Kamera:
Guntram Franke, Oliver-Maximilian Kraus, Oliver Sander, Thomas Ch. Weber, Nicolai Kätsch (viac)Hudba:
Michael SoltauHrajú:
Ursula Siebert, Thomas Scharff, Peer Jäger, Sanna Englund, Frank Vockroth, Harald Maack, Rhea Harder, Marie-Lou Sellem, Fabian Harloff, Maike Bollow, Andre Willmund, Philipp Danne, Hartmut Becker (viac)Epizódy(25)
-
Na útěku (S02E01)
-
Mladší bratr (S02E02)
-
Vezmi si mě (S02E03)
-
Hořké pravdy (S02E04)
-
Ztracený syn (S02E05)
-
Toulavé boty (S02E06)
-
Není cesty zpátky (S02E07)
-
Turecká nevěsta (S02E08)
-
Luckyho labutí píseň (S02E09)
-
Na život a na smrt (S02E10)
-
Výjimečný stav (S02E11)
-
Jednou vyhrát (S02E12)
-
Opuštěné dítě (S02E13)
-
Tajemství čtvrti na předměstí (S02E14)
-
Opilost (S02E15)
-
Na ostří nože (S02E16)
-
Strach (S02E17)
-
Výpadek paměti (S02E18)
-
Franzi v nesnázích (S02E19)
-
Starost o Oleho (S02E20)
-
Překvapivé setkání (S02E21)
-
Srdce k srdci (S02E22)
-
Pozdní následky (S02E23)
-
Útěk z domova (S02E24)
-
Kde je Luisa? (S02E25)
Hrajú
Ursula Siebert
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Thomas Scharff
Najlepšie seriály:
Bez hraníc (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peer Jäger
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Sanna Englund
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Frank Vockroth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Harald Maack
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rhea Harder
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Marie-Lou Sellem
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Fabian Harloff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Maike Bollow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Andre Willmund
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan (2006) (seriál)
Philipp Danne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hartmut Becker
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nora Quest
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Post mortem (2007) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Dietrich Adam
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Nadja Engel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Alexander Merbeth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Constantin von Jascheroff
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Nikolas Jürgens
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Post mortem (2007) (seriál)
Heike Warmuth
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)