Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

andy60

Výborný seriál z prostředí vesnického fotbalu, který je skutečně vtipný. Spousta výborných postav - nejvíc se mně líbil asi Kikinčuk (čestně), i když takového pokladníka bych fakt nechtěl. Dobří jsou ale i Novotný, Nečas, Noha, Hampl... ()

Cerna_kosile

Skvělé natočený seriál z prostředí vesnické kopané, která však má k fotbalu hodně daleko. Humor založen na typických vesnických a hospodských vtípcích, do kterých se někdo, kdo přesně ví, jak tady tyhle věci probíhají ve skutečnosti, dokáže vžít a naplno si ho užít. Ten, kdo má rád fotbal, pivo a obraz češství je zde na správném místě.. ()

16Wilt

Kolosální blbost, která se (za mě nepřekvapivě) líbí většině národa. Seriál nejlepší pro staré zapálené milovníky fotbalu, kteří si u toho otevřou flašku Braníku. Fotbal nesnáším, vyloženě ho bojkotuji, a ještě víc se mi hnusí tyto seriály, které implementují fotbal z vesnic. Vole, vole a zase vole. Jedna hvězda je z principu, k odpadu to ovšem nemá daleko. Seriál působí zpoceně, odpudivě, nepříjemně. ()