Publicistický magazín České televize uváděný Markem Wollnerem každé pondělí večer přináší na světlo světa kauzy, fakta a reportáže. Pořad se snaží odhalovat politické, ekonomické a společenské kauzy, zabývá se zajímavými lidskými příběhy i záhadami a reportéři natáčejí velmi zajímavé rozhovory. Investigativní reportáže z domova ale i ze zahraničí komentují zúčastnění aktéři i významné osobnosti přímo ve studiu. S redakcí spolupracuje řada věhlasných českých i zahraničních žurnalistů. (Stocki)

wafc

Místní čůráček Karlos80 je takové trdlo, že si ani správně nezapamatoval, co za číslo mu řikal jeho kolega na směně u pásu. Karle, bylo to 88. ()

Micione odpad!

Už to, že redaktor  vnucuje  tu jejich  "pravdu" za jedinou správnou, přičemž jiný názor si dovolí nazvat  dezinformací, svědčí o něčem nevídaném, co se tady už pár let děje, a ještě  to má  nálepku "demokracie"!?  Neskutečná drzost, přičemž  daňoví poplatníci  měli za tuto neobjektivitu  nejen tomuto  spolku už dávno  vystavit  vysvědčení  typu: " Ať si pindají, ale laskavě  za svoje"! ()

Natabar

Očekával se podstatně vyšší dávku serióznosti než novácké "Na vlastní oči" a musel jsem konstatovat, že (ač se tak reportéři chtějí tvářit) ve skutečnosti se vezou s nováckou sestřičkou na stejné vlně. ()

D28

Obdivujem a vážim si prácu reportérov, ktorým ide o objektivitu informácií, nepachtia sa za senzáciami a neboja sa.A vedia sa lepšie vyjadrovať než ja. ()

Ravi

Tento pořad je v dnešním informačním šumu a dezinformačním hnoji kriticky potřeba - zejména u nás. Můžeme být rádi, že tady ješte existuje publicistika, která dokáže odhalit zásadní pochyby ve veřejném životě a podat tak informační ruku divákovi, který ještě chce vědět, co se kolem něj děje. Ostatní můžou třeba číst blesk a koukat na novu a možná i primu, ale dokud tu budou Reportéři ČT, budu je plně podporovat. 100% = 5/5 ()

Paity

Po Navlastní oči!, které už ale skončilo, patrně dnes nejinvestigativnější pořad u nás. Marek Wollner už hodně často společně s Josefem Klímou a dalšími šlápe leckomu na kuří oka. ()

aquiver odpad!

,,Hlídacího psa demokracie" si ani zdaleka nepředstavuju tak, že mi ČT řekne, jaký názor a která politická strana je správná. Z dlouhodobého období pořad vnímám jako tendenční a politicky manipulativní propagandu. ()

luczi

Mohu kritizovat kvalitu jednotlivých dílů, ale faktem je, že tohle je velmi potřebná investigativní žurnalistika, kterou v podstatě žádná jiná televize v ČR nedělá. Za díl o šarlatánovi a podvodníkovi MUDr. Janu Šulovi, dalším z desítky protégé Jaroslava Duška, bych udělila 10 hvězd, tohle je důvod, proč platím koncesionářské poplatky! ()

Esgalnor

Jeden z mála objektivních a nezaujatých publicistických pořadů a snad aktuálně jediný, jenž se více zabývá investigativní žurnalistikou. Wollner sice není tak sympatický a charismatický jako Nora Fridrichová z podobných 168 hodin, ale na podobný typ pořadu stačí. Občas mám problém s neuzavřením reportáže, jejím nevyřešením, avšak mé hodnocení se stále pohybuje mezi čtyřmi a pěti hvězdami. A každá objektivní zpravodajská relace se cení (kdyby ČT měla přestat být veřejnoprávní, Moravec, Fridrichová a Wollner by byli rychle vyhozeni...). ()

ac3r odpad!

Radek99 **** Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR... /////////////////////jako ironie dobry :DDD je to presnej opak. ()

bobstock

Fajn publicistický pořad, který je povětšinou vyplněn cirkusovými kousky pánů ministrů a nejrůznějších existencí navštěvující stejnou kantýnu. Co mi bychom jsi bez nich počali? A co by jsi počal Marek Wollner a spol? :) ()

Kámen odpad!

Toxický odpad a propaganda euro soudruha Goebbels-Wollnera, ze které musí být soudnému člověku na zvracení. Lži, manipulace, propaganda a faleš, to jsou Presstituti ČT. ()

arcticsky

Tento pořad je civilizovaný a profesionálně provedený. Důkazem toho je kritika ze strany našeho "velikého" Myloše Lukoiloviče a vůbec všech rudohnědých šmejdů, kteří se do veřejnoprávní televize neustále navážejí... ()