Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiálny text distribútora)

Tumbik

Na tento pořad se nedívám kvůli jídlu, ale kvůli Zdendovým skvělým hláškám! :D Jeden z mála českých pořadů, které za něco stojí! Pohlereich ví, o čem mluví, má dlouholetou zkušenost a je opravdovým odborníkem! 90% ()

Harris777

Co k tomu říct ? Vůbec nic .Nejlepší pořád o vaření. Člověk který je velmistr ve své oboru učí nýmandy jak se postavit ke gastronomii tak aby k ním člověk chodil a nejedl blafy. Jen tak dal Pane Pohlreich. ()

codyak

Pokud si někdo nalepí na zeď, že provozuje restauraci, tak by měl provozovat restauraci a ne hospodu, nálevnu, pajzl, dobytčák nebo kafilérku. Pana Pohlreicha si těžko pozve strejda z knajpy na vsi, kam se mu choděj chlapi utopit v pivu a občas k tomu přikousnout nějakej ten utopenej, co nakládala pani domácí. Ale když zastavíte v cizím městě u baráku, který se holedbá nápisem restaurace (v některých případech i neznabožsky restaurant) u Něčeho.. tak čekáte, že svejch 200,- Kč utratíte za pořádný jídlo, který se netopilo hodinu ve friťáku, týden v lednici nebo půl roku v mrazáku. Že Vám jidlo připraví člověk, kterýho - když už nic jinýho - to vaření aspoň baví a není to zamaštěnej obráběč buřtů, kouzlící s nesmrtelným Eidamem a nekonečnou zásobou smetany a hermoše. A v neposlední řadě Vám ten kulinářský výtvor naservíruje aspoň slušně oblečenej člověk bez piercingu v ksichtě, bez upoceného trička a řekne "dobrou chuť" nebo "děkuju". Pane Pohlreichu DĚKUJU za to, co děláte pro českou restaurační kuturu a držte se!!! .. ty doby normovaných hovadin a lustrů z dopravníkových kol se pomalu ale jistě blíží ke konci ;) ()

Mistr119

Chtěl jsem dát úplně odpad za neodůvodněné vulgarismy a naprostou nelidskost Pohlreicha, ale po shlédnutí dílu s brněnskou Bohémou musím dát alespoň hvězdičku za to, že pořad zviditelňuje, jak bohužel pracuje většina podnikatelů a jaké podmínky nastavuje svým zaměstnancům. Bohužel nejen v gastronimii..! :-/ ()

oskiii odpad!

Arogantní hoven Pohlreich. Urážet, zesměšňovat a honit si ego na lidech. Pokud mu někdo nesedí, tak se po něm vozí a ponižuje. Mnohdy absolutně zbytečně. Tomuto chudákovi neuniknou ani mentálně slabší jedinci nebo nemocní, na kterých si honí triko. Když mu matka jednoho z nich připomněla nemoc jeho ženy, tak se chtěl najednou posrat. Do jiných bezcitně kope, ale u sebe se agresivně brání. Nedokáže pochválit, uznat kvalitu. Skvělé jídlo klidně zhejtuje kvůli barvě talíře, jen aby měl navrch. Zkrátka morálně pokřivený narcisní chudák. Zdeno, schovej své povislé dvojky, sbal si zženštilého homoflíčka šmakuládního kamarádíčka Vaňka s nachcaným colakečupmajstrem Vodomrdem...a běžte všichni do zádele ;) ()

D1705

Tento program by nebol možno až taký zlý, keby dali iného kuchára. Nadávky a správanie ako zo 4.cenovej skupiny z oboch strán..... ()

finkie

První série takřka dokonalé, v pozdějších už bylo té kašírovanosti na můj vkus příliš. Málokdo dokázal na českých obrazovkách spojit profesionální kumšt s ostrovtipem a nepopiratelnou osobní autenticitou tak přesvědčivě jako Zdeněk Pohlreich. Skvělá protilátka vůči tradičnímu českému (nejen) restauračnímu šlendriánu. Pohlreich nadto přiměl nikoli nepodstatnou část národa konečně trochu přemýšlet o tom, co a v jaké kvalitě si necháváme dávat nebo si sami dáváme na talíř. Vytknout lze z mého pohledu někdy až otravnou plebejskost, čímž nemyslím šéfovu námořnickou mluvu, ale jeho místy až příliš autoritativní adoraci tzv. poctivé práce, přecházející v jistou formu antiintelektualismu. Chápu, že v restauraci platí jiná pravidla než ve výzkumném ústavu, ale ten šéfovský étos "nekecáme, makáme" působí v dnešní době trochu zlověstně. ()

Ladunkaaa

Zdeněk mluví věcně - co řekne, jako by mi bral myšlenky z úst. Pojmenuje přesně problém a hned nabízí řešení. Jeho mluva mi nepřijde sprostá, mluví takhle normální lidi :) možná trochu otrlejší, průbojnější.. Ale takové tento pořad potřebuje. Zdeněk má koule a dokáže si sjednat respekt - né tím že na někoho bude řvat, ale tím že někomu řekne DŮRAZNĚ to co dotyčný (hospodský) nedokáže nebo nechce vidět. Viděla jsem každý díl a každý mě hrozně bavil, čekala jsem na Zdenkův názor jako na Vánoce. Pro mě bude tento pořad patřit vždy mezi ty nejlepší. ()

