Kamera:
Guntram Franke, Oliver-Maximilian Kraus, Oliver Sander, Thomas Ch. Weber, Nicolai Kätsch (viac)Hudba:
Michael SoltauHrajú:
Ursula Siebert, Thomas Scharff, Peer Jäger, Sanna Englund, Frank Vockroth, Harald Maack, Rhea Harder, Marie-Lou Sellem, Fabian Harloff, Maike Bollow, Andre Willmund, Philipp Danne, Hartmut Becker (viac)Epizódy(25)
-
Na útěku (S02E01)
-
Mladší bratr (S02E02)
-
Vezmi si mě (S02E03)
-
Hořké pravdy (S02E04)
-
Ztracený syn (S02E05)
-
Toulavé boty (S02E06)
-
Není cesty zpátky (S02E07)
-
Turecká nevěsta (S02E08)
-
Luckyho labutí píseň (S02E09)
-
Na život a na smrt (S02E10)
-
Výjimečný stav (S02E11)
-
Jednou vyhrát (S02E12)
-
Opuštěné dítě (S02E13)
-
Tajemství čtvrti na předměstí (S02E14)
-
Opilost (S02E15)
-
Na ostří nože (S02E16)
-
Strach (S02E17)
-
Výpadek paměti (S02E18)
-
Franzi v nesnázích (S02E19)
-
Starost o Oleho (S02E20)
-
Překvapivé setkání (S02E21)
-
Srdce k srdci (S02E22)
-
Pozdní následky (S02E23)
-
Útěk z domova (S02E24)
-
Kde je Luisa? (S02E25)
Hrajú
Marlon Kittel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jeannette Arndt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Petra Kleinert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Palác (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Joel Samael
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Barbara Schöneberger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Ingrit Dohse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Günter Schubert
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Luise Bähr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Jan Sosniok
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Marten Kemm
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Caroline Dibbern
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Guntbert Warns
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Christian Tasche
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Werner Wölbern
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Hildegard Schroedter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Julia Henkel
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Stephan Kuno
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Peter Wohlfeil
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Dieter Montag
Najlepšie seriály:
1864 (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Uwe Rohde
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)