Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

cubiculla

Zlatej Přéma Podlahujc a jeho nedělní Receptář... Loskutáky a Kozlíky Šikuláky nebrat! Adélka a Daliborek jsou opravdu strašidelná moderátorská dvojice, ale svoji vrcholnou formu již naštěstí předvedli v době svého působení v Kolotoči. No a motorkář Standa Berkovců to už taky moc nevytrhne... Jedinej kdo mě vždy potěší je pan Hořtus a jeho vypěstovaný kaktus! :-) ()

ravalah

Ze zacatku to slo a celkem tam bylo i par zajimavych reportazi. V roce 2011 je to uz ale jen reklamni blok, ktery vicemene nema co rict. Kdo si doma bude delat sperky a dekorace, kdyz je za par korun muze sehnat v podstate kdekoliv. Receptar uz taky neni co byval, ale porad si jeste drzi jakoustakous uroven pro cilovou skupinu, pro kterou byl zrejme puvodne navrzen. ()

sskrblik odpad!

I přes to, že jsou občas i užitečné a zajímavé věci je to pořad před kterým se raději vzdaluju. Gondíkovi taky nemusím. ()

Kosmik 1

Ono to moc nefunguje ani jako kulisa. :-) Gondíkovi taky zrovna nemusím. Ale uznávám, že pár dobrých nápadů by se v tomto pořadu našlo. ()