Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiálny text distribútora)

J*A*M*A*L

Pohlreich je možná nesympatický a řada lidí si jen myslí, že umí jen nadávat a buzerovat. Ale má pravdu, navíc chtěli ho a tak ho mají mít, tak ať si nestěžují. Navíc já ho mám docela rád! A Ten pořad mám taky rád. Určitě nejlepší kuchařský pořad a také jeden z nejlepších českých pořadů vůbec. ()

Jespi

Pořad jsem ani tak nesledoval kvůli Pohlreichovi, který se svou posranou Michelin hvězdou zdaleka není takový jako Ramsay, i když se snaží co mu síly stačí. Spíš mě zajímalo v jakém stavu jsou české hospody a restaurace a v jakých podmínkách se dnes vaří. A opravdu někdy jsem nevěřil svým očím, kde jsou lidé ochotní si nechat připravit jídlo. Bohužel znám i zákulisí natáčení pořadu a občas se uměle vytváří v restauracích spory a problémy, jen aby bylo o čem natáčet a někde vznikla "senzace", což ale běžný divák nikdy nezjistí. Co se ale Pohlreichovi upřít nedá, je zvládnutý obor gastronomie, v tom je opravdu machr a je radost ho vidět když vaří, né jak hatlámo patlámo Babica. 85% ()

.baris.

Pokud má jeden jediný díl přispět k tomu, abych se v hospodě či restauraci dobře najedla, pak má tenhle projekt smysl! Navíc to tvůrci vyhráli s výběrem Zdeňka Pohlreicha. Jeho neskutečně vtipná a zároveň nekompromisní osobnost je přesně to, co tenhle pořad potřebuje. I přesto, že Ano, šéfe v televizi běží už několik let a díly se dost opakují, ráda se na něj čas od času znovu podívám - asi aby se mi zase trošku zvedl kufr z toho, v jaké špíně někteří kuchaři dokáží "fungovat" :D. ()

Sl@yer

Velmi milé překvapení po velmi, velmi špatné české seriálové scéně. Zdeněk Pohlreich má pořádný charisma a ví co si může ještě dovolit, aby to bylo vtipné ale jestě to nepřekročilo míru vkusu. Navíc tomu opravdu rozumí, takže se člověk dozví i něco přínosného, což se u podobných pořadů nestává moc často. ()

spiritus

Výborný televizní pořad, který bere čechům iluze o jejich "skvělé" kuchyni. Česká kuchyně je sice výborná, leč ne v podání fušerů, kteří nám denodeně ničí zdraví svými pokusy. Díky Zdeňkovi Pohlreichovi Češi ztrácejí iluze ohledně takových kulinářských zázraků, jako je "Řízek pana Podskalského", nebo "Směs paní nadlesní" atd atd. Vždycky jsem si říkal, jestli jsem jediný, komu příjdou tyhle názvy totálně dementní a antikulinářské. Naštěstí nejsem. I když je jasné, že spousta čechů, si na tyhle "dobroty" nenechá šáhnout. Doufám, že to pojede co nejdéle a Zdeněk vymete co nejvíc "zaručených" hospod. PS: vsadím se, že většina zdejších negativních komentářů, pochází od kuchařů, či zaměstnanců v gastronomii, nebo zkrtátka od těch, kterým "skvělá" chemická Česká kuchyně chutná a je jim jdno, že to v těch kuchyních vypadá naprosto katastrofálně. Že by těmto lidem pan Pohlreich šlápnul na kuří oko? Zastáváte se kuchařů, kteří kazí kumštu jméno. Ty záběry jsou skutečné. Jestli je záhodno se zastávat kuchaře, kterej vedle jídla má nedoplek cigarety, špínu zalezlou kde se dá, zmrzlé polotovary a všelijaké glutamatové dochucovadla, tak je asi něco v nepořádku. Ne všechy hospody jsou takové, ale dám ruku do ohně za to, že jich bude většina. Tím pádem je dobře že se na to upozorňuje. Klidně i "arogantním" stylem. Ti kuchtíci si nic jiného nezaslouží, než rozcupovat na kopytech. ()

dehlie

jediná relácia z českej televíznej produkcie ktorá stojí vážne za to. kedže som chvíľu pracoval v kuchyni jedná sa o istý druh inšpirácie a ponaučenia. ()

KatRi

Po počátečním nadšení přichází mírné vystřízlivění. Pohlreich je showman, to mu nelze upřít. Ovšem musím se pozastavit u smyslu tohoto formátu - nejenže je pro televizi náročný finančně a časově, ani divákovi toho moc nedává. Zatetelí se především česká nepřející šmírovací a škodolibá dušička. Ale sledovat chyby a bezradnost druhých taky dlouho nemůže bavit. A že Pohlreich zná spoustu kuchařských fíglů, které by v kuchyni pomohly i laikovi, jenže těchto momentů je velmi poskrovnu, což považuju za největší chybu. ()

Martin_W

Peskující Pohlreich jako slabá náhražka Gordona Ramseyho nestačí na to, aby udělal z prostého pořadu něco vyjímečného.. Pokud jsem se někdy pobavil, tak asi jen u kluka co si přišel hrát s kamením. 63% ()

chessbeer

Tož toto je po zkurveně dlouhé době pořad, který kurva baví vole. Charismatický Zdeněk byla pičo správná volba. Jeho svérazný způsob jak lidem podat, že vaří jako kokoti a bez použití instantních sraček neuvaří ani hovno, je prostě skvělý vole. A dokážem mu vole odpustit i tu jeho neslušnou mluvu vole (Respektive bez ní by to stálo za vyližprdel). Je vidět, že i v naší zasraný zemi se dá vařit pořádně, dobře vole a hlavně kvalitně a chutně vole. Pár věcí by se vole dalo vytknout, ale na to se vyseru. 4* vole! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj