S Talianom v kuchyni

(relácia)
  • Česko S Italem v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

Chajimwitz odpad!

Češi jsou zřejmě hodně neschopný národ,když každý den si musí nechat několikrát v různých televizních pořadech radit,co a jak uvařit.Jako by nestačilo,že nám radí tzv.celebrity a týpkové jako Babica,už si musíme zvát do svých kuchyní Taliány,zítra to budou rákosníci,pozítří Arabové a za chvíli už si nebudeme schopni sami uvařit svůj žvanec podle svého vkusu. ()

bidja

Och jaký balzám vidět konečně v české produkci pořad který naprosto jednoduše a přesně ukazuje to čím je italská kuchyně jednou z nejlepších na světě. Třešinka navíc je přesná italská výslovnost, výběr a popis čerstvých surovin, . Jen kdyby ještě tak šly jednoduše sehnat třeba zmiňované rajčata "San Marcano", sponzor pořadu "M...o" je možná v Praze, v Brně nikoliv tak dobře vybaven. Doporučuji zhlédnout a vyzkoušet. Více počet však dát nemohu, grafika je ostudná, výběr a přínos hostů sporadický. Tak jednu přidám, začíná mi být Manu hodně sympatický, obzvláště jeho humor plynoucí s nedostatečné češtiny. ()

Eva_D666

Emanuel má velmi šikovné ruce a jeho čeština zdá se být lepší a lepší..Nicméně nejsem moc velkým zastánce kuchařských show, proto dvě hvězdy. ()

arcticsky

Vcelku jednoduché a každému pochopitelné recepty v podání italského sympaťáka. Jak začne s těstovinami, hned druhý den se o to pokusím.... ()

michellerih

Emanuel Ridi je kus chlapa. Kus chlapa v zástěře, který dokáže mnoho s málem ingrediencí. Má osobní kouzlo, charizma, půvab a to, jak láskyplně představuje jídla, jako by to byli jeho vlastní děti, je tak nějak milé, úsměvné i roztomilé. Ačkoliv mám svým způsobem ráda Pohlericha, nejdou ti dva ani v nejmenším srovnávat. Pohlreich naučil Čechy dívat se jinak na ingredience a chování se k receptům. Emanuel Ridi učí lidi vařit poctivě též...ale ještě k tomu se zalíbením, zapálením a radostí. A za to mu děkuji, odvedl skvělou práci! ()

Mashak

Vcelku poctivý kus práce. Líbí se mi, že se jak tady , tak v Ano, šéfe upustilo od toho dělat z celebrit kuchaře. Myslím si, že koncept nejdřív kuchař a pak celebrita je mnohem lepší a chutnější! ()

patroklos

Emanuel je přirozený, pro ženy určitě sexy a i když jsou jeho recepty u nás prakticky nepoužitelné z hlediska nejen cenové dostupnosti, ale i možnosti nákupu ingrediencí, jeho pořad je zábavný, pohodový i inspirující. Když se někdy výjimečně dívám, nikdy se nenudím. ()

Stíba

Vaření je pro mě španělská vesnice ale když občas na tenhle pořad narazím v TV, rád se na něj podívám, je nenáročný, beznátlakový a příjemně oddychový. ()

Carolyn

Nejlepší pořad o vaření, který jsem na českých televizích kdy viděla (pokud nepočítám Ano, šéfe, což ale není pořad o vaření v pravém slova smyslu). To nízké hodnocení dost dobře nechápu, ve srovnání s Babicou je Emanuel extratřída. ()

Mira90

Bez diskuze jeden z nejlepších příspěvků do v poslední době rozbujelého žánru televizních kuchařek. Miliontá variace toho samého se mi však časem začíná docela zajídat... ()