Epizódy(11)
-
Kressin und der tote Mann im Fleet (S02E01)
-
Auf offener Straße (S02E02)
-
Kressin und der Laster nach Lüttich (S02E03)
-
Frankfurter Gold (S02E04)
-
Kressin stoppt den Nordexpress (S02E05)
-
Škrábnutí (S02E06)
-
Exklusiv! (S02E07)
-
AE 612 ohne Landeerlaubnis (S02E08)
-
Der Richter in Weiß (S02E09)
-
Mordverdacht (S02E10)
-
Der Boss (S02E11)
Hrajú
Werner Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Marianne Gerzner
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Stephan Paryla
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Fritz Eckhardt
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Willy Kralik
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Werner Friedl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Willy Egger
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Albert Rolant
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Oskar Wegrostek
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Franz Stoss
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Herwig Seeböck
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gerhard Mörtl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Elke Aberle
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Paul Esser
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Emil z Lönnebergy (1974) (seriál)
Pippi Dlhá pančucha (1969) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ronald Nitschke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Puma (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hugo Panczak
Najlepšie seriály:
UFO (1970) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Eric Vaessen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dva roky prázdnin (1974) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Benjamin Kvietok (2002) (seriál)
Gustl Bayrhammer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Alica v krajine zázrakov (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Heribert Sasse
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Manfred Seipold
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Viking Viki (1974) (seriál) - rozprávač
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Mořský vlk (1971) (seriál)