Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

vieriX

Základní kostra zůstala pořad stejná ožrat se jak dobytci a další den nevědět co se stalo. To co v jedničce funguje naprosto skvěle tak se dvojce daří taky, což je pro mnohé velké překvapení. Hodně dobrá volba bylo zvolit Bankok což je vlastně Vegas v asijském podání. Ve filmu je spousta šílenosti a úplně skvělých foru, které tuto chlastačku posouvají mezi kulty. Naprosto neotřesitelné4*. Chow je tu opět nahý jak už je u něho zvykem. PS. Ano nepletete se jsou tu v závěru opět fotky toho co se stalo a upozorňuji není to žádný čajíček pro slabé povahy. ()

zly.dvojce

Prijemne prekvapeni, videl jsem to na rozhodovani mezi tremi a ctyrmi hvezdami, no zaverecna kolaz to posunula na ty ctyri zcela bez problemu. Jinak se jedna samozrejme, jak uz je jasne z podstaty filmu, o variaci na stejne tema jako v jednicce, totiz ze se tato "vlci smecka" ztriska a rano zacnou opletacky. Ovsem! na co bych rad upozornil je fakt, z navzdory tomu co tu tvrdi spousta jednoduchych lidi, nejedna se o komedii pres kopirak, ani nejsou kopirovany jednotlive forky. Jedna se o sveraznou variaci na tema "party v zemi silenych moznosti" a bere si z Thajska opravdu to nejlepsi a ten A.C.A.B riot me vylozene nadchnul. Pravda bejt zenichem na teto rozlucce, asi by mi hej nebylo, ale to uz Vas necham objevit sam to prekvapeni, abych nespoileroval. Takze kaslete na ty kecy o prostoduchem kopirovani, nebot tenhle dil si jede vlastni cestou. ()

george82

Po jedničce se asi každý těšil na pokračování, ale bohužel nějakých nápadů moc nepřibylo. Kostra filmu byla dost totožná s jedničkou, což opravdu moc filmu nepřidá. Vtipných momentů se tam pár najde a člověk se občas zasměje i od srdce, ale za mě je to málo. Zach taky už neperlí tolik jako v jedničce a je to vše takové nastrčené - jakoby umělé. Co je navíc a je milé??? opička dealer. Ta mě fakt bavila a Stu a jeho "příběhy" taky. Oproti 95% za první díl, teď "pouze" 75%. ()

nicolarsen

70% pár hluchých míst, nevtipných vtipů a Alanovo podivínství už lehce přepálený, jinak pořád nadprůměrná komedie s parádním finále ()

tohl

Destilát jednotky. To čo bolo v jednotke vtipné a zaujímavé je v dvojke niekoľko krát umocnené. Celý film je temnejší a naturálnejší. U mňa jednoznačne lepšie ako jednotka a k plnému hodnoteniu chýba len trochu originálnejší príbeh. "Why do you think it is called Bangkok?" ()

otilrak

Film sice skoro prakticky ve všem kopíroval (v hodně věcech vylepšil) jedničku, ale já se bavil. A to je hlavní. Slušný nářez scén, u kterých jsem se málem válel smíchy po zemi. Dealerská opička super! Člověk by opravdu mě nutkání jít po konci (mimochodem jasně předvídatelným) pařit... ()

Safir

Další dávka toho co jsme dostali v jedničce, akorát poněkud tvrdší a drsnější. Není to pokračování (příběhu), spíše pouze tvůrci vyměnily město a problémy. Přesto vše funguje a zábava je solidní. ()

FortKnox

Pokud se vám líbila Pařba ve Vegas a chcete se podívat na ní znovu, tak koukněte rovnou na Pařba v Bangkoku. Není to pokračování, ale prostě znovu natočená jednička v jiném prostředí. O čem bude třetí díl odehrávající se v Amsterdamu netuším, že by zase to samé a o jednu hvězdičku horší ? ()

angel.CZ

pokud bych měl srovnávat z předchozím dílem tak bych asi nebyl tak štědrý, ale řekl jsem si že nebudu mít žádný předsudek a taky neměl, chtěl jsem podarovat 3* , ale Tyson na konci filmu mě dostal :-D 70% ()

Honsik odpad!

Podle mě naprosto nadhodnocený film, protože uživatelé se bojí dát jednu či žádnou hvězdu. Proč? Protože mainstream :-) Pařba ve Vegas byla parádní pětková záležitost, ale tohle jen nechutné ždímání našich peněženek. Ten samý film jen v jiné lokaci. Nudil jsem se od začátku do konce, vše bylo předvídatelné a většinou předvídatelně trapné. Jak se Vám (pokud jste viděli jedničku) tohle mohlo líbit, nechápu. Pro mě jednoznačných 9%. FUJ! ()

Prcos

Lepší jak jednička ne,stejně dobrá určitě.Jednička je možná o trochu svižnější,tady je ten začatek a trochu zdlouhavější něž u prního dílu ale pak se to rozjede ve velkém stylu.Nechápu lidi jak sem píšu že je stejné jako jednička,vzdyť to nevadí, bylo to zabavné před lety bude to i teď.Že je to přehnaný to všichni víme,ale to taky není žadné srdcerivné drama ale komedie to tak lidi musíte tak brát. ()

uodevr

Šílenější, ujetější, divočejší, nechutnější, odvážnější a viditelně o jakýs ten drobásek dražší, než jednička. Především ale taky zábavnější a vtipnější. Nicméně u Phillipse stále čekám na další road movie, protože ty mu od ruky jdou stejně nejvíc. ()

Levak.Bob

Dvojka má podobnou kostru jako předešlý díl, přesto však nepostrádá originalitu sobě vlastní a diváka potěší vidět znovu známé tváře jako pana Chow, Mikea Tysona a další. Asi nejvíc mě zaujala úžasná malá opička, která během filmu kouřila a četla si noviny. ()

luciebenadova

Jednička dostala 5*, dvojka?..marně váham mezi 2 a 3. Ano, čekala jsem že náplň bude uplně stejná. Možná dám ty 3 za to že náplň byla tak zoufale stejná že tvůrci museli mít setsakramenstskou odvahu. Stejné vtipy - teď už ale nevtipné a narozdíl od Las Vegas, prostředí Bankoku mě nemohlo nadchnout... prostě umělotina na entou. ()

konysua

Nečekal jsem, že udělají naprostou kopii jedničky akorát v Bangkoku. Stejné repliky, stejná zápletka, prostě vše. Srandy už taky není tolik, ale i tak jsem se bavil. 7/10 ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)