Olive, stredoškoláčka si v škole pripadá ako neviditeľná. Keď ju jej najlepšia kamarátka Rhiannon pozve na víkend, Olive si vymyslí, že má rande s neexistujúcim vysokoškolákom. V pondelok sa dievčatá stretávajú na školskej toalete a Rhiannon sa Olive vypytuje na jej rande. Tá ju oklame, že cez víkend s fiktívnym chlapcom prišla o panenstvo. Nanešťastie ich rozhovor vypočuje ďalší pár uší a školou už sa šíria zvesti o Olivinej promiskuite. Zrazu je Olive študentkou, ktorú každý pozná a ona si užíva svoju novú popularitu. Jediný, komu prezradí pravdu je jej homosexuálny kamarát Brandon, ktorého všetci šikanujú. Olive mu poradí, nech si vymyslí, že spal s nejakou dievčinou. Nakoniec spolu predstierajú sex na party. Lenže potom sa všetko zvrhne a za Olive prichádzajú aj ďalší odpadlíci a ponúkajú jej peniaze za vylepšenie si svojho imidžu. Olive úplne stráca kontrolu nad situáciou, podarí sa jej všetko ustáť? (TV Markíza)

Pavlo

Easy A sa spočiatku javí ako dobá a chytrá teen komédia, ktorá by sa najviac podobala na veľmi kvalitný snímok Juno. Lenže, čo čert nechcel, aby sa tvorcovia odlíšili od spomínaného filmu, nasadali klasické žánrové a hlavne americké kalibre, ktoré snímku ťahajú dosť dolu. Divné až stupídne postavy (hlavne Lisa Kudrow, Amanda Bynes a rodičia hlavnej hrdinky), málo funny, veľa trápnych momentov a taktiež predvídateľný a nudný dej - od polovice filmu určite. Snímka mohla byť čerstvé osvieženie, ale je to obyčajný rýchlo-zabudnuteľný film. Ach jaj ...... P.S. čo ten český názov? :-D ()

petrastrela

Americká stupidita pro náctileté aneb Olivie má sebevědomí, že by jím mohla stromy kácet. A zmalovaná, katolická Amanda Byes byla mimořádně odpuzující, brrrr.. Emma Stone, ač se snažila, to prostě nezachránila... ()

siki37

prvá polovica filmu mi zabila zopár miliónov mozgových buniek, no druhá polovica tú stratu vykompenzovala. po Tropickej búrke je to ďalší film, kde yankeeovia poukazujú na vlastnú pokryteckosť. každá zmena je ťažká, ale už to že začali ukazovať prstom na svoje nedostatky si zaslúži dať filmu 3* ()

Kumbula

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, myslela jsem, že jde o nějakou pubertální hloupost. A ano, pubertální tenhle film opravdu byl. Jenže svým způsobem. Vtipný, s nadsázkou a spoustou pohody. Je možné, že kdyby hlavní postavu neztvárnila nádherná a skvělá Emma Stone, film by se mi tak nelíbil. Naštěstí tam ale po celý film září hlavně ona. A třešničkou na dortu jsou její trochu blázniví rodiče :) Nudíte se? Pusťte si Easy A! ()

xpavelo

Pomluvy, pomluvy, pomluvy aneb co se odehrává v hlavě pubertálnách středoškolaček. Nicméně stvárněno příjemně, rozhodně jsem se nenudil nebo film neprospal. Emma Stone je kočka a působí sympaticky. Film sice vyšumí, ale vzpomenete si na něj díky cool rodičům hlavní představitelky, jsou fakt boží. Díky nim dávám 70% ()

Kacis814

Bavila jsem se od začátku do konce. Měla jsem zprvu obavy, protože amerických komedií z prostřední školy jsem viděla nespočet (a co si budeme povídat, většina nestojí za nic), ale Easy A mě mile překvapila. Emma Stone umí zaujmout. Nebo že by to bylo něčím jiným?! V každém případě se mi film líbil. 80% ()

mufrody

Mě se líbila Emma Stone v roli holky, co ze sebe omylem udělá něco, co není, a svojí přijatou roli hrdě dotáhne k dokonalosti...líbí se mi její šarm, nenucené herectví a absolutní souhra s postavou. ()

vlk++

Jasně, je to klasická teenage komedie, ale dá se na ní koukat. Má to děj, herci jsou přirození, scénář se drží při zemi... a Emma Stone (*1988) je sympatická kočka ;). Dávám lepší 3*. ()

teseth

Velmi vtipná a originální komedie, která se nezaměřuje na fekální humor. Rozmluvy s rodiči jsou naprosto úžasné a narážky velmi povedené. Jediné co celkově budí dojem amatérismu je samotný závěr filmu kdy hlavní hrdinka v pravý čas procitne a najde muže svých snů. No fuj!!! ()

