Nič len pravda

Réžia:

Petr Burian

Účinkujú:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

plechulka odpad!

Když jsem viděla ukázky z americké verze, říkala jsem si: nojo, Amíci, Ti si kvůli 15 minutám v TV a pár stovkám dolarů třeba zničej rodinu a vztahu kolem dokola.... no a za pár měsíců koukám, že i tady je spousta těch, co za pár tisícovek na sebe vybleje kdejakou špínu! Dost si zakládám na tom, že jsem tolerantní a někdy až moc empatická, ale tohle mi fakt hlava nebere!! Stačí mi vždycky zahlédnout pár minut při "surfování kanály " a mám pocit, že žiju na jiné planetě než ti lidé na "horkém křesle"!!! ()

2mig1

mohlo z toho bejt soutěžní drama, jenže to by nesměla bejt scéna tak papundeklová a šiška natolik neschopnej udržovat jakýkoli napětí, či nějakym způsobem "manipulovat" se soutěžícím... nuda ()

T-pack

Ano, patřím k typům, kteří nepohrdnou mrzkou zábavou založenou na cizí blbosti. Přesto tento pořad v čase ztratí šťávu. Ano, původně bylo zábavné sledovat zkrachovalé existence, které se snaží na svém smutném životním příběhu vydělat. Pak se ale začne soutěž opakovat. Navíc, když člověk ví, že se ta soutěž vyhrát nedá, začne hledat hlubší smysl ve sledování pořadu a pak už mu zbývá jen krůček od toho, aby přepnul. ()

nevermore odpad!

Co si ten holohlavý pablb vůbec o sobě myslí? Kdd mu dal tu pravomoc hodnotit lidi na základě pár minut ve studiu? Odporně nevkusný moderátor. Je to jako bych ho přirovnal k extremismu, kvůli té jeho lysé hlavě. šašek jeden *......ej .. ()

Natabar odpad!

Šílené, zvrácené, k zblití. Ano, měl bych se pozastavovat nad lidmi, co byli schopni do tohoto pořadu vůbec vstoupit, já však mnohem více musím kroutit hlavou nad tím "géniem", co tuhletu šílenost vymyslel. ()

Elisebah

tak viděla jsem asi dva díly a ještě né celé, ale co jsem tak četla, tak jsem ještě snad nenarazila na článek, že by někdo něco vyhrál. Pokaždé čtu, že ten či onen vypadl na otázce za tolik a tolik tisíc. Proč vlastně TV dělá takovýhle pořad, když je to jen ztrapňování lidí a výhra veškerá žádná. Ovšem divím se i těm lidem, že jsou schopný se do něčeho takového přihlásit. ()

ganz odpad!

Nápad zajímavý, provedení hrozné, navíc podezřívám autory, že mnoho výsledků jejich "detektoru" je fake ()

BloodMax

Všem známé: S pravdou nejdál dojdeš je někdy velmi zavádějící.....A jak radí jeden náš známý lékař zatloukat, zatloukat a opět zatloukat může být někdy i k užitku....Divím se, že se u nás pořád najde tolik lidí, kteří si pro pár korun nechají zničit život. Každý má ve skříni schovaného kostlivce, ale vytahovat ho takhle na veřejnosti a pak ještě odejít s prázdnýma kapsama je fakt zvláštní..... ()

blixadovan odpad!

Kde televize vyhrabala toho Kojaka? Je příkladem totálního amatérismu, neschopnosti reakce a improvizace, na druhou stranu trapností oplývá nadmíru. Pro mě absolutně brutální zadání pořadu - co všechno je člověk na sebe nakydat pro pár drobných. Brrrr. ()

Vercinix odpad!

škoda že nejde dát odpad alespoň dvacetkrát a akci tak dvacetkrát zopakovat! HNUS, HNUS, HNUS! Ani ne tak kvůli těm lidem, kteří tenhle pořad vymysleli a udělali! To jsou jen bezcitný kapitalističtí supi, kteří za zisk budou dělat jakoukoli nechutnost klidně i se svými rodiči! Na to už jsem zvyklý! Ale nepřestane mě fascinovat zoufalost lidí, kteří se do toho pořadu přihlásí! To nemají kousek sebeúcty???Pořady typu Udělám vše, Pošta pro teby a Nic než pravda bych nechal odvisílat a nechal následně vystopovat každého kdo se na to díval a kdo se na tom podílel a nechal mu vyplatit nějakou sumu ran holí (teď velmi přeháním, ale je to opravdu ubohost)! Sice byto snad ze sociologickofilosofického hlediska mohlo být zajímavé, ale to Megeleho mučivé výzkumy také! ()

Wbcko

Zajímavý formát, bohužel ztroskotal na odpudivém moderátorovi a dementně pokládaných otázkách, na které vlastně nejde odpovědět po pravdě. (Myslíte si, že jste dobrý člověk atd.) ()