V tejto svojráznej romantickej komédii o láske a osude mladý tvorca blahoželaní beznádejne a bezmocne pátra po dievčati svojich snov a jeho nová kolegyňa Summer Finnová môže byť „tá pravá". Ale 500 dní ich nezvyčajného vzťahu ukáže, že cesta ku šťastiu môže byť nevyspytateľná a neovládateľná - a neuveriteľne vtipná! (Disney+)

Blackie6

V Josephovi se vidím a na Zooey je krásný pohled. Co dodat! Díky bohu, že to skončilo tak, jak skončilo. Jeden z nejlepších (současných) snímku tohoto žánru. ()

jancaD21

Marc Webb se překonává. Konečně se objevil příběh, který vystihuje fáze vztahu - od počáteční zamilovanosti se snahou sbalit Summer, až po tvrdé kopačky..Nejde o žádný romantický kýč, u kterého předem víte, jak to dopadne. Přeskakování mezi jednotlivými dny v průběhu filmu a výkony obou hlavních herců dodávají filmu vysokou kvalitu, originalitu a výjimečnost. ()

Susan8

"Neotřelá romantická komedie o ženě, která nevěří v pravou lásku a muži, který se do ní bezhlavě zamiluje." To mluví asi za vše. Originální nápad a vhodné obsazení. ()

tykew4

Straaaašně příjemné překvapení! Prostě ne vždycky všechno v životě vyjde tak, jak by si člověk přál a plánoval. A právě to se mi na tomhle filmu tak líbí, nebojí se ukázat, že v životě není vše dokonalé. Moc se mi líbil závěr, prostě "všechno špatný je pro něco dobrý". Rozhodně se stává jedním z mých nejoblíbenějších filmů, a to především proto, že jsem v něm viděla i něco ze sebe sama. :) P.S.: Skvělý soundtrack! ()

plsek45

Tak tenhle film mě vůbec neoslovil , naprosto nenápaditý a podle mého nesmyslný . Musíte u něho dávat pozor protože dny mezi sebou dost přeskakují z prvního dnu na 142 a pak zase na druhý proto je obtížné sledovat děj ale to by mi tak nevadilo alespoň jsem neusnul ale všechno až na Josepha Gordona-Levitta a citát " Na zemi jsou jen dva druhy lidí .. muži a ženy " je to otřesně nudné .. ale jak koukám ostatní mají jiný názor tak to takhle nejspíš zapůsobilo jen na mě :/ ()

IrmaVep

Možná na to byl špatný večer, možná by mě to nebavilo ani na desátý pokus, ale to bohužel asi nikdy nezjistím... No, prostě mě to moc nebavilo, ačkoli "papírově" to je přesně moje gusto. Ale jak už bylo několikrát zmíněno, našla se docela spousta takových perliček, které film dělají zajímavějším. A hudba je úžasná! Takže: za příběh ** a za provedení +* Jo a prosím vás, nekoukejte se na to s českým dabingem <:-O ()

atzeer

Občas je to trochu zamotané, ale jinak milý filmek. I když dost mě překvapil (a ne zrovna mile) ten konec. Ovšem to neubírá na kvalitě filmu. S Josephem Gordonem-Levittem jsem zatím neměla moc dobré zkušenosti ale toto se mu opravdu povedlo. ()

Hodslavska

Konečně romantická komedie, která není přeslazená a tak směšná svou nereálností.Film se mi líbil, ÚŽASNÁ hudba, prostředí.Velmi příjemné vyplnění volného času. P.S. Autumn je mnohem hezčí a příjemnější než Summer :) ()

Rapollo

Klípkovitá "antichronologická" mozaika žene film dopředu příjemně plynulým tempem, Zooey jako vždy neodolatelně hezounká a nevypočitatelná potvůrka hraje svůj obvyklý typus, ovšem výkon Gordona-Levitta mě nijak neoslnil a celé to táhnul dolů. Filmu nepomohly ani vedlejší figurky, které vedly naprosto prázné a nadbytečné dialogy snad s výjimkou Kick ass-Chloë Moretzové. Ale závěrečná tečka se mi líbila moc: po Summer následuje Autumn a pětistovka se přetočí zpátky na jedničku. Nicméně ani to mě nepřinutí dát filmu víc jak tři hvězdy. ()

L_Into

Bezkonkurenčně nejlepší romantický film, jaký jsem kdy viděla. Tenhle žánr patří mezi mé nejméně oblíbené, 500 dní se Summer si s ním ale výborně pohrál a otočil na hlavu všechny stereotypy. Navíc byl vtipný a neodolatelně civilní a věrohodný. Hvězdičky navíc za soundtrack (a důležitou roli hudby ve filmu vůbec) a perfektní dvojici hlavních protagonistů! ()

