Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc

• Slovensko Janko a Marienka: Lovci čarodejníc (viac)

Príbeh sa začína 15 rokov po tom, čo súrodenci  Janko a Marienka utiekli čarodejnici, ktorá navždy zmenila ich životy, pretože im dala poznať, ako chutí krv. V súčasnosti dospeli na zrelých, skvelo vytrénovaných lovcov, ktorí sa rozhodli,  že začnú podnikať v tom, v čom sa ako malé deti preslávili - v love na bosorky! Vystopujú a zničia všetky čarodejnice v tmavých lesoch v najbližšom okolí, čím zároveň pomstia krivdy svojej mladosti. Ale ako sa začne blížiť neslávne známy "krvavý spln" a malé drevené mestečko začne čeliť nočnej more v podobe únosov nevinných detí, Janko a Marienka spoznajú zlo horšie, než predstavuje akákoľvek čarodejnica, ktorú kedy ulovili. Stoja tvárou v tvár samotnému diablovi, ktorý by mohol byť kľúčom k ich desivej minulosti! (TV JOJ)

Ydrosten

Bylo to dost jiné než jsem čekal ( dost mi kazily zážitky ty ucourané reklamy, které TV JOJ, neváhá dávat co 15 minut ) a když si oba protagonisté říkaly jmény, znělo to dost uhozeně. Vcelku zajímavá studie lovců čarodějnic. A Famke Jansen, to sluší i jako svinské čarodějnici. Dávám 3 hvězdy za celkem slušné scénky. ()

aslavey

Moc sranda. Jeníček s Mařenkou si sbalí svoje saky fucky a všechny ty čaroděvky (díky Journeymane) se nestačí divit, jak jim voči kulkama běhají. Teda... kulky očima. No... je to fuck. Zkrátka supr zábava. Jednohubka akorát do ručky, jak Mařenčiny kozičky. Tohle budu pouštět dětem před spaním. Nasrat na Diznyho. ()

BeranSon

Ptákovina opravdu velkého rozsahu, která nijak nevyčnívá z řad jednotvárných akčních fantasy. Celkově se mi snímek zdál špatně natočený, efekty za moc nestáli a místy se mi jevil i dosti stupidní. Takže nic pro mě. Nebýt místy vystrčeného poprsí Gemmy Arterton , tak by to možná z mé strany dopadlo ještě hůře. Jenže film už skončil a já ho mám za sebou. Akce je slušná, i když není tak vizuálně podmanivá, místy je až příliš přeplácaná, tak zabavit dokáže po dobu trvání slušně. Sem tam se několik ohraných momentů samozřejmě mihne, vím k žánru to patří, jenže lidi už by měli pochopit, že lepší filmy se točí bez oněch momentů. Jinak trhák dobrý. - 4/10 - ()

merigieren

má to celkem logický příběh, akce ujde, i když opakování vtipů/bouchů není zábavné a hudba připomíná: chcete být milionářem. JInak jde o klasickou hopsačko/mlátičku s hezkým prostředím a holkou, nesmrtelnou potvorou a hloupým vyčkáváním před první ránou. ()

Hermi14

V první chvíli si člověk řekne, WTF, co jsem to právě viděl? Když si pak ale připustí představu, že by Hans Christian Andersen psal scénáře pro Quentina Tarantina, tak si říká, že takhle nějak by asi vypadal ideální výsledek. Rozhodně jsem lepšího Jeníčka a Mařenku od svých osmi let neviděl/nečetl. ()

Sarrow

Ani minutu jsem se nenudil, film nabídl přesně to co měl, stylovou akční podívanou se sympatickými charaktery a kapkou vlažného humoru P.S. Jen měli místo čarodějky radši nechat chcípnout Edwarda ()

RedDuck

Drsným hlasem "Jmenuji se Mařenka" potěžkávajíc za dunivé hudby těžký kulomet přes rameno, "a tohle je můj bratr Jeníček." Nejsem si jistý jestli stejně tohle hloupé béčko funguje v originále, ale s dabingem super :) ()

Deratizer

Tak fajn. Teplý admin mi i k tomuto filmu anonymně smazal koment, tak budeme prznit čsfd fekálními sračkami. Admine, ty teplej hulibrku, najdi si sobě rovného kuřbuřta a vyser se na toto teplé ubohé anonymní (opakuji ubohé anonymní) mazání komentů heteroxexuálních uživatelů ty mrdko smradlavá, díky moc. Když nemáš kuráž na to mazat komenty bez anonymity a jsi anonymní teplý buzerant mezi monitorem a židlí, tak to nedělej a radší se jdi léčit. A nemsti se heterosexuálům za to, že jsi se narodil jako hulibrk. ()