sha.piro

Nejsem příliš velkým fandou podobně laděných filmů, ale Emma Stone mě v tomto snímku příjemně (a zcela vážně) bavila od začátku až do konce. Nebudu zde rozepisovat čím vším si mě tato herečka získala (krom zhostění se své role na výbornou). Faktem je, že mi tento film opravdu příjemně bodnul právě ve chvíli, kdy jsem potřeboval vypnout a pobavit se u něčeho, co je hodně vzdálené tomu, na co se většinou dívám. A v tomto případě mi ani nevadilo, že se jedná o typicky "lacinou" americkou komedii. Emma Stone ve své roli byla překrásně "živelná" a Stanley Tucci, v roli jejího otce, byl taky ohromný, byť mu nebyl dán zrovna příliš velký prostor. Ale některé hlášky jako: "Vypadá to, že když někdo dělá se sešívačkou, tak mu to zůstane po celý zbytek života" a hned v zápětí: "Doufám, že používáš ochranu!" - "Proč jako? Tví rodiče jí taky, jak vidno, nikdy nepoužívali" mě fakt dostaly do kolen. A to vše při super hudební kulise v pozadí : ) ()

qwentin

První polovina je spíš než pro dospívající mládež, pro děti na prvním stupni základní školy. Druhá se sakra zvedla. I přes neuvěřitelnou spoustu klišé se dá říct, že má film nějakou pointu pro mladé lidi. Bezprostřední scény po zjištění Chlamydii jsou zábavné a i mimio ně jsem zaznamenal pár dobrých jokeů. Emma Stone byl můj důvod rozhodování se mezi *** nebo ****. Nakonec jen *** a kousek k tomu. ()

bimbama

Pro mě příjemná komedie o šílených puberťácích točící se kolem oblíbeného tématu. Chvílemi sranda, chvílemi nuda, ale docela příjemně tento počin překvapil. Líbila se mi praštěná rodinka hlavní představitelky - to se jen tak nevidí, že? ()

P@\/EL

Slušná komedie, která nabídne několik povedených srandovních scének a dobrých hlášek, ale celkově se nejedná o nic, na co by měl divák delší dobu vzpomínat. Průměrný děj s průměrnou zápletkou ničím neurazí a ani ničím nenadchne. ()

Nellie Lovett

Vážně, vážně, vážně bych nechtěla žít v Americe. A když už, tak rozhodně ne jako teenager. Když už bych něco takového musela v nějakém příštím životě prožít, tak bych chtěla mít Olive za kamarádku. Její smysl pro humor (zřejmě zděděný po rodičích) je rozhodně důvod, proč se na tenhle film podívat. ()

Tominko12

Po Loudiloch ma celkom zaujímala ďalšia komédia od Willa Glucka, ale teraz to bol môj omyl...Film je pre puberťáčky vo veku od 13 do 18 rokov. Komediálny prvok sa počas celého filmu nevyskytol, romantika totálne povrchná.. ()

little_kitty

je to priemerná študentská komédia - čo je viac ako môžem povedať o väčšine z nich - a tiež je celá o sexe len trochu slušnejším spôsobom (áno hádate správne.. .len sa o ňom stále kecá)... maximum čo vás v tomto smere môže nalákať je Emma Stone v obtiahnutých korzetoch (ktoré sú podľa hlavnej hrdiny o 2 čísla menšie.. uhm uhm uhm... nuž reálne by sa potom do takého korzetu nezmestila ani omylom ale okeeej :D), pozerať sa to dá...nič nečakajte a možno budete príjemne prekvapení ()

Jitomirka

takový průměr ... první polovina filmu ujde a někdy i docela pobaví, ta druhá pak ani nestojí za řeč ... Nebýt Emmy, na kterouse tak krásně kouká, dám tak jednu hvězdičku ()

Domin_S

Skvělá Emma, ve velice vtipném snímku o klasické středoškolačce s neklasickou povahou a specifickým smyslem pro humor. Film vás zaujme, pobaví a možná i poučí. Po skončení filmu jsem měl dobrý pocit. S přáním pěkného dne Domin. ()

Pythonator

Tak trochu originální teenfilm, který je prostě jiný a trochu i chytrý. Emma Stone pořád něco žvaní a pořád tlačí nějaké trefné poznámky či moudra. No a je při tom tak sympatická, že jí to žeru. Neřekl bych, že je nějak zvlášť sexy, ale oplývá takovou tou přirozenou krásou, která vás donutí se za ženskou otočit i když to není zrovna sexbomba. Zato Amanda Bynes vypadá tak opuchle, že těžko uvěřit, že se jedná o tu samou z Co ta holka chce. Zřejmě začala celebritka moc chlastat. ()

Dámské posily...

Dámské posily...