netu. Jenom nevidím ty videoklipy. ()