Gediman

Mít z Jeníčka a Mařenky lovce čarodějnic je v zásadě cool nápad. Je evidentní, že tvůrci se snažili udělat něco ve stylu Van Helsinga od Sommerse, ale film má prostě nízký rozpočet, takže se Van Helsingovi bohužel nemůže rovnat. Je to krvavé, většinou dost over-the-top, ale tím lépe. Troll Edward je fajn přídavek a je pěkné, že je udělán pomocí praktického triku. Připomínal mi ogryna z W40K. Výzbroj hrdinů je cool, hlavně ten rotační kulomet ke konci. Zajímavý je nápad, že Jeníček dostal z těch sladkostí, kterými byl vykrmován, cukrovku. Takže si musí pravidelně píchat inzulin, což je jeho slabina, která se i v jedné scéně projeví. Finální souboj s čarodějnicí ale mohl být nápaditější. No a samotný závěr je otevřený pro budování série ve stylu superhrdinských filmů. Nicméně další díl už zjevně nevznikne. I když film vlastně finanční propadák nebyl. Díky nízkému rozpočtu si dost vydělal. ()

Killingjoke

Trošku jiný pohled na pohádku O perníkové chaloupce... Jeniček s Mařenkou nám dospěli a jsou z nich nelítostní lovci čarodějnic. Ale jo, na jedno podívání tahle brutalitka jde, jedno podívání a absolutní vypnutí mozku. Podruhé bych už tenhle film ale vidět nechtěl, to by pak i hodnocení asi klesalo o nějakou tu hvězdičku... ()

magdaliena

Úprimne som čakala viac... Hoci je príbeh nabitý vtipnými situáciami a humornými hláškami, zápletka na mňa pôsobila až moc čitateľne. ()

goni

Z Janka a Marienky po rokoch zabijania carodejnic vyrastli akcni drsnaci, ktori sa zivia ako najomni polovnici. Film sam o sebe je celkom podareny akcak, ale to spojenie rozpravkoveho sveta a akcnych hrdinov s rotacnym gulometom mi akosi nesedelo [32/2013]. ()

Viky.05

Já jsem Mařenka a tohle je muj bratr Jeniček. Drsne jmena v drsnem prostředi plnem drsnych a hlavně ošklivych čarodějnic. Přijemne překvapeni, i když k uplnemu ačku něco chybělo...ale co? >Kino ve 2D ()

rainman93

Čeho je moc, toho je příliš. Po komiksech se filmový průmysl vrhl na pohádky a ujal se jich stejně béčkovým způsobem. Nyní se tedy můžeme těšit na Otesánka coby monstrum nechtěně terorizující své okolí ala Hulk; Dlouhý, Široký a Krátkozraký jako středověká Fantastická čtyřka (trojka) a v neposlední řadě nás jistě bude čekat milion variací na Hloupého Honzu v podání ala Superman. ()

ortoncz

Pěkná taškařice s klasickou pohádkou. Dobrý den kozy ven , pak zabít něco kuší , ostatní rozsřílet puškou a zbytek roztrhat na kusy kulometem. 60% ()

Deever

"Don't eat the fucking candy." - Jeníček (Jeremy Renner) a Mařenka (Gemma Artertonová) v parádním akčním ztělesnění pokroucených pohádkových fantazií Tommyho Wirkoly. Příběhově je to béčko, ale šlape skvěle, stejně jako převody na Mařenčině dvouhlavňové kuši. Snad jediné, co bych přisypal, je ještě víc hutnějších hlášek. Not-so-guilty pleasure! ()

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

09.08.2015

Dva roky stará fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, v níž se slavní sourozenci stali akčními hrdiny, vydělala 226 milionů dolarů. Vzhledem k padesátimilionovému rozpočtu jí tak bylo rychle… (viac)

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

22.09.2014

Loňská akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic vydělala 226 milionů dolarů. To je při padesátimilionovém rozpočtu jasná komerční výhra, kterou by studio Paramount chtělo přetavit do druhého… (viac)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (viac)

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

09.06.2013

Rozpočet 50 milionů, celosvětové tržby 226 milionů. Snadná matematika, i když vezmeme v úvahu, že téměř polovina utržených peněz zůstává kinařům. O možné trilogii se mluvilo už před premiérou, a teď… (viac)