Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. (Česká televize)

AntonG.

3* z úcty k tomu zpravodajství, které na ČT bylo před vstupem toho ex-nováckého šéfa. Od té doby se hraje jen na efekt a na mlácení prázdné slámy (aneb jak natáhnout zpravodajství z naší malé republiky na téměř hodinu). Takže tedy 4* za zpravodajství před Dvořákem, maximálně 2* za to za Dvořáka. ()

majxik

Nejkvalitnější zprávy které se týkají převážně ČR, bohužel to neznamená že jsou dokonalé. Objektivita by mohla být občas lepší, informace by mohli být lépe podané a tak dále. Ale postupně se zlepšují, tak uvidíme. Třeba se jednou dostanou trochu nahoru. Dávám sice 4 hvězdičky, ale jen protože jsou nejlepší v ČR, a jelikožse to nedá porovnat s filmy nebo serialy. ()

Kmotr76

Profesionální zpravodajský pořad. Jen by stačilo původních 30 minut místo nynějších 45 a nové "interaktivní" provedení pořad nijak nezlepšuje. Přes tyto výtky jsou Události vysoce kvalitní zprávy, které nemají u nás konkurenci. A že to je zmanipulované jak zde někteří píšou? Prosím vás, nežijeme přece v KLDR... ()

Gazi

Když Události porovnám s obdobnými pořady českých TV stanic, nemůžu než chválit. Kdyby byli události méně politické a více pozitivní tak bych jednu hvězdičku i přidal, ale to už bych chtěl asi trošku moc :-). ()

sskrblik

Solidní zpravodajství - KDYSI! Dnes se ovšem z celé České televize stává odpudivá komerční televize. Onehdá jsem u poslechu zpráv ČT nevěřil vlastním uším, že to není NOVA. ()

ABCD Marta

Jediné jakž takž kvalitní tuzemské televizní zprávy a udělám-li si večer čas, sleduji z principu pouze je, byť taky pomalu a jistě jdou svojí kvalitou do...(dosaďte si dle libosti). ()

Kosmik 1

Rozhodně nejlepší české zpravodajství na TV obrazovce. S Novou a spol. se nemůže rovnat, jelikož Události nepostrádají serióznost, nepřikrášlují informace a zprávy uvádějí příjemní moderátoři. ()

Henk123

Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY. ()

Avari.73 odpad!

Propagandistický škvár tvářící se seriózně. Je jasné, že jako někteří politici i moderátoři (že Kubale) jsou často na US ambasádě pto instrukce. V poslední době ty novinářský hovna začínají nabírat na síle (US konvoj, US útočné války, migrace atd atd.) Pražská kavárna kolem Havla si mne ruce. Dřív ČT lidem předkládala "pravdu" z Moskvy a nyní z Washingtonu. Smutné, kolik lidí to ještě neprokouklo. ()

KASUGI odpad!

Vítejte v totalitě. Opět. Když onehdá čt1 označila tisícovku důchodců a rodičů s dětma ve Vansdorfu jako pár stovek neonacistů, byl to slabý čajíček proti tomu, co se v čt dějě od "uprchlické" (a ukrajinské) krize. Má cenu rozepisovat? Rozumný člověk si pravdu najde sám, muslomrdi a pražskokavárenská verbež dá pět hvězd. ()

lskala

Usedlejší, konzervativnější, důvěryhodnější, méně akčnější než na soukromých televizních stanicích. 70% - 4**** ()

Benedygtus

Novejsi disign Udalostem rozhodne prospel, je libivy, decentni a seriozni, presne takovy, jake by mely byt i ony zpravy. Snad take vetsinou jsou, tradicni a prijemni moderatori, vecne zpravy i to, jak to je chronologicky usporadane, kulturni cast, to vse mam na nich rad. 1* ubiram za jakysi lehky zavan napodobovani TV Nova, coz je rozhodne krok zpet. ()