Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

(TV film)
  • Veľká Británia Red Dwarf: Making of Back to Earth
všetky plagáty

Dokumentární film o natáčení nových dílů Červeného trpaslíka, které spojuje podtitul Zpátky na Zemi, představuje jakousi tečku za návratem k tomuto oblíbenému seriálu. Nabízí pohled do zákulisí, rozhovory s herci a dalšími tvůrci, přibližuje nové technologické možnosti, které byly při natáčení využity a především zachycuje atmosféru, která při vzniku nových epizod panovala. Slovy Chrise Barrieho alias Rimmera to byla hlavně velká psina. (oficiálny text distribútora)

Martin_W

Ironicky se mi Making of líbilo více než celý seriál.. Herci působí jako pohodoví chlapíci a spolu tvoří i bez scénářů nepřekonatelnou partičku. ()

Yarwen

Paradoxně nejlepší díl z celé IX. série! Bylo velmi zajímavé vidět herce v civilu a vůbec poslouchat o všech věcech okolo natáčení Trpajzlíka. Humor jsem ani nečekal, tohle je spíše dezert pro fanoušky. ()

CiPR

Čekal jsem nějaký vtipnější pojetí dokumentárního filmu o tak slavném seriálu jako je Červený trpaslík. Mrzí mě to, ale musím opět dát // 30%. ()

toomm

Sympatická záležitost poukazující na to jak se za málo peněz dělá muzika. Spousta zajímavostí z natačení, rozohvorci s herci a tvůrci a stavba Kosmika. Co víc si přát, idealní 20ti minutový dokument. Pro fanoušky dostačující. 90% ()

e-pilot odpad!

Zneuctění skoro-posvátné a někdy skoro-dokonalé modly. Rybu! Rybu! Rybu! A utopit toho, kdo vymyslel, že Trpaslík znovu ožije. ()