Začiatok konca: Zrážka s kométou

(TV film)
  • Česko Polární bouře (viac)

Když kometa ”Copernicus” ohrožuje Zemi, musí astrofyzik ze státu Washington James Mayfield společně se svou ženou – středoškolskou učitelkou a synem udělat vše, aby zachránili svět, svou komunitu a sami sebe. (oficiálny text distribútora)

Igwar

Suhlasim s Quasimodom, skutocne, nezmyslov a hluposti sa da najst v tomto filme viac ako dost. Ked aj akceptujem zaklady akt na ktorom film stoji o elektromagnetickych burkach a zmene magnetickch polov (o tejto hypoteze som uz nieco cital), dalsie nasledky tohto javu su vo filme viac ako zarazajuce. Uz len samotny fakt, ze ak niekto vypol motor, nerstalo sa mu nic, ak bol motor pri burke zapnuty, usmazilo ho to ako fasirku v mcdonalde aj napriek tomu, ze vodic sa v aute pri jeho obsluhe dotyka iba ovladacich prvkov (volantu), ktore su z plastu ! Naviac karoseria auta posobi ako Faradayova klietka, co znamena ze aj keby na strechu auta padol zivy kabel 110kV vedenia, tym vnutri sa nic nestane. ()

frajeris30

Nemohu si pomoct. Amerika opět zachránila svět. ( Den poté, 28 dní poté,aj....) Vždy stejný "scénář". NUDNÉ !!! Stačí vidět jednou a víckrát už nikoli. Jsou však filmy, které jsem viděl již několikrát a rád se na ně podívám po čase znova. Tento mezi ně nepatří. ()