Epizódy(22)
-
Vysvědčení (S01E01)
-
Hra o život (S01E02)
-
Černé šaty (S01E03)
-
Šedé zóny (S01E04)
-
Odcizená dcera (S01E05)
-
Velké ryby, malé ryby (S01E06)
-
Všechno má svůj čas (S01E07)
-
Ujetí z místa nehody (S01E08)
-
Jackpot (S01E09)
-
Podzimní bouře (S01E10)
-
Otcové a synové (S01E11)
-
Boje v podezření (S01E12)
-
Hořící svatební šaty (S01E13)
-
Srdce jako led (S01E14)
-
Únos (S01E15)
-
Lstivá přítelkyně (S01E16)
-
Chorobná láska (S01E17)
-
Klam a mam (S01E18)
-
Nevěra (S01E19)
-
Otřesy (S01E20)
-
Dlouhá cesta zpátky (S01E21)
-
Karlotta (S01E22)
Hrajú
Georg Blumreiter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Krystian Martinek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Marion Breckwoldt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bernd Tauber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Frank Sieckel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Nils Schneider
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Tamara Simunovic
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Dagmar Sachse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Peter Jordan
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Philip Noah Schwarz
Najlepšie seriály:
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Eva Zlonitzky
Československo
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Dorothea Lott
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Frank Stieren
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Uli Pleßmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Andreas Tobias
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Strom prianí (2004) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Marleen Lohse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Martin Goeres
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Katinka Auberger
Španielsko
Najlepšie seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Christian Bergmann
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Angelika Gersdorf
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)