Nataniel73

Skvelý pořad o varení s tak trochu showmanom Zdenkom Pohlreichom. Pridanú hodnotu vidím hlavne v tom aby sa ľudia už nenechali okrádať v nekvalitných reštauráciach a za slabé jedlo platili veľké peniaze. Bol som osobne v jeho Imperial Café v Prahe a bol som doslova unesený kvalitou jedla a veľmi príjemnou a ústretovou obsluhou. Program je vedený veľmi profesionálne aj s patričnou dávkou drsného humoru, ktorý k pánu Pohlreichovi neodmysliteľne patrí. Mám len jeden odkaz pre pána šéfa: Príďte konečne aj na Slovensko a dajte to tu do poriadku pretože gastronómia u nás je jedna veľká bieda. 72% len na to nesmiem pozerať keď som hladný :) ()

pájap

Proti Zdeňkovi nic nemám a vážím si jeho názoru.. ovšem zároveň nemám nic proti smaženému sýru,mám ho rád,ani katovu šlehu,pohoda,ať si každý vybere co chce.A při pohledu na porce za 400si říkám,za litr bych se nenajedl a šel bych do bufetu na buřta za pade. ()

OLAFtrueLOVE

Ano, šéfe!, aneb ukázka psychického týrání v TV. Zdeněk je nepochybně zábavný a mnohdy je jeho agrese opodstatněná, či v rozumné míře. Často ale přestřelil a v takových momentech se mi dělalo doslova zle, a to ne z jídla, nýbrž z pan Pohlreicha. Navíc je z pořadu jasně vidět, že je na nadávání lidem přímo založen, a to už je opravdu k zamyšlení... ()

Little_Sawy

Pohlreich zde ukázal všem reštauracím, které požádali aby natočil u nich požad, jak se má správne zachádzet z kuchynským nožem a chuťovými bunkami v kuchyňi. Příjemná koukatelná teleshow, u který jsem se i párkrát docela dobře zasmála. ()

Sa.sa

Zatraceně dobré a divím se, že tady ještě žijeme když se dívám na ten neskutečný bordel, hnus a odporné kuchyně... Njn lidi sežerou a vydrží vše :(( Zdeněk je svůj, ale rozumí tomu a ví o čem mluví... Nadruhou stranu jeho mluva je fajn a patří k němu i tomuto pořadu... Holt je lepší někdy poslat někoho do prdele než to okecávat...!!! ()

Honza__St. odpad!

Ne, že by si někteří naši restauratéři návštěvu tohoto individua nezasloužili (viz. Janáčkovo divadlo). Ale to nic nemění na tom, že je to pořád jen další pitomá reality show. Zde konkrétně o tom, jak jeden namyšlenej snob sprostej jako dlaždič chodí od hospody k hospodě a všechny a všechno tam uráží. Vařit bez debat umí, ale to ho neomlouvá. Kolikrát je na něm vidět, že mu moc nevoní ani česká kuchyně obecně (byť se možná najdou výjimky), a spíš má rád ty pokrmy pro horních deset tisíc. Výskyty ještě zajímavějších jedinců typu zloděje babiččinýho řetízku dokazujou, že normální lidi ani nemají zájem vlézt před kameru, když se ukáže Pohlreich. Proti tomuhle je i ten Babica zlatej, a to nepatřím k těm, kteří se na jeko kulinářské kousky dívají (a už vůbec ne k těm, kteří by podle něj chtěli vařit). ()

argus123

Tie epizody sa dajú pozerať stále, aj po rokoch. Krasna ukažka toho ako sa to nemá robiť a toho ako sa to dá napraviť. Že v práci sa nadáva to k tomu patrí, príde mi len vtipné ak pleb (Honza_St.) vyčíta profesionálovy ktorí sa tym živí prakticky od školy, že je vulgárny ale o to nejde. Ide o princíp, ukazať že to čo hovoriš myslíš vážne a stojíš si za tým aj skrz nadávky a dokazať že sa to dá inak, lepšie, krajšie a to že ta jeho filozofia že kaťák a vysmažane syry nemusia byť alfa a omega českych reštaurácií že sa to dá inak funguje, ale nie inak a lá Babica a jeho Havajské řízky či Havlov guláš, toto zapríčinilo upadok českej gastronomie tieto alchymistické Babicove experimenty. Pohlreich ukazal cestu ktorou sa inšpirujú ine reštaurácie, kde zistili že nieje nutné mať 130 jedál, a čierne obdlžnikove taniere. Nepoznam reštauraciu ktorá by varila podla Babicu. Havlov guláš som zatial nikde nenašiel v menu....chvalabohu ! :D Môj najoblubenejší diel Slovenska Koliba,Jasná. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj