Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 7
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

SONNY07

Chvili mi trvalo než jsem na tento sitcom zaostřil a možná proto ho miluji. Představitelé hlavních postav, včetně těch dětských jsou naprosto geniální a "sedí". Seriál je vtipný, má spád a prostředí je SUPER (PROSTĚ PRŮMĚRNÉ) !!! ()

malis.uo

Zatím asi poslední rodinný seriál, u kterého se skutečně bavím, relaxuji a užívám si radosti i strasti obyčejně neobyčejné rodinky. Ačkoliv nejde o nic světoborného, tak si vydařeným obsazením a nekonfliktním humorem Průměrňákovi drží po celou dobu vysílání i laťku kvality. Srovnání se zde zmiňovanými Ženatý se závazky nebo Roseanne není na místě. Obraz americké rodiny i styl humoru je odlišný, méňě buranský a agresivní. Odpočinkový komediální seriál o průměrné americké rodince. ()

Indominus

Perfektní výběr herců. Brick je úžasnej, ošklivka Sue je vždy pozitivní (holka, máš rakovinu - to je super, vždycky jsem chtěla vědět jak vypadám plešatá...:), Axel je natvrdlej hezoun, rodiče jsou správně průměrňákovití (líná a neschopná matka, flegmatický otec). Jo, povedlo se. A také skvělý dabing, velká ztráta, že odešel pan Čech... ()

San Miguel

Tento seriál se hodně povedl. Je to taková oddechovka, kde se člověk pobaví, zasměje a odpočine si. Uřvaná máma s flegmatickým tátou a praštěnými dětmi. Doufám, že jen tak neskončí. ()

Mckay

Naprosto relaxační seriál plný humoru.No američani prostě tento styl seriálu umí dobře.Obsazení je naprosto v pořádku lepší by asi ani nemohlo být.Všechny herce ale převyšuje svým výkonem Atticus Shaffer alias Brick. Jeho podání "divného" kluka a spoustu grimas je dokonalé.Ale celkově herci působí jako opravdová rodina a celý seriál je tak uvěřitelnější. Stopáž jednotlivých dílů je také dostačující a velmi mě i potěšil český dabing.80% ()

dvokar

Vcelku zábavný seriál, kde je většina vtipů založena na tom, že matka nebo dcera dřív mluví než myslí. V globále se na to dá koukat. Na slabší čtyři hvězdy to stačí. ()

Pelidor

Nejsem zrovna fanda sitcomů a na Průměrňákovi jsem narazil náhodou při přepínání a musím říct ,že mě to přece jenom trochu chytlo . Nedívám se tedy pravidelně ,ale občas si nějaký ten díl dopřeju. Taková nenáročná zábava. ()

Gigulina

Silene ujeta rodinka, ale me se to libi, v kazdy rodine je neco ujetyho a kdyz vidim tenhle serial, rikam si, ze jsme na tom doma jeste dobre :) ()

user1982 odpad!

retardovaná família s dcérou čo má zuby ako kôň a okrem pišťania nič iné nevie. Starší syn ktorý aj v -25 stupnoch chodí iba v spodnom prádle a mladší syn, ktorý je očividne z inej planéty a je asi najotravnejší. Rodičia majú každý po 3 zamestnania a aj napriek tomu ich domácnosť vyzerá horšie ako rodina na podpore. ()

BigJohn02

Celkem neškodnej seriál s krátkými díly, který dokumentuje, jak žije v Americe "white trash", který je vhodný např. jako kulisa k snídani. Člověk se musí trochu obrnit, aby snesl hysterickou, neschopnou, nezodpovědnou a až bolestivě blbou Frankie., která neustále žvaní a každý dialog zavede úspěšně do naprostých sraček. Zato chudinka Sue přes své neustálé ječení a šklebení vzbuzuje svou naivní hloupostí někdy až soucit. Když člověk překousne tyhle dvě blbky, tak to vcelku jde. Mike je suchar, kterého nic nevyvede z míry, Axl se většinou chová jako idiot (ale v průběhu seriálu se to zlepšuje!). A Brick je holt Brick. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz