Epizódy(13)
-
Feuertaufe (S01E01)
-
Der unsichtbare Feind (S01E02)
-
Die Zelle (S01E03)
-
Die Botschaft (S01E04)
-
Bauernopfer (S01E05)
-
Niemandsland (S01E06)
-
Auge um Auge (S01E07)
-
Transatlantische Freundschaft (S01E08)
-
Abgewiesen (S01E09)
-
Außer Kontrolle (S01E10)
-
Schicksalsschlag (S01E11)
-
Paradies (S01E12)
-
Ich, der Feind (S01E13)
Hrajú
Sascha Göpel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Steffen Münster
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Atef Vogel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tom Wlaschiha
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Rico Kassmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Alexander Müller
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Toshko Savov
Bulharsko
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Jonathan Schuld
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Mathias Schimpf
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Richy Müller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Rainer Sellien
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cudzinka (2014) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Bruno F. Apitz
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Godehard Giese
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Volkmar Witt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Anika Mauer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Katharina Spiering
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Iris Böhm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Akif Aydin
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stefan Staudinger
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)