Ženích na odstrel

• Česko Líbat nevěstu zakázáno (viac)

Bryan je newyorský fotograf, ktorý sa živí umeleckými snímkami zvieracích maznáčikov. Jedného dňa dôjde v jeho ateliéri k nešťastnej udalosti, v dôsledku ktorej sa zmrzačí psík patriaci manželke srbského mafiána Vadika Nikitina. Ten využije situáciu a položí Bryanovi nôž na krk. Buď mu jeho chlapci navlečú betónové papuče a hodia ho do jazera, alebo si okamžite vezme jeho dcéru Mashu, pre ktorú sa mu už dlho nedarí získať zelenú kartu. Bryan, pochopiteľne, zvolí druhú možnosť. Je rád, že Masha je veľmi pôvabná, ale nesmie sa jej ani dotknúť, pretože otec ju už prisľúbil svojmu pomocníkovi, zabijakovi Brickovi, ktorého si má v budúcnosti zobrať už naostro. Fingovaní novomanželia odchádzajú na svadobnú cestu na Havaj. Bryan vezme Mashu na odľahlú pláž, a keď sa kúpe v mori, Mashu unesú. Únoscovia požadujú výkupné desať miliónov dolárov. Brick celý čas tvrdí Vadikovi, že Bryan je do únosu viac než zapletený, je komplicom únoscov. Dievčaťu sa podarí utiecť a v džungli sa stretáva s Bryanom, ktorý sa vydal po jej stopách. Dorazia do domorodej havajskej dediny, kde spoločne strávia vášnivú noc. Ráno sa vydajú na cestu a v pätách majú Bricka. Bol to on, kto zinscenoval únos, aby mohol na šéfa urobiť dojem ako záchranca jeho dcéry. Bryan mu to však prekazil, a tak ho Brick nemieni nechať nažive... (TV JOJ)

MM_Ramone

Rob Hedden debutoval ako režisér v roku 1989, keď natočil ôsmu časť slasher horroru "Piatok trinásteho 8: Jason na Manhattane" a o dvadsaťdva rokov neskôr, v roku 2011, ukončil svoju režisérsku kariéru titulom "Ženích na odstrel". Ako fanúšika Jasona Voorheesa ma ôsmym pokračovaním jeho vražedného vyčínania potešil. Ohodnotil som to tromi hviezdičkami. A prekvapivo som bol spokojný aj s touto Heddenovov romantickou vzťahovou komédiou. Tiež jej dám tri hviezdy. Mladý new yorkský fotograf je prinútený sa oženiť s dcérou srbského mafiánskeho bossa, aby tým pádom získala americké občianstvo. Tento fingovaný manželský zväzok sa časom zmení na vrúcnu, vášnivú lásku. Bolo to pohodové, príjemné. A ani Rob Schneider v jednej z vedľajších úloh mi vôbec nevadil. Pobavil som sa pri tom. *** ()

Shitonit

No ty pyčo, asi mám klyku na dobrý fylmi, v poslední dobje.Tendleten komedyje mně bavyl od začátku aš do konce, tlemil sem se aš sem si prdel natrch. Prostě vobičejná jednoduchá komedije, kerá udělá radost. Bryjan je super pako, a ta buchta je dost dobrá. Vono je taky duležitý si nečíést komentáře vostatních před načmáráním toho svýho komentáře, páč to človjeka muže docela odradit a rozhodit. No a já to nečet. a bavyl se, a teť jak to tak myslím, to je vážně dobrý.Má to prima mafjánskou zapletku, náádhernou krajynu v thajsku asi nebo kde, a je to hesky zamilovaNÝ. Tak, a teť uš jen najit ten knoflík na oprvu chip..kdeje..?! ()

sedm.1

Líbat nevěstu zakázáno je taková milá, romantická taškařice, která není svou zápletkou ani zajímavá, ani objevná, ale kupodivu stejně docela slušně funguje. Film tedy určitě v první řadě těží z velmi sympatického obsazení, a to ať už herců v hlavních rolích, v čele s velmi pohlednou Katharine McPhee, tak především z těch vedlejších, kde se opět poměrně vtipně daří šaškovat Robu Schneiderovi a opět nesoudně ze sebe dělat šaška Vinnie Jonesovi. Zápletka pak tedy, jak už jsem zmiňoval, postrádá jakoukoliv výraznost, nicméně velice mě překvapil její spád, co se týče zábavnosti, tam došlo k hodně milému překvapení, neboť většina vtipů docela funguje, tedy asi vesměs krom těch s otravnou Menu Suvari, ale ve zbytku se kupodivu tvůrcům snad ani jednou nepodařilo sklouznout k nějaké větší trapnosti či hlouposti, ke konci vyskytující se náznaky akčnosti pak sice už k té trapnosti mají blízko o dost více, ale s větší tolerantností se dají také přežít, takže je to zkrátka především odpočinková a velice nenáročná podívaná, která ovšem rozhodně nenudí, a ikdyž je to v první řadě hodně velká konina, v rámci žánru jde pořád o docela slušný průměrný zážitek, což nakonec není vůbec špatný výsledek. ()

becki_tu

Překvapivě příjemná romantická komedie, jejíž hlavní lákadlo je jednoznačně Katharine McPhee. Trochu ujetý začátek s chorvatským mafiánským bossem a jeho nápadem provdat dceru za cenu zelené karty byl s postupem času rozveden spíše do humorné linky, na Havaji přibyly do děje další postavy (o hlavní dodávky humoru se stará nebývale vtipný Rob Schneider) a v podstatě filmu jako takovému není v rámci žánru moc co vytknout. Do kinodistribuce chodí daleko horší romanťáky. ()

IQ Tiqe

Příjemná Katrerine McPhee ze Smash, Tia Carrera, aby nechyběla exotika, Rob Schneider pro někdy i vtipnou zábavu a Mena Suvari nejen proto, že vypadá dobře, se sešli u téhle předem čitelné roamantické komedie. Příběh je prostý, ale naštěstí ne zcela přímočarý; dobrodružné pojetí mu určitě pomáhá. Škoda, že v některých momentech bylo provedení (kamara) otřesně laciné jak z telenovely. # [viděno: monitor, sluchátka] # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 5 | napětí 2 | pustil bych si znovu 6 ()

• Film se natáčel na O'ahu na Hawaii, v Chicagu v Illinoia a v Los Angeles. (rafix)