Vycucaj ma!

všetky plagáty

Kanadský hudební snímek popisuje pouť mladé americké kapely The Winners za vytouženou slávou. Frontman skupiny Joey (R. Stefaniuk), loser jak v životě, tak v lásce, bere turné do New Yorku jako poslední naději chytit se v showbyznysu. Cestu náramně zkomplikuje, když je po jednom z koncertů jejich basistka (J. Paré) pokousána upírem. Komplikace je to do té doby, než kapela s upírkou v sestavě začne získávat více a více fanoušků. Když se v upíry promění i zbytek kapely, jsou už z nich hvězdy první třídy. Mrtvých ale přibývá a Joey začne hledat východisko, jak se on i zbytek kapely mohou stát znovu lidmi. (Prochy38)

merigieren

Máme kapelu a hezkou zpěvačku. Pak také hudbu rock, sex, peníze a upíři. Hudba má využití i v ději (neumím si představit českou verzi), je taková příliš klidná na můj vkus, ale poslouchat se dá. Tak tu zpěvačku si vyhlídne král upírů, jen ji přemění a zase vrátí do skupiny. Dík ní má skupina úspěch, tajně vysává neznámé maso, až na to skupia přijde, postupně lčenové usoudí, že je to super a vyškemrají si přeměnu také, ale ty prasečiny s masem a pilkou je nebaví, také je dožene lovec upírů, když zabijí společně krále virus zmizí. A oni ho zabijí. Nejde snad ani o příběh, spíš jejich debaty, které se vzhledem k jejich postavení mohou zdát zajímavé. Občas je to morbidně vtipné, ale ty jejich průpovídky mě ne vždy bavily. Proto 3*. ()

Litsarch

I když komedie, tak jeden z nejlepších upírských filmů (krom Let the Right One In, ten je snad nesesaditelně na 1. místě),co jsem viděl... Parodie na některé filmy byla celkem znatelná (Queen of the Damned, Cradle of Fear) a Beatles jsou jasní... :) Zajímavý nápad, zpracování, vcelku rychle to ubíhalo a hlavně, bavilo... Některé scény, vtípky, hlášky, grimasy atd. povedené... Působení takových lidí jako je Alice Cooper, Iggy Pop nebo Moby (ten mě dostal :D ) dodalo filmu dobrý náboj... Líbilo dosti.. :) ()

gudaulin

Nenáročná blbůstka na pozdní večer po pracovně náročném dni za předpokladu, že trpíte akutní nespavostí. Není chytrá, originální ani vtipná, na druhé straně ale není ani urážlivě hloupá nebo nevkusná. Jak trefně napsal Pacco, jde o "uzavřený kruh aneb fandové fandům". Od hudebních komedií tohoto ražení se holt filmařské zázraky čekat nedají. Přítomnost slavných postav hudebního světa dodává téhle ptákovině větší váhu, než by si objektivně zasloužila. Snad ještě malou poznámku. Hudba použivá ve filmu není nijak zásadní, nicméně je to především ona, co drží snímek nad vodou. Pod široce objímající pojem rock'n'roll se dá schovat mnohé a tahle muzika se do ní pohodlně vejde. Čeští vyznavači hospodského rocku a metalu by se možná divili, že právě tahle produkce měla na Západě slušnou převahu nad tím, co oni vyznávají jako jediný pravý rock. Celkový dojem: 35 %. ()

klima777

V jistém ohledu lehce neodolatelné. Parodická & sebepardická a především nehorázně zábavná záležitost. Proč jsou Winners emo-chudáčci? Alice pravil: "I am the old school, kids" a měl pravdu. Konec konců je přece vítěz: "Welcome in my nightmare!" Do výčtu slavných rockerů je nutno přidat ještě Alexe Lifesona (celníka v rukavičkách) a jeho: "Taky jsem hrál v kapele!". Upíří muzikál se zubatým smajlíkem od kukuřičného sirupu. Klidně si cucněte. ()

liquido26

"That's not what it looks like." - Tuto hlášku dvakrát použije hlavní hrdinka, když je přistižena, se zakrvácenou pusou nad mrtvolou, na které si právě pochutnala a tato hláška se přesně hodí na tenhle film. Po shlédnutí traileru, někdy vloni, jsem čekal HOOOOODNĚ lacinou a málo vtipnou komedii, v podstatě blbost, na kterou se podívám jen kvůli Alici Cooperovi a ono hovno. Ještě teď jsem z toho u vytržení, jak to bylo skvělý. No, některý scény sice vypadají hodně lacině (např. scéna s brčkem, scéna, kdy se Hugo zbavuje těla anebo záběr na letící letadlo, které je stoprocentně modýlek), ovšem díky těmto laciným scénám nabývá Suck ještě na větší vtipnosti, takže to byl možná spíš záměr. Příběh samotný pojednává o začínající kapele, která se snaží prorazit a do toho je velice šikovně, osobitě a vtipně zamontovaná upíří zápletka. Nečekejte nějaké velké hláškování, ale když už hláška, tak bude stát za to. Perfektní byl odkaz na Renfielda z Draculy v podobě Huga, úžasně vtipná byla taky scéna v rádiu a totálně mě rozsekala smrt hlavního záporáka. Hudba mohla být trochu tvrdší, ale poslouchala se docela příjemně. Celkově to všechno, co jsem tady vypsal by bylo na čtyři hvězdy, ale pátou přidávám, hádejte proč ... chvilka napětí ... správně kvůli přítomnosti Alice Coopera, který i když měl malou roli tak tomu vždycky v pravou chvíli dodal ty správný grády. A navíc při závěrečných titulcích nám hraje jeho písnička I am the Spider. ()

• Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)
  • Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)
  • Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)