Profík

Koukl jsem na to, protože jsem hledal filmy, kde hraje moje oblíbená Chloe Moretz. A rozhodně to nebyla chyba. Chloe je tam sice poskrovnu, ale film táhne Gordon-Levitt s takovou bravurou, že mě donutil zaměřit se na něj. 80%. ()

jakoubek69

Srážka beta-samce a děvky jako smutná komedie? Vina byla na obou stranách, ač se pochopitelně nadržuje uplakanému hubeňourovi, než temperamentní promalované kočce. Plusové body za karaoke po barech, dvojici přesných kámošů a samozřejmě Chloe. :-) ()

subo.psycho

riadne sentimenty ma chytili..spomenul som si na všetky svoje lásky..a došlo mi ,že som na tom podobne..ale vďaka tomuto filmu som si uvedomil že verím na lásku a mám pocit že už som zamilovaný až po uši :) takže človek nemusí mať náladu na tento film...je veľmi krásny..a takto to naozaj v živote chodí :) Ešte by som vyzdvihol Zooey Deschanel..jej krása ma upútala už od začiatku :) ()

borboleta

Když se dívám na komentáře a hodnocení ostatních, tak mám pocit, že je se mnou něco zásadně špatně, když jsem se uchýlila jen ke dvou hvězdičkám. Jenže mě tohle opravdu nebavilo, hodně mě to nudilo a dokoukala jsem to spíš jen z povinnosti, skoro až jsem se musela přemlouvat, abych vydržela. Asi to je tím, že se mi ani jeden z hlavní dvojice nelíbil samostatně ani dohromady s tím druhým, byli jako vytrženi z jiného světa/filmu. I když jinak mám Gordon-Levitta docela ráda, tady mi jeho neustálý úsměv a celkový charakter plyšového medvěda dost lezl krkem. Možná proto, že tihle kluci - plyšáci jsou pro mě nudní v reálném životě, tak mě nudí i na plátně a když jsou k tomu ještě hlavní postavou, tak je to konec... je to trochu nefér, ale prostě to tak je. ()

moncule

Tak tenhle film mě naprosto dostal. Měla jsem chuť na romantickou komedii a komentáře níže mě navnadily. Ale tohle jsem nečekala. Možná se sešly všechny potřebné okolnosti, nálada, trošku smutno..ale večer jsem si film zkoukla ještě jednou a to se mi naposledy stalo u The Inception. Je to romanťárna se vším, co k tomu patří, ale zároveň tak moc ze života, až člověka mrazí. Tleskám fantastickému Jospehovi a uhrnačivé Zooey, jejíž šaty mě fakt dostaly :-) A miluju Reginu Spektor...takže pro mě pět hvězd, protože tenhle film se mi zaryl do srdce opravdu hluboko. ()

Farchio

Nemám rád, když mi něco ve filmu unikne. Pokud se tak stane díky mé stupiditě, dám o hvězdičku navíc, pokud se tak stane, z důvodu nedostatečně kladeného důrazu na závažné téma, rukou filmařů, hvězda jde dolů. tady ale nevím. Komedie (v popisu nahoře) to z mého hlediska je asi tak z 0,001% filmu, což mě krapet "sejří"! Romantika je to veliká, příběh moc pěkný, a Zooey má dokonalej kukuč, kvůli kterému ji odpustím její věčně dementní účes. Další deštivý páteční podvečer příjemně zaplněn. ()

Mathejko

Musel som si tento film pozrieť druhý krát, lebo keď som ho videl prvý krát, nejako sa mi nepozdával a tak som mu dal šancu. A dobre som urobil. Skvele herecké výkony Josepha Gordona a Zooey Deschanel dávala tomuto filmu správnu šťavu. Chémia medzi nimi fungovala suprovo dokonca aj jeho kamoši zvládali bočné úlohy bravúrne. Vynikajúce bolo striedanie dní najprv 5 potom 54 potom 23 potom 219 atď, kde sme videli kontrast medzi šťastím a nešťastím, tak nejako to funguje aj v bežnom živote. ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

Hraná Sněhurka našla režiséra

30.05.2019

Režisér Marc Webb se navždy zapsal do paměti fanoušků originálních romantik jako tvůrce 500 dní se Summer. Jeho dva spidermanovské pokusy s Andrew Garfieldem a Emmou Stone v hl. rolích už ale takový… (viac)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh) měli po 22 Jump Street režírovat romantickou komedii The Rosie Project. Lucasfilm jim ale odmávnul film s mladým Hanem Solem, takže vzali nohy na ramena a… (viac)

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (viac)