Zbrusu nový a čerstvý kousek ze série Prci, prci, prcičky je tu! Čeká vás sexy dovádění, žhavé dívky a nespoutaná zábava, s jakou jste se dosud nesetkali! Rob, Nathan a Lube jsou kamarádi ze střední školy odhodlaní užít si s dívkami svých snů. Ve školní knihovně náhodně objevují legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou napsali bývalí studenti, ale několik chybějících stran způsobuje, že si každý z nich užije zábavu, kterou opravdu nečekal! (oficiálny text distribútora)

Cerna_kosile

Už jsem si zvykl na to, že Americký koláč nikdy nebude jako dřív. Bude jenom stejná myšlenka a motiv, ale provedení už nějakou tu dobu silně pokulhává. Opět příběh tří pubertálních paniců s jedním nečekaným cílem. Znovu dokola nezáživná skupina jedinců z EGF, jedna "Bible" i se svým autorem, opakované mejdany u Stiflera a na poslední dobrou lyžák, na kterém to všechno skončí. Sem tam vtipné, sem tam ne. Sem tam záživné, spíše taky ne. Tvůrci by se raději měli věnovat sepisováním vlastních zkušeností, s názvem "Jak NEtočit komedie.." ()