Kimi ni Todoke: Ode mě pro tebe

• Japonsko Kimi ni todoke (viac)

Středoškolačka Sawako dostane kvůli svojí strašidelné image přezdívku Sadako. Pak se ale skamarádí s oblíbeným studentem Kazehayou a začne se pomalu měnit. (Netflix)

Recenzie používateľa cesmine k tomuto seriálu (2)

Kimi ni Todoke: Ode mě pro tebe (2009)

Ano, bylo to zdlouhavé, někdy trošku cringy a hodně mě štval ten divnej ret Ayane-chan, který vypadal jako úchylný francouzský knírek. Ale kromě toho, ach bože, to bylo tak ryzí a tak nádherný. SPOILER. No a co, že si nedali pusu. Aspoň máme dokonalý a dotažený konec a není to useknuté, jak to u anime bývá zvykem. KONEC SPOILERU. Loved it. ♥️ ()

Série 3 (2024) (S03)

Slušné pokračování po tolika letech, ale minutáž epizod byla opravdu špatný nápad. Snad nikdy jsem tak často nekontrolovala, kolik mi ještě zbývá do konce dílu. Kazehaya měl nějaký ukňouranější dabing než si pamatuju a dějové linky kamarádů hlavního páru byly mnohem zajímavější než natahovaná love story Sawako-not-Sadako s Kazehayou. Osobně bych Chizuru a Ayane věnovala ještě více času. Jsem ale každopádně ráda, že se anime vrátilo a mohla jsem si ho takhle hezky připomenout a dokonce si pustit i několik původních dílů. A pořád je to dobré. :) Moc se mi líbilo, že animace je krásně vyčištěná a detailnější, ale zároveň zůstala dost věrná prvním dvěma sériím. Třetí série ale do výšky svého hypu bohužel podlě mě nedoskočí. ()